Reklama

Délka ochlupení na přirození

Martina (St, 22. 3. 2017 - 07:03)

Mám taky zarostlou černou ozdobu mezi nohama je mi teprve šestnáct a můj první kluk mi řeklk že mě chce na příštím rande vidět oholenou tak jsem ho poslala někam na kojenecké oddělení . Teď mám kluka kterému se to líbí a nesmím si ji ani zastřihnout. Já jsen taky ráda za to že chlupatá vítězí. A k té délce tak jsem se měřila když jsem vyšla se sprchy a nejdelší chlupy mám kolem pysků šest cenťáku.

Míra (St, 22. 3. 2017 - 07:03)

Mám takový dojem že tato...Kde jste vzal názor, že je tato diskuze pro vyznavače přírodních klínů? Vy by ste byl dobrý diktátor. Nepřipouštět diskuzi na diskuzním foru o tom svědčí. Pokud jste si všimnul, že někomu vnucuji svůj názor, dejte mi to vědět, nejsem si však ničeho podobného vědom narozdíl od vás,plivače jedovatých slin na lidi s jiným názorem. Prome zamě každý ať si nosí co chce, třeba i copy mezi nohama. Múj názor je můj a nenutím nikoho k ničemu. Zdarec ty troubo.

Liboras (Pá, 8. 6. 2018 - 23:06)

Marti mas ji chlupatou az na trisla?

Tony (St, 6. 6. 2018 - 05:06)

Pro Tonyho je mi 19 letAhoj Marti, napsala bys někdy na mail?

Ctitel KYLA COL (So, 18. 3. 2017 - 08:03)

Je o tom, že si vyměňují...Nikdy nepochopím ludí ktorí uprednostňujú umenlinu pred prirodzenou krásou..Ved ženské telo je vo svojom prirodzenom stave tak velmi krásne, nádherné..sama príroda to tak stvorila aby sa každej žene pri jej pohlavnom dozrievaní, v puberte, súbežne vyvíjali prsia spolu s chlpkami..

Každy jeden chlap ktorému sa páčia umeliny je vo svojom myslení, či si to už uvedomuje alebo nie, ovplyvnovaný a deformovaný súčasným bláznivým svetom a reklamou..

Pozerajte sa na ženské telo a porovnávajte ho a zbadáte tú vzájomnú prepojitosť - telo dievčaťa vo veku 10 rokov, 11 rokov, 12 rokov, 13,14..a hneď zbadáte ako sa SPOLOČNE VYVIJAJU chlpky spolu s prsiami..oboje k sebe patrí a v dospelosti dotvárajú tú jedinečnú krásu ženského tela ako celku

diskuze (So, 18. 3. 2017 - 07:03)

Mám takový dojem že tato...Je o tom, že si vyměňují lidé svoje názory a tzn. ne vždy stejné.
Z názvu vlákna to není jednoznačné.
Pokud by to mělo být jasné, tak by název mel být třeba "pro milovníky dlouhých chlupů". Takto pojmenované téma je pro všechny. Adios chlupodravci

Ctitel KYLA COL (Út, 5. 6. 2018 - 18:06)

Pro Tonyho je mi 19 letVýborne. 19letá holka a tak nádherne sexy zarostlá. Tie osklbané asexuálne nudné slepice ti nesiahajú ani po členky.

Pro Janu a Míru (Pá, 17. 3. 2017 - 19:03)

Mám takový dojem že tato diskuze je pro ty,
jenž uznávají přírodní ženské klíny a ne ti,
co propagují nesmyslné holení. Založte si svoje vlákno a neotravujte tam, kde nemáte
co pohledávat. Jak jsem řekl, toto je pro milovníky ochlupení u starších dívek a žen.
Laskavě to respektujte...

Pro Janu a Míru (Pá, 17. 3. 2017 - 19:03)

Mám takový dojem že tato diskuze je pro ty,
jenž uznávají přírodní ženské klíny a ne ti,
co propagují nesmyslné holení. Založte si svoje vlákno a neotravujte tam, kde nemáte
co pohledávat. Jak jsem řekl, toto je pro milovníky ochlupení u starších dívek a žen.
Laskavě to respektujte...

Steve (Pá, 17. 3. 2017 - 16:03)

Pochybuju že má žena hladkou každý den ... chlupy rostou, víc a víc - o to víc když se holí. Takže často je to strniště, a to moc příjemné na dotek rozhodně není. Kudrliny nejsou tak pichlavý a bodavý.

Helena (Pá, 17. 3. 2017 - 09:03)

Se na kámošky, přece máš...Plně souhlasím.

Helena (Pá, 17. 3. 2017 - 09:03)

Až budeš naplno žít...Tak aby bylo jasno, to ochlupení si nechám. Je pravda že nejsem žádná ovce, která se nechá ovlivňovat. Jak někdo napsal: mám svůj rozum. Navíc bych ráda vypadala jako dospívající dívka, ne jako mimino. Takže tak.

Míra (Pá, 17. 3. 2017 - 09:03)

Až budeš naplno žít...S tím Jano bez výhrad souhlasím. Je mi už přez padesát a pamatuji doby, kdy oholenou kundičku člověk nenašel a těch chlupú v ústech při orálu no fuj. Jsem rád, že jsem se dožil dnešních do hladka oholených kundiček a sám se holím, ani chloupek si nenechám.Hladká kundička ošetřená voňavým krémem po holení je heboučká a přímo žadoní o jazýček a zrovna tak okolí penisu a šourku. Jen ta představa mi staví penis do pozoru.

Jana (Pá, 17. 3. 2017 - 08:03)

Je mi 14.5 a moje pipina je...Až budeš naplno žít sexem, tak poznáš, že více požitků máš bez ochlupení. Je to na dotek mnohem příjemnější a citlivější.

Ctitel KYLA COL (Čt, 16. 3. 2017 - 16:03)

Je mi 14.5 a moje pipina je...Bud na svoje sexy chlpky velmi hrdá..Ved ony vlastne každému ukazujú že si už pohlavne zrelá, dospelá, že už nie si decko... Čo by len za také sexy chlpky dali dievčatá ktoré ich ešte nemajú lebo ešte nie sú v puberte !

Vyprdni (St, 15. 3. 2017 - 22:03)

Je mi 14.5 a moje pipina je...Se na kámošky, přece máš svůj rozum a ten je rozhodující, ne? Za sebe ti říkám: žádné holení:-))) A že ostatní čumí? Tak ať..., aspoň máš něco na co se dá koukat, buď na toto hrdá. Nebo dělej že je nevidíš, protože jakmile zjistí jak ti to vadí, budou na koni.
Buď zkrátka přirozená, řiď se svým JÁ a kámošky či další v tomhle směru ignoruj...

Ctitel KYLA COL (St, 15. 3. 2017 - 20:03)

Je mi 14.5 a moje pipina je...V žiadnom prípade to neohol, takto si strašne sexy..Ak sa oholíš, stratíš kus zo svojej krásy a zmyselnej prirodzenosti

Heleno (St, 15. 3. 2017 - 20:03)

Je mi 14.5 a moje pipina je...Není nad holátko.

David (St, 15. 3. 2017 - 17:03)

Rozhodně neholit!

Helena (St, 15. 3. 2017 - 16:03)

Je mi 14.5 a moje pipina je chlupatá že se za to stydím když tředa jdu s našima do společné sauny tak všichni ma mě čumí když vylézám z bazénu tak mi s ní crčí voda proudem tak mám dilema či ji oholit nebo nechat tak jen ji trošku ostříhat. Bavila jsem se o tom s kamarádkami a ony bylo pro celé oholení ale to se mi nelíbí.

Reklama

Přidat komentář