Reklama

Byla jsem nahá před svým třídním...

grafolog (So, 10. 5. 2014 - 22:05)

Jako mala jsem mela psa ale...Aneta ma stejny rukopis jako Max, ktery je rad nahy a s erekci doma, v praci, pred navstevami a rad chodi poslouchat mocici zeny na verejne wc.

Byla jsem nahá (So, 10. 5. 2014 - 17:05)

Jasně, nakreslila jsi křídou na podlehu velké H a s přidrzle šibalským výrazem jsi si na to H stoupla - o kolik ses tenkrát vsadila, že budeš před svým tříďasem na há?

. (So, 10. 5. 2014 - 17:05)

Kušuj úchyle, na tvoje perverzní povídky o mrdání s čoklem neni nikdo zvědavej.

Aneta (So, 10. 5. 2014 - 16:05)

Jako mala jsem mela psa ale byl podivny ,mali ,chlupaty a pritulny domaci malicek hodne jsme si spolu hrali mela jsem rada kdyz me hral brisko kdyz semnou lezel v posteli ale jednoho dne se to jaksy zvrtlo bylo mi 12 a tak trochu uy jsem citila hormony a wagina se mi zacala vlchcit zatim jsem nevedela kuli cemu tak jsem si sedla do obyvaku na pohovku a v tom prisel on ja tam sedela jeste v nocni kosili a podni jsem nemela nic a najednou na me skocil a chtel se pomazlit jemne me lechtal tlapkama na stehnech a to vzruseni bylo cimdal tim vic a vic a vic prijemne tak sem mu dala pusu na cumak a on me olizal tvare a v tom jsem dostala napad sla jsem do kuchyne a donesla jsem si sunku a dala jsem si ji na waginu a on ji sned a krasne mi ji lizal od te doby to takhle slo kazdy den ale jednoho dne tata prijel z prace o par hodin drive mela jsem naroeniny a on me chtel prekvapit tak sel potichu ale to co videl spis prekvapilo jeho stuhnul a dort mu spadnul na zem ja v tu chvili jsem nevedela ktera bije stuhla jsem taky a v tom prisla jeste mama ,bracha ,teta ,sterda .... no proste cela rodina a ja tam proste jen z roztazenyma nohama oprene ostul uz i dokonce uplne naha sedela a netusila vsichni na me koukali z otevrenymi usty no proste trapas pes musel jit z domu nevim co me to za mlada napadlo. prece to neni k tomu to tematu za to se omlouvam ale tizilo me to mate taky podobny pribech ?

Honza (Út, 8. 4. 2014 - 11:04)

jo, je mi skoro 17No tak.

Takže dávej bacha, aby se vám to zatim intimní nahatý kamarádství nevymklo z rukou a nezašli ste trochu dál. V dnešní zkurvený době se dostaneš do průseru jak vrata do stodoly, ani nevíš jak.

Jakub (Út, 8. 4. 2014 - 10:04)

No ale 15 už ti bylo, ne? jo, je mi skoro 17

Honza (Út, 8. 4. 2014 - 10:04)

Jseš blb...o to tady přece...No ale 15 už ti bylo, ne?

Jakub (Út, 8. 4. 2014 - 00:04)

Takže jí teda eště 15...Jseš blb...o to tady přece vůbec nejde. Je to zatím jen takový intimní nahatý kamarádství.

Honza (Po, 7. 4. 2014 - 22:04)

bude jí teprv 14. Je to...Takže jí teda eště 15 neni, ale tobě už teda 15 bylo, že jo?

Tak to ji zatim eště nešukej...

Jakub (Po, 7. 4. 2014 - 14:04)

Tak holku ošukej, třeba už...bude jí teprv 14. Je to zvláštní seznámit se s holkou nahej. Normálně kluci, když ses holkou seznámí, tak se snaží vykoukat, jaký má prsa, nohy co nejvejš a tak. My se viděli poprvé nahatý a ještě jsem měl skoro erekci. Totéž platí o její mamce...ta mně zná ze všech stran. Zvenčí nahýho a co mám v hlavě, to jako moje kantorka taky ví. Nikdy neřekla ani popel, když jsem s Naty šel do vody nebo na procházku po nudapláži. Byli jsme spolu parkrát i na kole, dojeli k vodě, nahatý vykoupali a jeli dom.

. (Po, 7. 4. 2014 - 14:04)

Tak tady šlo o poprvé....Tak holku ošukej, třeba už na to čeká, jestli má 15 let, tak neni problém.

Jakub (Po, 7. 4. 2014 - 12:04)

To je v pohodě. Já taky...Tak tady šlo o poprvé. Přece jen potkat nahej nahou prófku je něco jinýho než někoho z rodiny. Pak se mně ve škole i ptala, jestli tam zase budeme. A asi 3x, když jsem tam šel sám, tak jsem si dal ručník vedle jejich deky. Z její dcery roste moc hezká holka.

Honza (Po, 7. 4. 2014 - 11:04)

po přestoupení na střední...To je v pohodě. Já taky chodim na nudu, a mam v píči, jestli tam potkám někoho známýho nebo pro mě za mě třeba rodinnýho příslušníka.

Jakub (Po, 7. 4. 2014 - 09:04)

po přestoupení na střední školu jsem potkal na nudapláži naši češtinářku. Začala se bavit s mamkou, úplně normálně, vůbec se přede mnou nestyděla. Zato já trochu jo, přece jen je to kantorka a mám ji docela rád. Všimla si, že mi začíná erekce, jen se usmála. Já sebou praštil na deku. Asi za hoďku jsem šel na WC a viděl jsem ji na dece, s dcerou. Zavolala na mně, posadil jsem se k nim. Ptala se, jak dlouho chodíme na nudi a tak. Už bylo všechno v pohodě.

raubíř (Čt, 27. 2. 2014 - 14:02)

Teda třídní a jejího manžela bych snesl, ale toho psa, nedejbože kdyby to byla fenka, to bych se studem propad!

Michal (Čt, 27. 2. 2014 - 13:02)

Ja byl nahy pred svou tridni, jejim manzelem a psem. Trapas, ale mozna mne to pak trosicku prospelo.

Jarka (Čt, 27. 2. 2014 - 10:02)

to že sem mu ho vykouřila v...Sexualita na školách byla je a bude.Kantoři a kantorky jsou jen lidé a někteří mají problém udržet svůj chtíč na uzdě.Pokud mají sex se svými svěřenci a je bez následků,mají studenti a studentky dobrou životní zkušenost.Pokud se to provalí je to průšvih a velká životní komplikace a kantoři si už ve školství neškrtnou,ale to je jen "špička ledovce",většinou se nic neřeší.

Lukas (Čt, 18. 2. 2010 - 18:02)

Tak to je jina :-)
Ne vazne...Jsem nerad nahej v pritomnosti psu protoze mam takovej pocit, ze mne muze kousnout do prirozeni. Jednou jsem se koupal nahej v mori a porad jsem mel takovej pocit strachu, ze mne do nej kousne naka drava ryba nebo krab.

p.jojo (Čt, 18. 2. 2010 - 00:02)

Ja byl nahej pred svou...Tak to je jina :-)
Ne vazne ber to v klidu. Chlap ani pes ti nevadi zenskou bys mel vitat.
Osobne by me vadila jen hodne stara nebo skareda zenska "bleee"

Lukas (St, 17. 2. 2010 - 17:02)

Ja byl nahej pred svou tridni, jejim manzelem a psem.

Reklama

Přidat komentář