Reklama

Sex s kondomem - ano nebo ne

Leník (Út, 16. 3. 2010 - 16:03)

no jsem zena a jsem v dana a...My taky doma jedině s kondomem, jsem hrdá na to že jsem žena, a ne hrobka na semeno!!! Žena si zaslouží ochranu od muže a né aby jí ještě přidělával starosti s nechtěným otěhotněním a přenosem virů.

Igor (Po, 15. 3. 2010 - 20:03)

Já souložím jedině bez kondomu, vždyť i viry mají nárok na život. Bůh je přece nestvořil pronic zanic.

Marek (Po, 15. 3. 2010 - 20:03)

Ja se udelal kdyz mne ho nasazovala.

dement (Po, 15. 3. 2010 - 20:03)

Teda pipi - ty seš ale kráva.

Snad můžu přisp (Po, 15. 3. 2010 - 19:03)

Na štěstí mám manželku,pro kterou není můj penis a sperma humus a marast.:-))

pipi (Po, 15. 3. 2010 - 18:03)

jsem rada ze v tom nejsem sama,promiskuitu take doma nevedeme:-)

Jedině (Po, 15. 3. 2010 - 18:03)

no jsem zena a jsem v dana a...souhlas s pipi, u nás to funguje taky tak. A ani jeden z nás není kvůli tomu nevrlý, ani neprovozujeme promiskuitu.

pipi (Po, 15. 3. 2010 - 18:03)

no jsem zena a jsem v dana a pri sexu pouzivame kondom,protoze nemam zajem huntovat sve telo svinsvem jako je antikonceoce,muzi jsou totiz velmi jesitni a berou to jako samozrejmost ,ze zena uziva pilulky,ale muj manzel je velmi chapavy a nema s kondomem vubec problem a ma i delsi vydrz a ja si nemusim po sexu vymivat vaginu od spermatu,ble jak to tece po stehnech,no maras

Snad můžu přisp (Po, 15. 3. 2010 - 13:03)

Sex s kondomem je sice bezpečný, ale nikdy nemůže být tak kvalitní, jako bez něj.Stane se sex s ním jen mechanickou záležitostí zásunů a výsunů.Něžnost a vnímání ji je hodně potlačená.Na víc tekutiny, které muž vylučuje obsahují látky, které už samy o sobě navozují pocit štěstí u žen.Díky kondomům je tolik žen hysterických, hádavých a protivných, přestože sexu mají dostatek.Je to prostě něco za něco.Proto je lepší držet se dlouhodobějších vztahů bez promiskuity a kondomy nepoužívat,chodit na časté prohlídky k lékaři a dodržovat častou a správnou hygienu pohlavních orgánů.Tot zase můj skromný názor a pohled na tento problém.

vážení (Po, 15. 3. 2010 - 12:03)

v dnešní době vám doporučuji sex jedině s kondomem. Nikdy nevíte s kým se před vámi ty vaše protějšky pelešily, a s kým se pelešily jejich protěšky a jejich protějšky atd. Bez kondomu máte v posteli nekonečnou snůšku lidí, možná i různých ras a národností.

hideto (Po, 15. 3. 2010 - 10:03)

chci se zeptat jestli můžu pokračovat v sexu s kondomem i po ejakulaci..

Edita (St, 6. 1. 2010 - 16:01)

Jako holka to citim podobne jestli kondom ma nebo ne ale vim ze kluku ho plno nechce,rikaj ze to snim pak moc neciti.

jur@ (St, 6. 1. 2010 - 15:01)

a uzijete si ten sex s kondomem???, Je mi 15 a jeste jsem to s kondomem nedelal

Jirka (So, 2. 1. 2010 - 17:01)

používám ho s parnerkou dva roky ,nemůže brát antikoncepci.Jen při orálním tyku nepoužíváme kondom a ani bych si nedokázal představit jak mojí manželce strkám gumu do pusy to

xox (So, 2. 1. 2010 - 01:01)

Sex s kondomem provozeujem s...My jedeme bez gumy pořád, i při menstruaci (to pak ale vynecháme orál). Máme totiž koupelnu a myjeme se před i po. Podmínkou takových praktik je ale dlouhodobý vztah, zdraví a věrnost obou partnerů. Při kratším nebo začínajícím vztahu, nebo při náhodném styku, je ovšem kondom nezbytný.

Lenka - lenkasa (So, 2. 1. 2010 - 00:01)

Kondom je samozřejmost.

! (So, 9. 3. 2013 - 11:03)

Sex s kondomem nechtěji hlavně chlapi a takový jsou čuraci vypatlaný.Ať si ho radši jen honí.

Sex (So, 9. 3. 2013 - 10:03)

s kondomem? Nikdy.

anonym (So, 9. 3. 2013 - 10:03)

Jsem toho nazoru, ze...Zaleži na každe holce jestli chce sx bez kondomu a věři žekdyž bere pilulky že se nic nestane ale pokud nechce sex z kondomem tak je ještě jedna věc že ho přitel za včas vytahne a aby se vyprazdnil tak si ho vyhoni nebo mu ho vyhoni přitelkině ale zaleži na každem znas jak si to zařidime ale raději nespěchat nic se natom neda uspěchat jako da ale pak ty nasledky nejle to promysle

Jožínek (Po, 14. 12. 2009 - 18:12)

No,Edito fuj,to my s mým růžovoučkým brabenečkem to děláčkujeme vždycky bez.

Reklama

Přidat komentář