Reklama

Sex s kondomem - ano nebo ne

Milan (So, 11. 5. 2013 - 19:05)

Já kondom k smrti...Souhlasím, při kondomu jsou pocity jsou slabé. Takže radši stálá partnerka a jiné formy ochrany (pesar, kontrolovaná ejakulace apod.).

jak (So, 11. 5. 2013 - 15:05)

můžete bez kondomu? Jste blázni, hrajete ruskou ruletu. Schválně na co vám padne"
kapavka, sifylis, genitální bradavice, nebo AIDS_????

(So, 11. 5. 2013 - 14:05)

Jedině bez - svěrací kazajku nebrat!!

Oki (So, 11. 5. 2013 - 10:05)

Já kondom k smrti nesnáším. Čert vem tu pauzu na rozbalení a nasazení:-) ale jde o to, že pořád musíme kontrolovat, jestli je na svým místě, jestli se moc nezhrnul, zpátky to natahovat. absolutně si sex neužiju, protože jsem pořád ve střehu, jeslti je šprcka ok. Navíc k tomu v sobě cítím to tření a umělý teplo. Já mám problém, že málo vlhnu ikdyž jsem vzrušená a pak mě opravdu začíná třít. Přicházím tímhle i o přítelovo vzrušení - pár kapiček které také fungují jako mazivo. Lubrikační gel pomůže třeba na chvílu a poté taky trošku zaschne nebo jak to říct a je to nanovo a pořád domazávat, kontrolovat.. no dílo :-D si pak připadám jak robot, který má tohle všechno nastarost a musí dělat, že se mu sex s tímhle líbí :-D Mám stálého přítele, vím že nemoci jsou možné, ale třeba ta důvěra s braním pilulek se dá vyřešit tak, že moje antikoncepce je kroužek - Nuvaring. který se nosí 3 týdny v kuse a pak týden pauza na menstruaci. Hormony jsou v něm a postupně se uvolňují do těla. Takhle může přítel kdykoliv nahmatat, že kroužek je tam kde má být :-) jo a poslední věc, miluju když se mi pak udělá do pusinky a zkuste přítele nakonec vykouřit a polknout, když měl celou tu dobu gumu na sobě a celý tím latexem jde cítit - blééé

Věrča (Út, 14. 12. 2010 - 12:12)

Kondom není třeba když partner dává pozor

Fero (So, 4. 12. 2010 - 23:12)

Co tady na kondomech melete o Kalouskovi?

Lilipoutt (So, 4. 12. 2010 - 21:12)

Je to fakt,co z toho...Každopádně Kalousek by měl jít i s tou svou pseudo-stranou.

Václav Nemorave (So, 4. 12. 2010 - 21:12)

Spíšto do všech pořadně...Do análu? A jsme u jádra pudla, kdo může, za všechny ty věci tady? ODBORNÍK KALOUSEK a jím nominovaný pokračovatel úpadu JANOTA a opět starý známý Kalousek. Nechápu jak mu může ještě někdo věřit. Takový člověk má už dávno sedět někde jinde, kde se kravaty s oblekem se nenosí...

Jitka (So, 4. 12. 2010 - 21:12)

partnera, který má připravený kondom si nesmírně vážím. Dnes jsou tak dokonalé, že je ani nevnímám, zejména ty ultratenké. V manželství ať se stříká vesele ale náhodná známost jedině s K.

Kamil (So, 4. 12. 2010 - 14:12)

Je to fakt,co z toho zapíchat si bez kondomu kvůli tomu že je to cítit líp než s nim a pak něco chytit.Navíc to ani každý nemusí přiznat i kdyby věděl že něco má.Lidi jsou různý.

Mira (So, 4. 12. 2010 - 13:12)

Ale ale, proc hned to sproste...V krátkodobých vztazích je potřeba být opatrný, nikdy nevíš s kým spíš...mě kondom nevadí

dominik (Čt, 22. 7. 2010 - 12:07)

Spíšto do všech pořadně nacakat a walit dál a pak klidně i do analu

fuj Miro (Pá, 7. 5. 2010 - 15:05)

Stříkej si do kýble ty prase nečistý!! Jak už tu někdo napsal, ženský nejsou hrobky na semeno!!!

Miro (Pá, 7. 5. 2010 - 07:05)

Klidně si odstříkněte...To jo,budu stříkat někam do kýblu,když jsou na to ženský díry,jak to příroda stvořila.Tak jí hezky vystrč a drž.Vono to z tebe potom stejně vyteče,nádhero.

Tatiana (Čt, 6. 5. 2010 - 23:05)

Už dopijim flašku, tak bude...Klidně si odstříkněte Mirové, ale někam stranou do kýble a nás s tím neotravujte, smrdí to!!!

Miro (Čt, 6. 5. 2010 - 23:05)

Už dopijim flašku, tak bude brzy konec diskuze,ale zítra to možná rozjedem znovu.Do té doby naberte hodně síly.Je i dobré si odstříknout a věřte,ženy i muži,že to není mýdlo,to neubývá.

Ludmila (Čt, 6. 5. 2010 - 23:05)

Máš pravdu předsedo!! To dává smysl!!

oprava (Čt, 6. 5. 2010 - 23:05)

Miromarek = mrdkoškvarek!!!!

Miro je debil (Čt, 6. 5. 2010 - 23:05)

Miromarek = mrdoškvarek!!!!

!!!!! (Čt, 6. 5. 2010 - 23:05)

Miro ty kreténe nevzdělanej, ty hovado analfabetický, tohle je stará budovatelská písnička, takže ta mrdka ze který oceloví ptáci vznikli mohla být jedině rudá!!!
to je vidět jaký si hovado, tobě je určitě 15 nebo mín, že jo Miromarku???

Reklama

Přidat komentář