Reklama

Jak si správně utřít zadek po stolici ?

xxcd (Pá, 12. 5. 2006 - 11:05)

To ale pak musí být hrůza, když otevřeš pusu, vždyť z toho průvanu musíš mít zbytky hovišek nafoukaných až v krku !!!

Ritka (Pá, 12. 5. 2006 - 03:05)

S ususenim nemam problemy, vystricim zadek z okna do pruvanu a je to vysuseny hned.:-)

xxcd (Pá, 12. 5. 2006 - 00:05)

No pokud Tě zrovna chytne sračka, tak je možně, že vyzkratuješ fáze, to souhlasím !!!

tomas (Čt, 11. 5. 2006 - 23:05)

Taky je tady ale pár lidí, kteří se podívají i na takhle "trošku ujetá" témata. Nevím, kterej borec psal tu odpověď s drátěným kartáčem, ale aspoň jsem se tomu pořádně zasmál. Je to šprýmař a tak to má být. Nejsem odborník na utírání zadků po stolici, ale z vlastní zkušenosti bych určitě doporučovat naučit se chodit na stolici ráno po probuzení a pak se vždycky osprchovat. Je to asi nejlepší způsob, hned po "drátěném kartáči a smirkovém papíru".
Pro xxcd: Fén možná není to nejlepší kvůli úrazu elektrickým proudem.

xxcd (Čt, 11. 5. 2006 - 01:05)

A nechtěla by sis ještě do prciny vrazit fén a pořádně ji vysušit !?? :)

Ritka (Čt, 11. 5. 2006 - 01:05)

Ja mivam to stesti, ze mam ten zadek hodne casto cistej, takze ho utru, a na papire neni nic. Jenze to jeste neznamena, ze to neni poradne v tej ritce,,,takze, pratele, netrapte se, po velke strane skocte do sprchy a tu rit si poradne vymyjte. A kdyz to neni mozny, kupujte si navlhceny ubrousky, poradne tam zastourejte ale OPATRNE a je to. Tot muj proces.

xxcd (Čt, 11. 5. 2006 - 00:05)

Já myslím, že prdel se vytírá papírem, nebo ne ??? Možná to někdo do teď nevěděl ... Tak tedy papír, jinak hajzlák ...

Alif (St, 8. 1. 2020 - 10:01)

V žádném případě, pouze rukou a tou kterou nepodáváte druhému!

vlad... (St, 10. 5. 2006 - 16:05)

Ja osobne používam červenou indulonu na toaleťák a je to super, neodrem si riťku a skrátka vičistí a nepoškrábe.....A proč práve červenou.... lebo je najmenej mastná.

Nepřítel (St, 10. 5. 2006 - 05:05)

Xxcd a dvid jsou největší hovada na celé Doktorce a potřebovali by nakopat do prdele, zmrdi!

šárka (Út, 9. 5. 2006 - 13:05)

Tak tady ta diskuse mě rozesmála více jak kterákoliv jiná 8)))

ALEX- tak to teda asi prase seš. když u sebe nenosíš ani papírový kapesníčky pro případ, že chceš vyprázdnit střeva v přírodě!! Ty tvoje slipy bych teda nechtěla ani vidět!! Styď se!!

Alex (Út, 9. 5. 2006 - 11:05)

Hihi - já to tam mám asi fakt dost zarostlé. Ale nevadí. ?asto chodím srávat někde v přírodě a toaleťák samozřejmě není. A lopuchy škrábou. Tak často si ani nijak nevytřu. Jsem prase? možná, ale než chodit s plným střevem, tak raději takhle

Hihi (Po, 1. 5. 2006 - 17:05)

Nestačím zírat, o čem všem se dá vášnivě diskutovat... Chlapi mívají kolem dirky hustý porost, proto se jim to nedaří dobře utřít. Hodně pomůže, když si to tam hoši vyholíte... Ono holení je z hlediska hygieny fajn úplně všude.

Janis (Ne, 30. 4. 2006 - 17:04)

lejno je uzasny slovo...
Jinak vlhceny ubrousky jsou supr.

Helena (Ne, 30. 4. 2006 - 16:04)

xxcd,dobry:-))

xxcd (Ne, 30. 4. 2006 - 01:04)

Když si Helčo při sraní umažeš záda, tak se nedivím, že po něm potřebuješ sprchu a kartáč na hrb !!!

Laura (Ne, 30. 4. 2006 - 00:04)

jo sorry, mít s měkým i!

Laura (Ne, 30. 4. 2006 - 00:04)

Někde jsem četla, že správné lejno má mýt takovou konzistenci, že vůbec neušpiní řitní otvor! Prý bobkovitou. Ale jinak celkem zajímavá diskuse, že?

Helena (So, 29. 4. 2006 - 22:04)

xxcd,jako vzdy s hygienou se nekamaradi.Jasne ze umyt,nebo alespon vlhceny ubrousky.
Rozmazlenost neni,kdyz nekdo nechce chodit s podelanym pozadim.

xxcd (So, 29. 4. 2006 - 18:04)

Klasický hajzlák ... Nebuďte tak rozmazlení ...

Reklama

Přidat komentář