Reklama

Jak si správně utřít zadek po stolici ?

Jindra (St, 30. 8. 2006 - 19:08)

To Jezinka: Tomu říkám luxus! No, aspoň už vím, že i za bidet se dá ušetřit... :-)

Jindra (St, 30. 8. 2006 - 19:08)

To Jezinka: Tomu říkám luxus! No, aspoň už vím, že i za bidet se dá ušetřit... :-)

JIRINA (St, 30. 8. 2006 - 01:08)

Ivo no to mne pobavilo ze na Kashtanove nechutnosti ti vadil zrovna pravopis..

Jezinka (St, 30. 8. 2006 - 00:08)

Ja si to necham vzdycky vylizat a je to dobry, udelam se pri tom klidne i trikrat.

kashtan (Po, 28. 8. 2006 - 22:08)

koukam jak si vsichni s oblibou mejou prdel.. nejhorsi u chlapa je,dyz mu uvizne malej kashtan v prdelnich chlupech,pak je to solidni lov:D a prima je dyz clovek tlaci lincolnovo polinko a to ma mekci konzistenci a pak to cloveka pinkne prez kulky a mam tam malicko hnedo(pozn. autora:toto je mozna pouze dyz mate hajzl s odpocivadlem). jinak si prdel jen utiram,protoze je fajn po par dnech bez koupele obcas citit pach hoven,ktery se line primo z kadaku(pozn. autora:trenky jsou ciste,pouze na dire ulpivaji castecky srani a ty pote vyvolavaji onen slastny zapach cerstve vysraneho hovna).timto dekuji za pozornost a preji prijemne hnede hratky

brutus (Po, 28. 8. 2006 - 21:08)

Teda dneska si lidi dokážou pokecat i o hovně :-))

to já (Po, 28. 8. 2006 - 16:08)

a to mona stačí na ten toaleťák plivnot a je mokrost hned

m (Po, 28. 8. 2006 - 15:08)

vlhkej toaleťák je nej.....myslím tím vlhkej a navoněnej už z výroby

d g (Po, 28. 8. 2006 - 14:08)

ale to se přeci pak vypere, ne?

D (Po, 28. 8. 2006 - 04:08)

Kdybych udelala z toaletaku kouli tak se neutru:-)Ja ho mam prelozeny tak na 4x a slozeny...tedy tak jak ho odtrhavam.Taky ho pry spotrebuju tuny:-))A nerozmazavat to je nejdulezitejsi:-)))

Ponocny (Po, 28. 8. 2006 - 03:08)

No tak jo, no...
Chapu, ze takovy "Tavarysci! Da zdravstvujet kamunisticeskaja partija savetskovo sajuza i da zdravstvujet kamunisticeskaja partija cechoslovakiji!!!" uz tem dnesnim mladochum moc nerika :)))
ZAPLATPAMBU!!!!!!!

Zarri (Po, 28. 8. 2006 - 01:08)

Jasně, azbuku umím, ale dneska už se to přece jen moc nenosí... tak radši ponašemu.

Ponocny (Po, 28. 8. 2006 - 01:08)

Zarri, no spis KPCC :)

Zarri (Po, 28. 8. 2006 - 00:08)

To bylo jen pro vyšší honoraci z řad papalášů KSS (Komunistické strany sovětského svazu), na sibiři neměli lopuch s beruškou, bo tam neroste, ale spíš sníh nebo smrkovou halouzku (rozuměj větev) :-)))

Ponocny (Po, 28. 8. 2006 - 00:08)

Zarri dobry :)
Ale spis si tenkrat v sirym CCCP(kor na ty Sibiri) utirali prdel lopuchovym listem nebo travou.

Helena (Ne, 27. 8. 2006 - 22:08)

Janicko,to snad kecas ne?5 korun je normalni cena a navic riskovat podelani kvuli 5 kc?!Jsi asi docela cunatko,podle toho co pises i exot.

Honza (Ne, 27. 8. 2006 - 22:08)

Janicka = debilni slepice."Jsem setrna", rika.
Takze radeji riskuje posrani, nez by utratila celych pet korun za WC s toaletnim papirem.
Hele, mam pro tebe navod jak usetrit za jidlo. Docetl jsem se to nekde tady a je to preste pro skrty tvyho typu:
Koupis si 10 dkg salamu, das to mezi 2 chleby do lednicky. Druhy den salam vyndas a provonene chleby snis k obedu. Cyklus opakujes cely tyden, v nedeli salam s chlebem snis ke slavnostni veceri a zacnes znovu s cerstvymi 10 dkg.

Zarri (Ne, 27. 8. 2006 - 21:08)

To David Rath: No, tak tomu říkám servis! Ale nic si z toho nedělej, my tady zase sereme na tebe!!! :-))))
Jinak v Sovětském svazu nikdy moc hajzlpapíru nebylo, proto se tam vyvinul takový velmi svérázný způsob otírání zadku, to bylo ještě v dobách, kdy jako polní latrína sloužil pouze klacek zapíchnutý do země, kterého se dalo přidržvat (na Sibiři pak ještě jeden do druhé ruky na odhánění vlků). Zde jest stručný manuál:
K provedení potřebujete jediný útržek toaleťáku. Přeložíte jej na polovinu a uprostřed toho překladu vytrhnete takový malý kousíček. Ale pozor! Nevyhazovat! Ten bude ještě potřeba. Potom to rozložíte a uprostřed by vám měla vzniknout taková malá dírka - akorát na prostrčení prstu. Tou prostrčíte tedy ukazováček. Tím si také nyní vytřete zadek - samozřejmě bude špinyvý - a vy jej právě stažením toho papíru dolů zase očistíte. A teď se dostane na ten malý útržek, který jsme si schovaly. Tím se vytře to, co zbylo za nehtem!
Tak a teď už nezbývá než popřát mnoho zábavy, až to budete někdy doma zkoušet!

David Rath (Ne, 27. 8. 2006 - 19:08)

Ja se doma vyseru na přítelkyni a ta mně pak vylíže dočista.

Janička (So, 24. 6. 2006 - 20:06)

Zajímavá netypucká diskuse.
Dnes mne přepadlo nucení na velkou kolem poledne. byla jsem v cizím městě a toaleťák ani ubrouskyníčky jsem se sebou samozřejmě neměla. Nastaly 3 možnosti.
1. Zadržovat, svírat půlky a riskovat eventuální podělání
2. zalézt někde do křoví, tam to udělat, ale s rizikem pošpinění kalhotek i štípání půlek.
3. zajít na veřejné WC a obětovat 5 Kč.
Jsem šetrná, možnost 3 vypadla. Možnost 2 jsem zvažovala - samotné odlehčení kdekoliv mi nedělá nijaké problémy, ovšem představa čištění kalhotek a štípající zadní část těla mne donutila k variantě č.1. Vydržela jsem to, několikrát nucení přestalo, ale asi po chvíli se opět vrátilo.

Takže vypucovala jsem se až doma, paradoxně ten exkrement byl tak dostatečně tvrdý, že jsem po této činnosti žádný papír vůbec nepotřebovala. Ironie

Reklama

Přidat komentář