Reklama

Je to zoofilie ?!?

Martina (St, 13. 9. 2006 - 08:09)

Dobré ráno
Taky jsem dneska uvízla v posteli,se dvěma živočisnými druhy,ale ne tak,jak by si to člověk představoval.Prostě jsme zaspali no:-))
To,co ty nazýváš potravinářským průmyslem,taky znám,ale je to jen sídliště na kraji města.Jen nevím jak ty "zaměstnance" nerasisticky nazvat,abych se někoho nedotkla.Princip je stejný-co peklo schvátí,již nikdy nenavrátí (myšleno pejsky).Jak překvapující je fakt,že se naše město nepotýká s volně pobíhajícími psy,ani útulek nepotřebujeme.Na druhou stranu je znám nejeden příklad,že se ztratil pes ze zahrady-hlavně větší přátelské rasy.Ani tam poblíž radši nechodíme venčit.Teda přiznám se,že bych se tam ani sama nehrnula.No a je tato láska ke zvířeti zoofilie?Odpovím si sama-pouze láska k "jídlu".
P.S. Jak se tam dává To...,že je to někomu adresované?Je to automaticky nebo ručně?Jsem tu krátce a prve jsem něco hledala až jsem se nakoec prodrala až sem.Sice je víc témat,kde bych měla co dodat.
A jejda-zas román.Už mlčíííím:-))

xxcd (Út, 12. 9. 2006 - 22:09)

Obyčejná žárlivost na psa !!! :-)

Zarri (Út, 12. 9. 2006 - 22:09)

To Martina: No já bych v posteli klidně uvíznul, tedy ovšem pouze se stejným živočišným druhem, nejlépe ještě opačného pohlaví... :-)))
Ano i já jsem jinak pro kultivivané vyjadřování... ačkoli nazývejme věci pravými jmény - lépe to potom vyzní.
A co se té doby týče, tak už se buď slečna s přítelem rozešla, nebo nechli pejska utratit :-(, případně jej ještě nechali posloužit v potravinářském průmyslu - jedna ves poblíž od místa mého trvalého bydliště jest proslavena tím, že místní obyvytelé s nebývalou oblibou konzumují nejlepší přátele člověka - ještě se mi nestalo, že bych tam viděl po venku volně pobíhat nějakého psa. Prý tam lidé odvážejí i zvířata, která najdou jinde...
No jo, já když se rozepíšu, tak to taky nemá konce...

Martina (Út, 12. 9. 2006 - 21:09)

Já můžu povídat o čemkoliv,ale abychom v té posteli neuvízli:-)) A pak někdo by mě mohl nařknout,že to je mimo téma.Já když se rozkecám,tak nevím kdy skončit:-))
Jinak přesně jsi popsal co jsem si myslela,já nechtěla tak přímo,i když ono to samo o sobě smrdí už na dálku,že co to je:-))Ale po té době,kdy bylo téma zadané,už buď mají štěňata nebo bojovného Azora-viz. příspěvek výše:-))

Zarri (Út, 12. 9. 2006 - 19:09)

To Martina: Dobře. Přeješ-li si, abychom se navrátili k původnímu problému, nastíněnému Luckou - jak je libo: I mě jest podstata věci jasná - zoofilie jak vyšitá!

Martin (Út, 12. 9. 2006 - 13:09)

Niekde som čítal, že i pri psích zápasoch dráždia majitelia psov svojich "bojovníkov" na prirodzení. Ako a prečo, to neviem.

Martina (Po, 11. 9. 2006 - 22:09)

No nedotkl,spíš jsem hájila jiné,co jimi nemusí být.U rodin,kde je pes opravdu přítelem a členem rodiny si myslím k tomu výše popsanému nedojde.Ale jak jsi popsal ty osamělé,tak jsem o tom taky slyšela a nevylučuju-brrrr...My máme takovou rasu,že musím dávat pozor,abych ho nezašlápla:-))Takže o něm člověk neví ani na peřině.No žádné "tele" bych si tam taky nepustila:-))Ale to se této diskuze netýká.Ten první problém,co byl zadám je víceméně jasný.Teda jak komu...
P.S. naštěstí se mám ke komu tulit a je to člověk:-))

Zarri (Po, 11. 9. 2006 - 20:09)

To Martina: Netvrdím to o každém, kdo si bere psa do postele, ale spousta lidí (většinou těch, co žijí sami) si svá zvířata dokonce vycvičila k tomu, aby je uspokojovala. Jak muži, tak ženy. Potom už také byly nesčetné problémy se všelijakými úrazy vzniklými právě při zoofilních hrátkách - ty psí zuby jsou přeci jen ostré.
Fakt ale sorry, jestli jsem se Tě nejak dotknul. Nejsem z těch, kteří házejí hned všechny do jednoho pytle. Jen pro mě (máme německého ovčáka, tedy dobře vím, co je to pes) je představa, že bych měl se psem sdílet lože společné naprosto nereálná! Ale proti gustu...

Alkeš (Po, 11. 9. 2006 - 14:09)

Řekl bych, že Tvůj kluk trošku posunul hranice dál. Přeber si to jak chceš, ale co kdyby jsi ho načapala s Tvou kamarádkou, jak jí hladí po bříško, líbá, rukou se jí dotýká na postěváčku ... taky by jsi psala na forum, jestli je to normální?? Pokud si nedovedeš odpovědět sama, tak asi nejsi zrovna moc inteligentní slečna. Zamysli se.

Martina (Pá, 8. 9. 2006 - 09:09)

Dovoluji si oponovat v tom,že komu spí pes v posteli musí být už divný či dokonce foofil.My máme taky psíka,vzali jsme ho z útulku.Byl bojácný a nechtěl spát sám vedle.Od štěněte nám spává kde chce,takže i v posteli u nohou.Někdy i dětem.Necítím se ani já ani nikdo z rodiny jako zoofil:-))To výše popsané už tím zavání,to je fakt.Ale neházela bych jakoukoliv náklonnost ke zvířeti do jednoho pytle.

robo (Pá, 8. 9. 2006 - 07:09)

Že není rasista.

Nezarri (Čt, 7. 9. 2006 - 21:09)

George Clooney spává v posteli s vietnamským prasetem - co to o něm vypovídá?

Zarri (Čt, 7. 9. 2006 - 21:09)

To ggresewe: Dobrý, leč poněkud svérázně vajádřený názor. Budiž vám to prominuto, moudrý muži, příště již snad dáte si větší pozor na svá slova.
Jinak léčit se to nedá, stejně jako jakákoli jiná úchylka (např. nekrofilie, pedofilie). Člověk toto provozující to může pouze přestat dělat a potlačit v sobě tyto pudy, které mu vnukla matka příroda, ale vyléčit se to nijak nedá.
Jinak proč myslíte, že lidé spí ze psy a kočkami v posteli? To vám přijde normální?

ggresewe (Čt, 7. 9. 2006 - 21:09)

mrdat

schopný sexuolo (Pá, 10. 2. 2006 - 13:02)

Vykastrovat prasáka!

rara (Pá, 10. 2. 2006 - 11:02)

určitě by v tomto případě poradil schopný sexuolog. taky by mi to na mém příteli vadilo, měla bys to zkusit řešit přes odborníka, než vám to přeroste přes hlavu.

rara (Čt, 9. 2. 2006 - 13:02)

Prasák je to!!!

bič Boží (Čt, 9. 2. 2006 - 12:02)

Je to hnusné, perverzní zoofilní hovado!!!

Ponocny (Čt, 9. 2. 2006 - 01:02)

A jak hned pouzila toho zvireciho terminu pro voba - "nechava se krejt". Fak dobry

JOHANZ (St, 8. 2. 2006 - 23:02)

HOMOSEXUALNÍ ZOOFIL TO JE SÍLA...

Reklama

Přidat komentář