Reklama

Délka ochlupení na přirození

Tony (Čt, 15. 3. 2018 - 09:03)

Já si chupy na pipině...A třísla si nechávaš chlupatý?

Katka (Čt, 15. 3. 2018 - 07:03)

Já si chupy na pipině stříhám tak na tři centimetry to je ideální délka.

Tony (Pá, 9. 3. 2018 - 21:03)

To víš,že ano pošlu ti...To víš ze jo. Ty bys mi poslala?

tady (Pá, 9. 3. 2018 - 20:03)

Dnes jsem viděl jednu...Tady je ta krásná opice
https://ona.idnes.cz/sonia-cytrowski-chlupata-zena-deo-/spolecnost.aspx?c=A180309_083929_spolecnost_job

huh (Pá, 9. 3. 2018 - 19:03)

Dnes jsem viděl jednu takovou co se neholi na odnesu a to byla opravdu síla. Ty nožiska to břicho a podpaždí. Fakt pěkná opice, ale do postele bych to nechtěl, bych si připadal jako zoofil. Tohle už dnes patří leda do zoo.
Ble, tfuj, tfuj, tfuj.

Andrea (Pá, 9. 3. 2018 - 19:03)

Ahoj Andreo a ty ji máš...To víš,že ano pošlu ti pár fotek,chceš?

Tony (Pá, 9. 3. 2018 - 13:03)

V sobotu jsem byla s...Ahoj Andreo a ty ji máš přírodní, nebo se holis?

Tony (Pá, 9. 3. 2018 - 13:03)

V sobotu jsem byla s...Ahoj Andreo a ty ji máš přírodní, nebo se holis?

Ctitel KYLA COL (Út, 27. 2. 2018 - 22:02)

V sobotu jsem byla s...Zda sa, ze zeny si konecne zacali uvedomovat hodnotu a krásu svojho vlastného tela. Niečo, čo je druhotný pohlavný znak a má ho na svojom tele kazdá od kedy sa zacala menit na zenu v puberte (pokial nie je vvojovo telesne zaostalá), nemože byt predsa nepekné alebo dokonca odpudzujúce. Uz len z tohoto dovodu to je samo o sebe vzrusujúce a sexy.

Reklama je silná, ale ludia pomaly zacinajú pouzivat vlastny rozum. To je dobré znamenie.

lacko12 (Út, 27. 2. 2018 - 15:02)

ahoj Leona.. na ktorom balkone?? pridem ta pozriet :)

Leona (Út, 27. 2. 2018 - 10:02)

V létě se opaluji nahá na balkónu, ale teď v zimě ležím u krbu a tam má být přeci nějaký pravý kožíšek.
Proto se neholím.

Andrea (Út, 27. 2. 2018 - 06:02)

V sobotu jsem byla s manželem na velnes v pěti saunách.Byla jsem udivená tím kolik mladých děvčat si nechává chlupy v rozkroku. Měkteré měly chlupy zastřiženéa vyholené jenom po krajích velkých pysků směrem ke stehnům ale i přírodní dlouhé chlupy.Viděla jsem holčinu když se postavila ve vířivce tak ji stékající voda natáhla chlupy na deset cenimetrů.Bylo tam tak patnáct ženských a asi deset ji mělo přírodní tj.chlupatou že by revoluce v zarůstání pičky.

ivana (Ne, 25. 2. 2018 - 16:02)

Ahoj,konečně začala ta pravá zima,dnes u nás minus 15 stupnů.právě ted mohu ocenit můj porost v klíně,Ony jak kalhotky přitáhnou chlupy k tělu,tak ono to utvoří jakousi deku a tam se zima nedostane.Tvoří to neprostupný porost od zadečku až k podbřišku bez jakýchkoliv mezer.hezky to hřeje,ani nemusím mít termoprádlo,stačí bavlněné kalhotky.Holky,pokud vám v zimě zalézá chlad do klína,nechte se zarůst a budete mít klid až do jara.tento přírodní kožich funguje dobře.

Ctitel KYLA COL (So, 24. 2. 2018 - 19:02)

Nejlepší černá...Naprosto souhlasím

jj (So, 24. 2. 2018 - 18:02)

tak se nehádejte, holátko...Naprosto souhlasím

hele (So, 24. 2. 2018 - 18:02)

tak se nehádejte, holátko je nejlepší

ale (So, 24. 2. 2018 - 16:02)

Ty sa radsej nauc slusne...Di ty, tebe to nějak rozčílilo. Dej bacha ať ti nepraskne cévka.
A pokud je něco hnus, tak proč to barvit na růžovo, resp na svítivě zeleno. Stejně se nic nezmění. Pořád to bude chlupatá ulepená kunda.

Pav. (So, 24. 2. 2018 - 16:02)

Nejlepší černá chlupatice, hodně hustá a kudrnatá od boku k druhému a stejně hustá i mezi nohama.

Libor (So, 24. 2. 2018 - 15:02)

Nejlepší délka ochlupení je tak 20 až třicet centimetrů, chlupy narovnány a obarveny na svítivě zelenou.

Ctitel KYLA COL (So, 24. 2. 2018 - 15:02)

Copak nedokážeš pochopit,...Ty sa radsej nauc slusne vyjadrovat k zenskemu telu. Nic co je prirodzenou sucastou tela kazdej dospelej zeny od cias jej puberty NIE JE HNUSNE. Mohol si pouzit vhodnejsie slovne spojenie. Spravaj sa slusne prosim aj ked si tu ako anonym na nete. Dakujem

Reklama

Přidat komentář