Reklama

Délka ochlupení na přirození

ne (So, 18. 11. 2017 - 18:11)

hnus to co je na zenskom tele...Jediný fanatik si tady ty, protože jinak bys pochopil, že co člověk,to názor. A proto platí a platit bude, že ne každému se bude líbit to co tobě.
Nauč se s tím žít.
Jinak ty ženy co uvádíš jako příklad, jsou hezké, ale ne protože mají bobra.

Ctitel KYLA COL (So, 18. 11. 2017 - 14:11)

Když chlupy koukají holkám...hnus to co je na zenskom tele prirodzené ? to akoby si napisal ze prsia su hnus... Toto je fakt debilná chorá doba a ludia su uplne sfanatizované ovce. Uz sa ani nedivím ze diktatori typu Hitlera dokazali tak lahko sfanatizovat davy. Ludia su ovce a reklama je bohom sucasneho sveta.

Ked sa zena vyzlieka a odhali svoj trojuholnicek chlpkov, kazdemu normalnemu chlapovi sa pri tom pohlade musi okamzite postavit. Tak to priroda chce, to je prirodzene a normalne.

Vsetko bolo normalne az do zaciatku 3 tisicrocia, potom ludia zacali nacisto blbnut. Este v 90tych rokoch velka vacsina zien a dievcat mala pubicky trojuholnicek. Aj slavne herecky a modelky. Proste ludia boli vtedy este normalni.

Monica Bellucci, Kate Winslet, Kyla Cole, Cara Michelle, vsetky mali tam dole to, co kazda zena by tam mala mat. Vsetky Playboy playmates az do septembra 2001 mali chlpky ! Vratane Pamely Anderson alebo Eriky Eleniak

helan (So, 18. 11. 2017 - 06:11)

Když chlupy koukají holkám z plavek,je to hnus.Viděl jsem o prázninách u bazénu dvě postarší dámy,sice oholené,ale asi tak před deseti dny.To strniště v tříslech,hrůza.

ivana (Pá, 17. 11. 2017 - 19:11)

Umim si predstavit jako primo...No u chlapů by mi to ani tak nevadilo,ale ženy a mladé slečny nevěřícně koukaly.ted taky můžu vystrčit chlupy ven nebo dovnitř,je to hned,

hm (Pá, 17. 11. 2017 - 19:11)

Umim si predstavit jako primo...Tak to asi ne, mluv za sebe, protože není nic hnusnějšího než slepené chlupy na piči.

Ctitel KYLA COL (Pá, 17. 11. 2017 - 18:11)

U kalhotek mi je to jedno,at...Umim si predstavit jako primo elektrizujico to na chlapy pusobilo kdyz si vylezala z vody a chloupky ti takhle neposlusne pritom vykoukaly z tvych vykrojenych plavek.

Ano, kazdy chlap si toho musel vsimnout, a ver mi, kazdy z nich byl mimoradne vzruseny, protoze to bylo moc rajcovny

ivana (Pá, 17. 11. 2017 - 17:11)

Neschovavej chloupky v...U kalhotek mi je to jedno,at to kouká, ale v plavkách mi chlupy,co jsem nestačila zastrčit koukaly i přes 10 cm,při vylézání z vody i přes 15 cm.Toho si už každý všiml.Stříhat jsem nechtěla,zvolila jsem tedy ondulaci.Ted se mi to vejde i do vykrojených plavek.

Ctitel KYLA COL (Pá, 17. 11. 2017 - 14:11)

Ahoj,tak jak mám z minule...Neschovavej chloupky v kalhotkach, prave naopak, moc sexy je kdyz je divka necha koukat ven z kalhotek nebo z plavek.

Cloupky jsou mimoradne sexy a delaji zenskou moc pritazlivou a sexy

ivana (St, 15. 11. 2017 - 13:11)

Ahoj,tak jak mám z minule naondulovaný chlupy,tak jsou pěkně zkroucený,půjde to blbě změřit,ani se nanatáhnou,když vylezu z vany.Ale výhodu to má,vejdou se mi v pohodě do kalhotek,ani to moc nekouká ven,a také do plavek,když jdu do bazenu.Ten chomáč se tam vždy nějak vejde.

Daniel (Po, 13. 11. 2017 - 14:11)

Takze vse vyholene nebo neni odvaha napsat

Daniel (Po, 13. 11. 2017 - 06:11)

ja chlupy neresim,v plavkach...Si super

Steve (Po, 13. 11. 2017 - 00:11)

hlupák seš jedině ty....Ty asi nevíš co chceš nebo si totální mimoň ... Pár vět výše píšeš opak: " rad bych poznal takovou zenu co se neholi chtel bych se o nejakou chlupatou kundu starat"

Nyní tady chceš holátko :-D

Ty nevíš co chceš, chceš všechno, nebo jsi totál mimo.

Ctitel KYLA COL (Ne, 12. 11. 2017 - 11:11)

hlupák seš jedině ty....Ty asi to se zenskyma moc neumiš.. Nejhezčí je sexy zarostlá..Kyla Cole, Cara Michelle, vsechny Playboy playmates mezi 1973-2001... Bez chloupku jsou hodne nezajimaví a nudní, s chloupkama naopak vzrušující a sexy

Danieli (Ne, 12. 11. 2017 - 09:11)

Tvuj starej je hlupak co bych...hlupák seš jedině ty. Není nad holátko. To je to správné polízáníčko, když chlupy nelezou do pusy.

Daniel (Ne, 12. 11. 2017 - 07:11)

můj muž také tvrdil že...Tvuj starej je hlupak co bych za to dal Ivo

Daniel (Ne, 12. 11. 2017 - 07:11)

Je tady nejaka zarostla panicka ja si myslim ze na cm nezalezi hlavni je hustota a rozhodne cerny chlupy to bych chtel vzdy spatrit kdyz ti budu sundavat kalhotky a zaborim hlavu do tveho klina

Daniel (Ne, 12. 11. 2017 - 07:11)

Ahoj rad bych poznal takovou zenu co se neholi chtel bych se o nejakou chlupatou kundu starat.Nejvic me udela pysnym kdyz ji to leze z plavek nebo kalhotek ozvi se ja 35let vetsi zadek vitan

Daniel (Ne, 12. 11. 2017 - 06:11)

Ja bych rekl ze poradna kunda musi byt chlupata jen tak to tam neroste a rad bych poznal zenu co se neholi a v lete ji lezou s plavek

Iva (Pá, 3. 11. 2017 - 07:11)

můj muž také tvrdil že žena má být jedině přírodní a že neví co na tom kdo vidí. jednou jsem ji naschvál oholila a to jste měli vidět tu reakci. názorová otočka o 180 a já sebe potrestala s tim že musim holit. myslím že mnoho žen se přiklání k chlupum právě z pohodlnosti.

roman (Pá, 3. 11. 2017 - 07:11)

To máš teda pravdu Mirko,...jsem rád že nás nenormálních pedofilu je víc a to i mezi ženama nad 40. do pralesa se vracet nechci-

Reklama

Přidat komentář