Reklama

www.vesmirni-lide.cz-LIDÉ, PROBUĎTE SE !!!

Gypsi (Ne, 5. 11. 2006 - 10:11)

Nazdar Jerri, ty kreténe. Co kdyby sis hleděl svého a nechal mě, ať si píšu svoje? Je to totiž úplně moje věc, do které ti je absolutní hovno. Když ti blbečku tak vadím, choď si diskutovat jinam, mě chybět nebudeš.
Jdi třeba na diskuze o onanii, nebo nějaké podobné. Tam na mě určitě nenarazíš a budeš mezi svými.

Jerri (So, 4. 11. 2006 - 23:11)

Tak koukám, že ten blb Gypsi je už i tady a dělá zase jako obvykle chytrého, on nemá nic jiného na práci, než oblbovat na ostatních diskusích, opravdu je to ten vyvolený, který všude vnucuje ty své přihlouplé názory.

Což kdyby jsi si Gyspi hleděl svého a nechal tyhle lidi, ať si tu píšou svoje, je to jejich věc a nečti to, když to není tvoje parketa.
Jdi si zase buzerovat na Slováky a na Agresivní důchodce, děkuji.

Milan (So, 4. 11. 2006 - 23:11)

Nějací vesmírní lidé nás určitě sledují a časem s námi navážou i přímý kontakt. Začínají si to uvědomovat nejen obyčejní lidé stojící mimo současný establishment, ale i někteří lidé s významnějším postavením jako např. český vědec Prof. MUDr. Cyril Höschl, DrSc. Uvádím výňatek z rozhovoru pro časopis REFLEX č.51/2005, kde vyložil svoje názory na mimozemšťany.

Existují podle vás mimozemské civilizace?
Proč by neměly? S naším antropocentrickým chápáním světa a možností, že ve vesmíru existují jiné civilizace, je to jako ve středověku s geocentrickým přesvědčením - stovky let byla Země považována za střed vesmíru. Trčeli jsme tu se svými chrámy nezvratně přesvědčeni, že Slunce pochoduje kolem nás a nikoho ani nenapadlo, že Země není rovná deska, i když existovala jistá potíž s tím, co je za jejím okrajem. Úplně stejné je to dnes s představou, že jsme ve vesmíru jediní. Zase o tom budeme skálopevně přesvědčeni až do chvíle, kdy se s nějakou mimozemskou civilizací střetneme a zjistíme, že žijeme na periferii obrovských populací. Že to od nás byla po stovky let jenom namyšlenost. Vždyť jsme pořád stejní - tvrdíme, že vesmír je nekonečný nebo zakřivený, a zase máme problém představit si, co je za okrajem.

Ale zatím nemáme důvod myslet si, že nejsme ve vesmíru sami.
Ale máme již mnoho důvodů myslet si, že toto tvrzení může přestat platit. A dokonce mám takové iracionální tušení, že to nebude dlouho trvat. Když se o nějaké věci začne hodně mluvit, obvykle to netrvá dlouho a skutečně se to stane. Jako bychom ji přivolávali. Je na spadnutí a v povědomí některých lidí se již projevuje - jako když Jules Verne předpověděl na svou dobu neuvěřitelné vynálezy, které se posléze staly skutečností. Podobně je i možnost kontaktu s mimozemskými civilizacemi již obsažena v našem podvědomí a nedivil bych se, kdyby k němu vbrzku došlo. Protože - není to samo o sobě podezřelé, že se mimozemšťany tak často zaobíráme?!

Přistupme na tu představu. Jak budou mimozemšťané vypadat?
Řekl bych, že mimozemské bytosti budou člověku podobné víc, než si dnes představujeme. Podobnější než ve filmech, kde mají všelijak svraštělé čelo a místo nosu rypáček. Vždyť i krajiny na planetách, na něž dohlédla lidská kamera, jsou - samozřejmě zatím bez rostlin a živočichů - variací na krajinu, jakou najdeme na každé pozemské poušti. Šutr z Měsíce vypadá stejně jako šutr z moravského pomezí. Zrovna tak člověk z galaxie Andromeda bude podobný člověku ze Země. Žádná velká překvapení nás nečekají.

Jestli vám dobře rozumím, budou nejen podobně vypadat, ale i cítit. Budou mít podobnou psychiku jako člověk.
Předpokládám. V podobné situaci, jako se ocitneme po přistání mimo-zemšťanů, byli kdysi domorodci v krajích, kam dorazila evropská civilizace - Indiáni v Americe a Aboriginové v Austrálii. Když španělský katolický misionář dorazil počátkem 16. století na Kubu, byla to myslím daleko větší bomba, než kdyby se dnes u nás objevil Marťan. Kolonizátoři připadali domorodcům jako bozi - měli tak úžasné věci: lodě a děla. Ale brzy se ukázalo, že jsou úplně stejní a liší se jen vnějšími znaky, jako jsou šaty. Dokonce natolik stejní, že se mohou s domorodci milovat i nenávidět. . . .

Jana (So, 4. 11. 2006 - 23:11)

Přidejme se i my k těm pozitivním bytostem, a to s láskou v sdci!!!

Adam (Čt, 5. 10. 2006 - 11:10)

Vesmirní lidé jsou supr, motivují mne při psaní komediálních divadelních her. Čtu vše co si mezi sebou píšou, to nikdo nevymyslí.Takže jen dál.

Jerry (Čt, 5. 10. 2006 - 02:10)

Andele tu asi jsou Jenom nestuj za fraskou Hledej patrej ne vsak tam Uvnitr lezi ocean Ocean se prikloni posepta ti do ucha Tvemu srdci napovi.

l www.andele-sv (Út, 3. 10. 2006 - 22:10)

VESMÍRNÉ LODĚ SIL SVĚTLA nafilmované z oběžné dráhy kolem Země kosmonauty stanice MIR a astronauty raketoplánů. Kolem planety Země se neustále nachází 100 tisíc velkých kilometrových MATEŘSKÝCH LODÍ s 250 miliony mírumilovných láskyplných Vesmírných lidí

Nevar (Ne, 1. 10. 2006 - 17:10)

Jeníku, nikomu nenadávej idiotů,ale idiot není nadávka,to je zařazení,Když je někdo idiot,tak je tedy idiot.Když ty si to nemyslíš,já ano.Buď šťastný,z jedné návštěvy u vesmirných lidí.Pro mě je to pablbšťina na druhou.Zajímám se o přírodu,o sport,jeli Josef mladý člověk,je to o víc smutné,že takové debility píše a možná i věří.Řeknu ti chodit po parku a na všechny koše a lavičky lepit samolepky z Vesmirnými lidmi,to je duchaplnná činost?To nedělají ani kreténi z BOHNIC.Skončil jsem.

Honza (Ne, 1. 10. 2006 - 16:10)

Rozhodně nebudu nikomu nadávat do idiotů, jen proto, že se mi jeho názory nelíbí. Vím, jaké je to s jehovisty, přesvědčovali mne. Znám tvrzení Vesmírných lidí. Dokonce i na návštěvě u jednoho známého v Opavě jsem byl. Mne jen opravdu překvapuje, například v politice se mluví každý den takové doslova kraviny, je toho plná televize, noviny a spousta lidí, místo aby si zaklepali jen na čelo, tak ještě o těch nesmyslech diskutují. Ale když nějaký nesmysl řekne někdo, kdo není poslanec, tak stejní diskutéři si klepou na čelo. Tak¨že jak je to s tím rozumem?

Nevar (So, 30. 9. 2006 - 22:09)

Honzo jaký bezmozek si možná ty.Už jenom to jaký příklad si uvedl,kdyby president řekl v televizi,ble.ble ble ,ty si myslíš že každý je blbej jako ty chytrej.

Gypsi (So, 30. 9. 2006 - 20:09)

Honzo,
nemáš pravdu. Argumentovat vůči Bendovi a jeho vesmírným lidem, je zrovna tak efektivní, jako předkládat argumenty Jehovistům.
Vezmi si domů nějakého Jehovistu a porozprávěj s ním o rozporech v jejich náboženství a bibli. Uznej sám, má to smysl?!
Stejné je to s vesmírnými lidmi. To, že se někdo zblázní, je celkem normální. Brát blázna vážně však už normální není.
Schizofreniků se najde v každé populaci dost. Proč ale brát vážně každého schizofrenika? Můžeš zajet do Bohnic a dát se do řeči s mírnými pacienty s právem vycházky. Z Bohnic odejdeš s bolavou hlavou, to ti garantuji ....

Návštěvník (So, 30. 9. 2006 - 20:09)

Nviděnou v Bohnicích..

Eva (Út, 26. 9. 2006 - 17:09)

Honzo, uplne s tebou souhlasim a je uplne smutne kolik se tu ukazuje omezencu.

Honza (Út, 26. 9. 2006 - 15:09)

Tedy můžu si o Vesmírných lidech myslet co chci, ale namísto argumentace používat primitivní výpady, tak to opravdu ukazuje na značnou omezenost některých jedinců. Ať už mají Vesmírní lidé pravdu, nebo ne, nebo ji mají třeba jen napůl, vždy mne pobaví, jak někdo odsuzuje tyhle názory a přístupy mimo oficiální směr a přitom věří kdejakému nesmyslu který hlásá momentální režim. Kdyby oficiální režim například rozhodl, že lidé se musí třeba kastrovat, protože je velká populace, tak to spousta bezmozků od nějakého prezidenta v televizi vezme jako fakt. Ale kdyby totéž hlásal nějaký neoficiální směr mimo média a politiky, tak to stejný bezmozek odsoudí. Tak v čem je problém?

Serte na ně, (Út, 26. 9. 2006 - 13:09)

Kdybyste tady nereagovali tak Benda a podobný kreténi si tu mohou jejich články naložit do octa.

Návštěvník (Út, 26. 9. 2006 - 13:09)

Ty "prymityve" nauč se psát,než někoho označíš primitivem !

Jaj (Út, 26. 9. 2006 - 00:09)

To nemate zdani jak mate vymazane mozky. No vzalo to nekolik stoleti. Nejdrive v nabozenstvi se nesmelo vzdelavat a klast otazky ohledne universe. Ve skolach se take ignorovala otazka zivota v universe. Proc jste tak jisti, ze tam zivot neexistuje?
Myslite, ze vlady i ted by vam daly spravne informace?
Ty se vam nedaly a ani i kdybyby, tak vy by jste nemeli tu inteligentni moznost to uznat.
Proc napadate lidi kteri veri na zivot ve vesmiru, kdyz nemate k opaku dukazy?
Chovate se jak pravy prymityvove.

Default User Image
Bulinea (Čt, 31. 8. 2023 - 11:08)

Nevěsta čertova švagra:     musíš přidati- bene!

joska (Po, 25. 9. 2006 - 21:09)

Holka ty to nemas v hlave v pořadku.Mela by jses probudit a začít žit podle sebe.

joska (Po, 25. 9. 2006 - 21:09)

Bendo si pablbe už se konečně probut?.Jak mužeš takový kraviny šiřit.Tomu snad věři jen labilní lidé.

Reklama

Přidat komentář