Reklama

Délka ochlupení na přirození

Jistě (Ne, 20. 4. 2014 - 17:04)

Hol se jak chceš, mně...partnerovi nevadí tvoje chlupy, protože se na netu rád podívá na úplně vyholené, nebo ještě raději vylíže někde nějakou skutečnou, pěkně hebkou a mokrou, než by se s tebou dohadoval, abys dala bobra pryč.

Jana M. (Ne, 20. 4. 2014 - 15:04)

uz jsi letos svoji chlupatici...Zatím jsem neholila.

Jana M. (Ne, 20. 4. 2014 - 15:04)

Fakt? A můžeš mi říct,...Hol se jak chceš, mně chlupy nevadí a prtnerovi také ne.

jano (Ne, 20. 4. 2014 - 15:04)

Ahoj. Já ji mám hodně...uz jsi letos svoji chlupatici upravila do plavek, nebo nechavas to na pozdeji?

Tibor (So, 19. 4. 2014 - 17:04)

Holky nehádejte se kundičky máte všechny krásné jak ty holé tak ty chlupaté,já jsem dolňák a preferuji obě varianty s každou se musí zacházet prostě jinak aby měla to co potřebuje.

Eva (Pá, 18. 4. 2014 - 19:04)

Fakt? A můžeš mi říct,...Sáro určitě s Tebou souhlasím. Lízání s vyholenou buchtičkou nemá chybu. Často taky nosím tanga a nedokážu si představit, že by mi z nich vylézaly chlupy. Nechápu ty zarostlé...

Sára (Pá, 18. 4. 2014 - 17:04)

Ale ano, zažívám. Ty...Fakt? A můžeš mi říct, jakou rozkoš ti přinášejí chlupy např. při orálním sexu? Nebo při souloži? Snad jen škodolibou radost, že tvůj sexuální partner si musí pořád vytahovat chlupy z pusy :-))

jana m. (Čt, 17. 4. 2014 - 22:04)

Tak to nevíš, o co se...Ale ano, zažívám. Ty chlupy také mají své kouzlo.

Sára (Čt, 17. 4. 2014 - 14:04)

Ahoj. Já ji mám hodně...Tak to nevíš, o co se ochuzuješ, zkus ji někdy oholit dohladka - uvidíš, jak budeš okamžitě cítit každý, i sebemenší dotek, je to moc vzrušující. Když máš takhle porostlé pysky, tak přes tu "beranici" nemůžeš nic pořádně cítit - samozřejmě jen uvnitř - ale já třeba miluju lízání pysků dlouhými tahy jazyka hezky od zadečku až k poštěváčku - jako když se líže nanuk - wow! To je rozkoš, to mi věř, a to se zarostlou nezažiješ.

jana m. (Čt, 17. 4. 2014 - 12:04)

Ahoj. Já ji mám hodně chlupatou. Mám je hnědé, dlouhé a tvrdé. Nejdelší mám 9 cm. Nosím jenom tanga a pořádně mi to z nich kouká na třísla. Manželovi se to líbí, jenom v létě to upravuji do plavek, jinak to nechávám růst.

Na chlupech (St, 16. 4. 2014 - 20:04)

Spíš lituj sebe, jak jsi...se uchycuje moč a smrdí

jirka (St, 16. 4. 2014 - 20:04)

Lituju chlapy, jejichž...Spíš lituj sebe, jak jsi hloupý a hlavně netolerantní. A navíc s hygienou meleš nesmysly, píšeš o něčem, o čem víš prd.

Aleš (St, 16. 4. 2014 - 18:04)

To je fuk, jestli vyholená nebo s bobrem, hlavně když ji má, a chce šukat a pořádně podrží. A platí to pro obě díry, nejlepší je, když si můžu vybrat, do který ho zasunu a střídat je. A je fuk, jestli je chlupatá nebo vyholená :-)

Mirek (St, 16. 4. 2014 - 18:04)

Lituju chlapy, jejichž ženský jsou líný se pořádně vyholit. Nechtěl bych aby si moje přítelkyně v rozkroku nechávala chlupy i třeba nakrátko zastřižené. Taky by se vám nelíbilo zastřižené podpaží nebo snad jo? proč si teda podapží holíte? Kvůli estetice i hygieně. Stejné je to i s rozkrokem. Vyholená je hygieničtější, krásně voní a je hebounká na dotek, a ne když je porostlá zastříhaným strništěm, a když ji člověk líže, tak pořád řeší chlupy mezi zuby, fuj!

Petr (Čt, 20. 1. 2022 - 08:01)

Ty jsi ale osel!

Šarka (St, 16. 4. 2014 - 18:04)

Díky Kubo!Podívej se na amatéry tam je celá ve své kráse.

(So, 12. 4. 2014 - 05:04)

Dlouhý chlupy nesnesu, maximálně 1cm a dost.

Milan (Pá, 11. 4. 2014 - 17:04)

Souhlasím s Jitkou,nemám rád holátka musí být sestřihnutá a upravená,příp s hezkým proužkem.

Kuba (Pá, 11. 4. 2014 - 17:04)

Kundička by měla být...Šárko tak to jsi můj typ přesně to preferuji žádné vyholené pucky nebo zarostlé beranice ale to co ty nosíš mezi nožkami to je to správné,jen si ji pěstuj a šlechtí.

Šarka (Čt, 10. 4. 2014 - 10:04)

Kundička by měla být trošku chlupatá kolem pysků a nad poštěváčkem je to příroda já to tak mám a udržuji ten vzrůst tři cenťáky.

Reklama

Přidat komentář