Reklama

Sex s kondomem - ano nebo ne

Jirka (Pá, 26. 3. 2010 - 11:03)

samozrejme ze s kondomem, a...I od ženskej se dá chytit hnusný svinstvo.

xxx (Pá, 26. 3. 2010 - 11:03)

samozrejme ze s kondomem, a chlap ktery by se mnou sel do postele a nechtel by kondom tak bych ho vykopla i s hadrama na chodbu,chlapi kteri neumeji sukat s gumou jsou na hovno a zenske ktere si tam nechaj bez kondomu neco strkat bych zavrela na infekcni

Petra (Pá, 26. 3. 2010 - 10:03)

No Kordulo ja taky radsi kondom pokud nemam trvalej vztah ale s kamoskou bych si robertka pucila,to kdyz sem to delala s holkou tak byl ten robertek chvili v ni chvili ve me-tohle me nevadi,mozna je to tim ze sem BI..ale chodit jen tak s nekym bez kondomu to ne,ale ze by me vadilo ze ho strkali jinam to mi vubec nevadi,spis tech pohl.nemoci se bojim,kolikrat clovek muze mit neco a ani otom nevi.

Kordula (Pá, 26. 3. 2010 - 03:03)

Máte recht holky, já bych taky bez kondomu nešla. Pokud kluk není zrovna panic, tak ho měl předtím v jiný píče, možná i v prdeli a nejspíš taky bez kondomu, no nechci domýšlet, jak tohle může někomu nevadit? Půjčily byste kamarádce robertka? Já tedy ne a většina holek ne. A to se jedná o kamarádku. Ale s chlapama spousta těch slepic mrdá bez kondomu, ani netuší, kde tu kládu všude strkali. Fakt nechápu, jak můžou bejt chlapi i ženský takový prasata!

.. (Pá, 26. 3. 2010 - 00:03)

Můj princ používá kondom...No jestli má na tom kundomu cimbuří, tak to bude asi princ.

Leník (Pá, 26. 3. 2010 - 00:03)

O mě chlapi zájem mají, ale maj smůlu, já jsem zadaná. Za to ty drvoštěpe můžeš vzít rovnou tu svoji sekeru a useknout si ptáka, stejně ti žádná nedá, tak tě aspoň nebude obtěžovat erekce.

princezna (Čt, 25. 3. 2010 - 22:03)

Můj princ používá kondom a myslím, že by to tak mělo být napořád. Tedy dokud se nebudeme pokoušet o dítě.

drvoštěp (Čt, 25. 3. 2010 - 22:03)

No co Leníku, tak o tebe chlapi nemají zájem. Každýmu není shůry dáno, prostě si najdi jiný hodnoty nebo tě ten vztek zahubí.

Leník (Čt, 25. 3. 2010 - 22:03)

No jasně, my jsme pubertální čtrnáctky a ty seš borec kanec, kreténe vymaštěnej!!!

.... (Čt, 25. 3. 2010 - 22:03)

Vždyt Leník a Viktorie jsou jen nějaké pubertální čtrnáctky, co sex ještě ani nezažily a podle toho, jak se tu prezentují, ani ještě dlouho hezažijou.Honí si tu frndu samy.

Tomáš (Čt, 25. 3. 2010 - 21:03)

Já mám stálou stejnou partnerku již 4 rokem. Navzájem i důvěřujeme (jinak by jsme spolu těžko mohli být) a tak je pro nás kondom vážně zbytečná věc. Nechci ho ani já a dokonce víc než mě se nelíbí přítelkyni. Proto již asi 3 a půl roku jedině bez kondomu. Vyjímka je tedy sex v týdnu kdy má menstruaci tam ho občas použijeme.

Leník (Čt, 25. 3. 2010 - 21:03)

No tak si lituj, mně je to jedno.

Leníku, (Čt, 25. 3. 2010 - 19:03)

lituju tě.

Leník (Čt, 25. 3. 2010 - 18:03)

o pořádném sexu nemáš...Možná pro tebe protože o tom víš úplný hovno!!!

Leníku, (Čt, 25. 3. 2010 - 17:03)

o pořádném sexu nemáš ani páru leda ty. Šoustat s prezervativem je jako lízat lízátko zabalené do celofánu.
Petr

Leník (Čt, 25. 3. 2010 - 16:03)

drvoštěpe a ostatní "bezkondomoví mrdáči" vy nemáte o pořádném sexu ani páru, jste jenom líný si nasadit kondom a bojíte se že vám nebude ten váš chcípák s kondomem stát, jste chudáci, dementi, chátra, lituji vás vy viagrožrouti!!!!!

drvoštěp (Čt, 25. 3. 2010 - 15:03)

No jo, diskusi zase opanovaly frigidy o které by si nikdo ani kolo neopřel natož vyžadoval sex.

Victoria (Čt, 25. 3. 2010 - 14:03)

Jsem uplně mimo. Nikdy jsem...Jistě, pořádný sex = čvachtání se ve slizu :-/

Dežo (Čt, 25. 3. 2010 - 12:03)

Ti tu tlamu rozbyju koukej mazat dom

P. (Čt, 25. 3. 2010 - 11:03)

JO HOLKY MAJ PRAVDU VY HAJZLY CHLAPSKY,KULI TAKOVYMU MRDAKOVI PAK CLOVEK NECO CHYTNE A JESTE SEM MUSELA NA POTRAT.A PORAD SE NICIT ANTIKONCEPCI?TO JE LEPSI MIT HOLKU.-TA NEUBLIZI.

Reklama

Přidat komentář