Reklama

Délka ochlupení na přirození

Dana (Čt, 21. 3. 2013 - 10:03)

Nejlíp je mít ji ostříhanou já to dělám tak že každý měsíc stříhám na jedem centimetr. Holení mi dělalo problémy,naskákaly mi pupínky začalo to odbírat.Tak teď ji ostříhám a mám klid.Kde nedosáhnu tam to dodělá mamžel

Filip (Út, 19. 3. 2013 - 21:03)

Nejlíp je to napůl. Levá holá pravá chlupatá ale přistřižena.

Muž (Út, 19. 3. 2013 - 17:03)

Promiň, nic ve zlém, ale tvé dobré pocity bych tedy nechtěl mít. Není nad klasiku.

Robert (Út, 19. 3. 2013 - 16:03)

Zuzi to musí být paráda rezavé zbožňuji.

Zuzka (Po, 18. 3. 2013 - 08:03)

Já mám kundičku porostlou jemnými rezavými chloupky od venušiného pahorku až po zadek, chloupky jsou tři až čtyři cm. dlouhé,neholím si je protože potom to svědí a naskáčou pupínky a vůbec mi nevadí že ji mám chlupatou chodím všude na nuda,do sauny do lázní kdo chce ať se podívá a komu to vadí tak ať čumí jinam.Můj muž ji zbožňuje říká je to skvost přírody a neměnil bych.Pa Zuza

Ester (St, 13. 3. 2013 - 08:03)

Ahoj. Díval jsem se na...Tak jsem tě klamala můj partner tu fotku minulý týden stáhnul nevěděla jsem to ale nafotíme další a lepší a dáme to tam pak napíšu ještě jednou se omlouvám.

eaton1 (Út, 12. 3. 2013 - 18:03)

Moje škatulka je zarostlá...Ahoj. Díval jsem se na amaterech, ale nemáš tam fotku ani galerku. Škoda, rád bych se podíval. Líbí se mi přírodní, chlupaté klíny. Pokud máš nějakou fotku poslii ji do vzkazů na amaterech. Mám stejný nick eaton1. Ahoj.

Hans (Út, 12. 3. 2013 - 10:03)

A co je mi po tom, že to vyšlo z módy.Partnerce se to líbí a mě taky, že jsme oba chlupatý.A sekačku máme na trávu.

Ester (Út, 12. 3. 2013 - 08:03)

Vyhlašujeme soutěž o...Moje škatulka je zarostlá od poštěváka až po řiť na délku a na šířku okolo pysků zleva i z prava ještě dva centáky na třísla a fotku mám na amatéři zn.Esterka a délka chlupů 8cm no prostě beranice.

Český Svaz žen (Po, 11. 3. 2013 - 21:03)

Vyhlašujeme soutěž o nejchlupatější kundu!Výherkyně získá jako cenu sekačku od Mountfielda,protože už to vyšlo z mody!

eaton1 (Po, 11. 3. 2013 - 21:03)

Mám taky dost dlouhé chlupy...Ahoj moje manželka je také přírodní má je 9 cm. Zašla bys do sauny mi ukázat tvůj skvost?

eaotn1 (Po, 11. 3. 2013 - 21:03)

ano,jsou tady psychopati,jako...ahoj, zašla bys se mnou do sauny a ukázala tvůj skvost. Miluji chlupaté. Moje ji má také přírodní.

Věra (Po, 11. 3. 2013 - 21:03)

Mám taky dost dlouhé chlupy na pipuli ale vůbec to neřeším,miláčkovi se to líbí a když mi je měří když vycházím z vany tak to je to nejlepší ocenění pro mě, včera jsme naměřili 12cm.

IVANA (So, 9. 3. 2013 - 05:03)

ano,jsou tady psychopati,jako třeba poslední příspěvek magfa.to sem vůbec nepatří.jinak k tematu.už mám 19 cm.že mi nevěří,za to nemůžu,nemám zapotřebí někomu něco dokazovat fotkama,někdo chtěl chlupy v obálce apodobně.už kvůli tomuto psychopatovi důchodcovi,který může cokoliv zneužít.

Paní magfa (Čt, 7. 3. 2013 - 23:03)

Zdravím

Jmenuji se Magda
Nemám muže co by mě miloval.

Délka ochlupení 32 cm
Váha 218 kg
šířka 258 cm
výška 262 cm

mám ráda pot

Radek (St, 6. 3. 2013 - 07:03)

Zdělení pro všechny na...Je to blboun vůbec bych se s ním nezaobíral necháme ho vyhnít ať se u počítače třeba uhoní k smrti.Tady píšou lidé své problémy a zkušenosti a né nějaké ptákovimy od debila který si kráti dlouhou chvíli.

jana m. (Út, 5. 3. 2013 - 10:03)

Jsem taky velmi chlupatá...Ahoj. Já je mám hnědé, 9 cm dlouhé. Na léto to holík kolem kalhotek. Do sauny nechodím, ale když se vykoupu, je to pořádný prales. Manžel mně strašně rád líže. Vzrušuje mně, když si s chlupy hraje nad poštěvákem a kolem pysků. Mám i chlupatý zadeček.

Gita (Út, 5. 3. 2013 - 07:03)

jinak ráda napíšu se...Jsem taky velmi chlupatá hlavně kolem pysků mám chlupy dlouhé devět cm.Příteli se to taky líbí a zakázal mi to ostříhat je to prý přírodní ochrana proti průvanu v pipce.Na léto si to stříhám tak na dva cm. ale v zimě je to prales když vylízám ze sauny a mám dlouhé chlupy tak proud vody udělá krásný cop to chlapi čumí jak péra z dauče.

jana m. (Út, 5. 3. 2013 - 00:03)

jinak ráda napíšu se ženou, která je také velmi chlupatá a manželovi se to tak líbí.

Barča (Po, 4. 3. 2013 - 21:03)

já si holím stehna kolem...Moje mezinožní ochlupení je silně rezavé až rudé.Mám strach si to oholit aby mi nenaskakaly pupínky potom to prý je nepříjemné.Klukům to sice nevadí ale mi se to moc nezamlouvá ale asi vůbec nic s tím neudělám.Ráda bych si ji i obarvila ale nevím jak a čím ať si nespálím pysky.

Reklama

Přidat komentář