Reklama

Ariana a Raven

Karen (Pá, 10. 4. 2009 - 13:04)

Ted jsem si četla příspěvky a zkušenosti u Ravena a Ariany. Nedám na ně dopustit,o výkladu karet už jsem onich před chvili napsala do diskuse, ale někdo tdy , kdo chodil s Arianou na gympl, má asi sám problémy se sebou. Ariana byla a je nádherné stvoření od přírody. kam se na ni hrabou světové modelky.Mnohé fotografie působí až léčivě na podvědomé úrovni, já sama ji v dobrém závidím, jak je nádherná v nitru a fyzicky, protože je na sto procent krásná žena,pokud ji někdo závidí štíhlou postavu, přitom velká prsa a krásné blond dlouhé vlasy, oduševnělý obličej, tak závidí Ravenovi, že má takovou nádheru. Možná to píšu moc komplikovaně,ale naštve mne, když se do nich naváží zakomplexovaná bytost, který s Arianou chodila na gympl, kdy už tehdy byla vyjádřením ryzí a přirozené ženskosti.Karen z Třinecka.

Bíba (Út, 7. 4. 2009 - 10:04)

Nikdo?

Bíba (So, 4. 4. 2009 - 00:04)

Byli jste u nich někdo v poslední době?

Beretka z jiné (Po, 30. 3. 2009 - 00:03)

Kdysi jsem chtěla od Ravena poradit, psala jsem mu o své ne moc vydařené lásce. Zbožňuju jejich knihy a to co chtějí lidem dát, ale člověk si musí vybrat co je pro něj dobré. Byla jsem nepříjemně překvapená odpovědí. Chtěla jsem, ať mi poradí nejlepší výklad, jestli karty horoskop, nebo jen odpověď na jednu otázku...rovnou mi vyložil 4 karty, které podle mého ani nerozvedl a chtěl 300Kč.Je pravda že komunikoval dobře a okamžitě.Na jeho odpověď že to nemá smysl, že jsme nekompatibilní pár mi přišlo zajímavé to, že mi řekl, že i kdyby dělal horoskop, který by stál 1500,-byly by tam akorát znázorněny další partnerské krize.Možná opravdu bude něco na tom, že hledá spíše negativní věci, přitom já byla zrovna nadšená jak se věci vyvíjejí.Dostala jsem studenou sprchu. Jestli byla potřeba nebo ne, to už nechám osudu, ať si každý udělá svůj obrázek. Jinak si myslím, že je chytrý chlap a každý máme své mouchy že?Možná je zapomínáme brát jako lidi.

Nikola z jine d (Po, 30. 3. 2009 - 00:03)

Na vykladu karet jsem byla u obou a take z nich mam uplne jine pocity. Raven se hodne odchyluje od tematu, jeho vyklad sedi tak na 50%.
Ariana byla velmi sympaticka a konkretni,
jeji vyklad mi tenkrat sedl na 90%.
Je pravda, ze cena je velmi vysoka, ale
odpovidaji take pres internet, a Ariana mi
dostkrat odpovedela zdarma a podrobne
/ nezname se !! /.
Rozdil mezi touto dvojici se mi moc nedari pochopit, snad jen tim, ze Ariana ma lepsi
" intuici "..

Alena (Po, 30. 3. 2009 - 00:03)

Jedna z věcí, která mi vrtá hlavou, jsou jejich kurzy o dokonalém sexu, o magii atd. Hlavně teda ty ceny, které se pohybují od 2 tis do 15 tis, při čemž mnoho z těchto kurzů probíhá tak, že posílají pouze materiály na email. Pokud namítnete, že si můžete koupit knížku za 250,- Kč a vyjde to nastejno, tak se rozohní, že vše, co vyšlo a nebylo to právě od nich, tak Vám je k ničemu, že právě jejich kurzy a rady jsou to nejlepší, co kdy vyšlo, a pokud se nezapíšete a nezaplatíte nehorázné částky, tak si sami těžce škodíte. V neposlední řadě mě rozesmálo tvrzení pana Ravena, že on si vlasy nebarví, že nešediví jen díky svému receptu na mládí... Hm, seděla jsem metr od něj a tipuji na Palette Color... Tak, prosím, pište, za každý názor budu ráda.

M8ňaříkalažeton (Po, 30. 3. 2009 - 00:03)

Ariana a Raven Argoniovi - čarodějové lásky - vám rádi poradí se všemi problémy, které vás trápí. Nebojte se a ptejte se na adrese ...www.argoni.com

Panepávekjánech (Po, 30. 3. 2009 - 00:03)

Už jsem o nich dlouho neslyšel. Copak je s nima, jak se mají a co dělají?

martin (St, 11. 2. 2009 - 12:02)

Bibi:To je přesně moje řeč!

Bibi (Út, 10. 2. 2009 - 15:02)

Jo a ještě 1 věc, jak tu někdo psal o tom že Květa trpěla svojí krásou. Na můj vkus ty její kozy teda nic moc, jsou jako 2 bandasky. Toť názor chlapa.

Bibi (Út, 10. 2. 2009 - 15:02)

Věštěním se rovněž zabývám již leta, no ale při vší skromnosti musím říci, že jsem na tom lépe, něž oni. To je moje zkušenost. esoterice a magii se rovněž věnuji, ale to, co ty 2 osoby prezentují, jako magie a esoterika je holý sexuální chtíč, nadrženost a hlavně-BYZNYS!!! Člověk se nad tím musí akorát pousmát a brát je s nadhledem.

Kokott (Ne, 1. 2. 2009 - 01:02)

Fak?!

Návštěvník (Ne, 1. 2. 2009 - 00:02)

Fak nejtrapnější trapáci!

Návštěvník (So, 31. 1. 2009 - 10:01)

Jsou to šašci.Já pamatuju jak byli kdysi v Tabu na Nově a jak tam vyprávěla,jak strašně trpěla svojí krásou!Prý chudinka musela jezdit vlakem-ted nevím jestli do školy a obšourníci ji obtěžovali:-))
prý její krása byla prokletím.
Moc jim to nevychází.Já vykládám tarotové karty jen pro své blízké a mám větší úspěšnost a přehled než oni.

Ramzy (Pá, 30. 1. 2009 - 18:01)

No jestli je někdo mimo tak jseš to ty. A pak ještě ty 2 kašpaři-Květa alias Ariana a ten její starej.

Hamza (Pá, 30. 1. 2009 - 18:01)

občas je potkávám...na fotkách teda vypadají líp.už nejsou zrovna nejmladší.vzpomínám jak před tak 10-15 lety psali do Astra. Věčná mladost, něco v tom smyslu že se jich stáří nedotkne a podobné slátaniny.a sešel se rok s rokem a skutečnost je trochu jiná,že?

Berry (Po, 19. 1. 2009 - 22:01)

Jak by vypadali? Normální sympaťáci.
Akorát to od nich zas tak moc nevychází...
Ale jejich knížky se čtou dobře.

Bella (St, 26. 12. 2012 - 17:12)

Raven Argoni

Spisovatel, Fotograf a Režisér – Rozhovory s Osudem
Cena: 450,- Kč

Poznal jsem, že jakákoliv snaha domluvit se s ostatními se po dosažení určitého kulminačního bodu začne hroutit podobně jako příslovečná babylónská věž. Stavba babylónské věže je alegorií lidské snahy domluvit se s ostatními. Zpočátku to šlo jak po másle, ale pak se to nějak zvrtlo. Před jakýmkoliv důležitým životním rozhodnutím bychom si měli uvědomit, že často obdivujeme nebo kritizujeme stavbu, jejíž základy nevidíme. To samozřejmě platí podle pravidla jak dole, tak nahoře, jak ve skutečné architektuře, tak i v případě lidí a jejich osudů. Lidé si stavějí domy, přičemž z hlediska analogie a synchronicity vlastně stavějí sami sebe. S velkou pravděpodobností by pro nás byl šok, kdyby Matka Země najednou zprůhledněla a my bychom viděli, co všechno se skrývá pod jejím povrchem. Stejné je to i v případě lidské mysli a podvědomí. Abychom mohli odhadnout a ocenit stabilitu čehokoliv, musíme studovat základy.
Ezoterní psychologie není složitá, nevyžívá se v komunikačních kotrmelcích a v košaté terminologii, konstatuje to, co může každý vidět a zažít na vlastní kůži a hledá souvislosti našeho chování s nejzákladnějším základy, s podvědomím a iracionalitou.
Když se dokončená a řádně zkolaudovaná výšková budova začne naklánět, je jasné, že se celý projekt ocitl za bodem zlomu. Základy už opravit nejde, pokud ano, byly by náklady tak vysoké, že levnější by bylo zvolit demolici a začít stavět znovu. A možná raději jinde. Když se něco analogicky podobného stane v oblasti komunikace mezi lidmi, snaží se psychologové opravovat fasádu nakloněného domu, natřou rámy u oken veselými, pozitivně působícími barvami a řada optimistických odborníků zkoumá, jestli by se daly přebudovat a zpevnit základy. Jednoduchá a konečná odpověď zní, nedaly. Jediné, co můžeme v současnosti udělat, je studovat všechno, co víme o lidském chování a o ezoterní psychologii a snažit se své vědomosti uplatňovat při každodenním rozhodování o svém vlastním životě. Když se naučíme myslet na sebe, na své zdraví a na svůj vlastní osud a přestaneme se jakýmkoliv násilným způsobem plést do života ostatních, uděláme pro všeobecné blaho a všeobecný rozkvět maximum. Velký německý filosof Friedrich Nietzsche říkal, že nemá cenu o problémech mluvit a diskutovat v kostelích a v hospodách. Problémy se mají řešit. Když se o problémech mluví, lidé mají dojem, že se už něco řeší, ale ve skutečnosti se neřeší nic, jenom se v rámci pravidla „sdělená starost, poloviční starost“ ulomí palčivému problému hrot. Skutečné řešení se tím ale spíše vzdaluje. Ezoterní psychologie se na to dívá jinak. Právě tím, že říkáme, co se nám líbí a co nám vadí, dáváme ostatním najevo svoji spokojenost, popřípadě nespokojenost a už to samo o sobě zvyšuje naději, že někdo, kdo je skutečně kompetentní, začne problém řešit. Když je výpadek elektřiny, tak to taky neběžím aktivně sám spravovat a nemontuji nikde vlastní dráty, ale postěžuji si do mobilu… a o tom všem je tato kniha.

Catherine (So, 15. 12. 2012 - 18:12)

Ale na výklad karet se k ní...Můžete, když je jí lépe, tak bere i na osobní konzultace, mail na ni najdete na stránkách www.argoni.com nebo digi-amulet.cz

Westík (Pá, 7. 12. 2012 - 15:12)

Květy mi je vážně líto. Trochu ji znám, ale vím, že v dětství to neměla moc jednoduché.
Mojmír jí pak zblbnul, překroutil pohled na svět...
Vlastně z ní udělal někoho, kdo je většině lidí jen pro smích a nakonec ji nahradil tou podivnou mladší osůbkou.
Doufám, že se z toho nezcvokne úplně...:(((

Reklama

Přidat komentář