Reklama

Svádění synem

lori (Pá, 30. 5. 2008 - 00:05)

Bleh...predstava sexu s otcem nebo brachou mi obraci zaludek,a radeji bych se zabila,nez s nima spala...nechapu,jak to nekdo muze udelat,je to nemoc!

Jarda (Po, 8. 9. 2008 - 16:09)

Pochopúitelně mu pomoz, zauč ho....

beata (Út, 8. 11. 2005 - 13:11)

Já mohu jedině prohlásit, ať si o mne myslíte co chcete, že jsem se svým synem zažila ty nejbouřlivější orgasmy ve svém životě.Nebylo to napoprvé, ale byl velice učenlivý a pozorný ke mně jako ženě!Pozornější a výkonější než můj bývalý!

Blanka (Út, 8. 11. 2005 - 03:11)

Ty Honzo, po přečtení Tvého příspěvku jsem se musela zasmát. Pokud jde o vyšetření Pavla, bylo to v úplném pořádku! Jednak-konečníkem se totiž zjistí zánět mnohem dříve, než pohmatem přes břišní stěnu. Právě při zánětu apendixu jde o to odhalit to co nejdřív. A to, že přivolal jeho mamku, bylo v pořádku taky. Kdyby totiž ten Pavel uvažoval jako Ty, tak ho mohl obvinit ze sexuálního zneužití a lékař by z toho měl pěkný malér. Proto má lékař plné právo vyžadovat přítomnost zákonného zástupce při vyšetření. Sice chápu Pavla,že se styděl,ale máma je snad máma, před tou se tak moc stydět nemusí.

Honza (Út, 8. 11. 2005 - 00:11)

Kazdej je jinej, vetsina kluku se stydi, vetsinou proto, ze s nima rodice jednaj tak, ze maj k tomu duvod. Ale kupa se jich chova taky takhle nebo podobne. Nevim, proc by to nemohla byt pravda. "Pavel: Ten doktor musi byt nejaky plnotucny idiot. Jednak nevim, proc by nezletily nemohl jit sam bez doprovodu rodicu k doktorovi. Chodil jsem taky k doktorce, sice s matkou, protoze ona mela zajem na tom, abych tam sel, ja sam bych se na to vyprd, ale kdyz doslo na choulostivejsi zalezitosti, tak doktorka matku poslala ven. A jestli ti rikal, ze se ti stoura prstem v konecniku, jestli nemas slepak, tak to pekne kecal, takhle se vysetruje tak nejvys prostata, ale v zadnym pripade slepak. To si rikam, kdo vi o co mu slo. To spis mam pocit, ze je to impotentni uchyl, co se vyzival nejen v tom, ze ti strka prst do zadku, ale jeste ze te ponizuje pred matkou a snad si mysli, z ji tim bude imponovat.

Kukuc (Po, 7. 11. 2005 - 23:11)

Nojo, obracene... To jako spis Martina by mela pred nim chodit naha a lozit za nim do postele :p :)))Je to naznak, ze ma svym zpusoabem zavidenihodne dobry vztah k matce. Na druho u stranu to budi otazku, ze ma problemy s kontaktama ve vlastni generaci a jestli tomu tak opravdu je, bylo by snad dobry prijit tomu na kloub, proc. Ja jsem mel tuhle fazi trochu okolo 13 let. Ne ze bych sel takhle daleko, ale treba kdyz jsme byli s mamcou na jare vecer na prochazce, tak jsem se s ni chtel objimat, jakobysme byli parecek. Rekla mi, ze to prece nejde, ja jsem si to sice pral dal, ale vzal jsem to od ni jako fakt a smiril se s tim. Nekdy ani menuzu rict kdy me to preslo. Otce mam, no ale je takovej trochu na baterky.

Pavel (Po, 7. 11. 2005 - 19:11)

Jo,tomu taky nevěřím.Já byl taky v 16 u doktora a šel samozřejmě sám.Lékař že ne,že musím s rodiči,protože mi není 18 let.Když jsem se musel svlíknout,a to měl ještě kecy jako "gatě dolů!" apod. tak jsem myslel že uteču z ordinace.Když se mi prstem šťoural v konečníku (jestli nemám slepák) a u toho byla máma,tak to byl "zážitek" na kterej jen tak nezapomenu. Takže nekecejte.

x-x (Po, 7. 11. 2005 - 19:11)

Že těm kydům věříte. Tady píší kluci jak se stydí, když jde s něma matka k doktorovi a najednou si ho někdo vytáhne před matkou a vyhoní?

erik (Po, 7. 11. 2005 - 16:11)

řekni mu to narovinu,má dvě možnosti onanovat nebo at si najde holku a nebo třeti když ti řekne že chce tebe tak se neboj a par facek mu dej

alena (Po, 7. 11. 2005 - 07:11)

Stalo se mi něco podobného, ale já navrhla synovi, ať se uvolní onanií, ten se ale strašně styděl, pak ho přece jen vytáhl a vyhonil si ho. Od té doby vím, že pravidelně onanuje, ale už ne přede mnou.

x-x (Ne, 6. 11. 2005 - 15:11)

Martino, divím se, že Ti na Tvou (Tvůj) pokus o er. povídklu skočilo tolik lidí a mělo snahu vůbec na takovou debilitu reagovat.

Martina (Ne, 6. 11. 2005 - 14:11)

Děkuji za vaše názory.Teď už je to v podstatě jedno, nakonec jsem synovu svádění podlehla.Od té doby spolu občas spíme. Vím,že asi nedělám dobře,ale synovi tím snad neublížím,já jsem tomu také přišla na chuť a věřím,že vše skončí,až si syn najde partnerku.Věřím, že nebudu jediná žena, která se dopouští incestu - a pak,vše je na dobrovolné bázi,tak mě prosím neodsuzujte.

bohus (Ne, 23. 4. 2023 - 18:04)

a není co řešit,to srovná čas

karel (Ne, 4. 4. 2021 - 13:04)

proc tak kecas kdyby se to dopravdy stalo tak se nebudes chlubit.jen si neco podobneho najdes na netu a udelas si vlastni nazor na vse.pokus o cosi jak psal jeden komentar se ti nezdaril.povidku znova a lepe

cumacek (Pá, 19. 2. 2021 - 16:02)

kdyz se vam to libi a jste spokojeni oba da tak proc ne

Návštěvník (Po, 15. 2. 2021 - 13:02)

Chci být tvím synem

bphuš (St, 4. 9. 2019 - 12:09)

Je to jen věcí vás dvou !

bohuš (Út, 19. 2. 2019 - 15:02)

Taky že neodsuzuji !

Patrik (Ne, 6. 11. 2005 - 12:11)

řek bych že hledá dámskou společnost a vzrušuje ho to, až bude mít svoji partnerku a bude pohlavně žít,nebude to dělat

papajoe (Ne, 30. 10. 2005 - 15:10)

Ses toho dozvěděla...To nemá cenu, probírat tady svoje problémy s takýma volama (šak zme z Valašska, né?)

Reklama

Přidat komentář