Reklama

Au - nechtěně do zadečku

Manchester (Pá, 19. 8. 2005 - 08:08)

Jsem striptérka a prostitutka, anál beru jako běžnou součást sexuálních praktik, tak nechápu, proč kolem toho tolik naděláte. Někdy je to dokonce lepší než orál.

Pavel (Čt, 18. 8. 2005 - 19:08)

To Ina: Sežeň si někde YAL-GEL a když ne, pomůže třeba mýdlová voda....půjde to na povel a šupem :):):).

Andrea (Čt, 18. 8. 2005 - 17:08)

Jo, stalo se mi to a je to jedna z nejhorších bolestí, jakou jsem zažila, strašný:)! A to mám jinak anál moc ráda, ale nepřipraveně a prudce-bolestivé!

husar (Čt, 18. 8. 2005 - 10:08)

Mrdej, dokud je tvrdej a čeká prdel!

ina (Čt, 18. 8. 2005 - 07:08)

jenom nechápu, jak může jít někdo před tím normálně na velkou, to fakt jde na povel? To neznám

kitty (Čt, 18. 8. 2005 - 03:08)

Hele, téma není Jak se Vám líbí anál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ještě se mi to nechtěně nestalo..a to jste jako jeli normálně zezadu...Ou, asi se začnu této poloze vyhýbat:-((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Laura a Roman (St, 17. 8. 2005 - 18:08)

Anální styk má svoje zásady, ostatně jako vše. Oba jsme to praktikovali již dříve než jsme se poznali.Při dodržování pravidel především hygieny a něhy je to pro oba moc pěkné. tip pro holky: Běžte se před análním stykem vykadit, pokud bude stolice tuhá je to v pohodě, pokud bude řidší je riziko toho že partner bude mít po styku špinavý penis. Je také možno použít malý klystýr (tak 2-3 deci vlažné vody), pouze na vypláchnutí konečníku.tip pro kluky: nespěchejte a buďte něžní jinak se vám partnerka znepřístupní. tip pro oba: hodně mazat, kdo maže ten jede. Přímo k tématu: Je to možné, stalo se to i mě i partnerovi, pokud je konečník zvyklý na anální styk není to tak hrozné, ale pokud je konečník "panenský", tak to může být i nebezpečné, Doporučuji lékařskou prohlídku, a pro příště nalubrikovat konečník i když se na anál nechystáte. pokud dojde k náhodnému vniknutí nebude to tak nesnesitelně bolestivéLaura a Roman

L. (Čt, 19. 5. 2005 - 22:05)

A při sexu žloutenka nehrozí???

Anna (Čt, 19. 5. 2005 - 14:05)

Ano a vůbec nejlepší je když ti ho přítel vytáhne z análu a ty mu vzápětí provedeš orál! Skutečně rozkošné , když na něm má nalepeny exkrementy, dobrou chuť a žloutence zdar!

haha (Čt, 19. 5. 2005 - 11:05)

taky jsem se domnivala,ze je to fuj a partner me v tom utvrzoval,ale nyni mam o 15let starsiho partnera a jde vse a je to pekne,ale musi to byt s citem

Sissi (Po, 9. 5. 2005 - 14:05)

Mně je naprosto jedno kam to chlapi strkaj, jsou to obyčejní dobytkové a ubožáci, ale vadí mi, jakým stylem se tady píše, ubožáčci!

Zuza (Po, 9. 5. 2005 - 13:05)

A co je na tom, kdyz se nekomu libi anal?

:( (Po, 9. 5. 2005 - 10:05)

Chachacha, kdyby se sem nechodili pobavit samí perverzáci, možná by se tady člověk i něco dozvěděl. Vidím, že se mi zase potvrdila teorie dvou druhů lidí: ty který maj spoustu keců a skutek utek, a ti, kteří své činy nepotřebují komentovat :) Mockrát vám děkuji, prdelky vtíravý

katae (So, 7. 5. 2005 - 16:05)

vidím, že tady někdo začal používat moji přezdívku. Aspoň víš, co jméno Katae znamená?

Pavel (Pá, 6. 5. 2005 - 21:05)

Pokud má holka hezkej velkej zadek a je čistotná, tak je anál super. A žádný au a žádný fuj. Ta moje jde vždy předtím na velkou a umyje se. Musí se to pořádně nagelovat aby ji to nebolelo. My se takhle milujeme když má partnerka menstruaci.

Zuzka (Pá, 6. 5. 2005 - 19:05)

exkrementu???nejsou to hovna? no fuj, co jeste nevymyslite!!!

Koriandra (Pá, 6. 5. 2005 - 14:05)

Já to používám místo klystýru,to je potom posezeníčko a jak to jde zlehka!Ani nestačím na toaletě vykouřit cigáro a vypít bryndu.

Táňa (Pá, 6. 5. 2005 - 13:05)

Ó Katae přestaň!! Jaká jsi romantická, jak to prožíváš, to žádný chlap nepochopí takovou něhu!!!

Katae (Pá, 6. 5. 2005 - 13:05)

Ten sexi pocit rozpáleného a pulzujícího penisu v mém roztouženém análu a svírajícího se v záchvatu nejzběsilejších orgazmů!Ten slastný pocit výstřiku vařícího semene do měkkých exkrementů!!

Zuza (Pá, 6. 5. 2005 - 13:05)

Och vy hloupé ženské! To je právě to nejvzrušivější-natržený anál!!!!

Reklama

Přidat komentář