Reklama

Délka ochlupení na přirození

olča (Po, 4. 3. 2013 - 11:03)

já si holím stehna kolem pičky ale jinak používám nůžky a nechávám siporost 2cm.Manžel říká že holá je pro pedofili.

jana m. (Po, 4. 3. 2013 - 11:03)

Já si ji neholim, manželovi se líbí přírodní, hodně chlupaté. Mám je hnědé, husté a dlouhé 9 cm. Kouká mi to z kalhotek. Na léto si to upravují do plácek, ale jinak hustý, přírodní porost.

Jitka (Ne, 3. 3. 2013 - 22:03)

Mám dceru l7 let a obě se stříháme nůžkami protože po holení je tvrdé strniště a to není dobré.Dcera už se svým parterem se stríhá navzájem a tak jsem na to sama.

Renata (Ne, 3. 3. 2013 - 16:03)

Je mi 35 dceři 16 obě si pipiny holíme jen tak napůl necháváme si proužek nepřeháníme to stačí se holit jednou za 14 dnů.V plavkách chlupy nejsou vidět a kraje jsou holé a zimě si ji nechávám zarůst celou,dcera ta si ji holí i v zimě.

Jitka (Ne, 3. 3. 2013 - 15:03)

Já si ji holím tak 1x za...Já to dělám taky tak. Holím cca jednou za 10 až 14 dní, krátké chloupky jsou OK, delší se mi už nelíbí. Nejhorší je to tak po dvou dnech po oholení, to je strniště, které píchá, ale kdybych to oholila, tak mi naskáčou pupínky. Lepší je počkat, ono to změkne, takže to není na dotek nepříjemné a holit až poté, co už to vypadá zarostle.

Chulieta (Ne, 3. 3. 2013 - 14:03)

Tak ve 13 letech se snad ještě před někým nesvlíká...

kokomoko (Ne, 3. 3. 2013 - 11:03)

já si neholím já mám doma dceru a ta se taky neholí je jí 13 a nestydí se za to ochlupení

Jen (So, 2. 3. 2013 - 15:03)

vždy hladké

Chulieta (Pá, 1. 3. 2013 - 19:03)

Já si ji holím tak 1x za týden nebo 14dní...jak se mi chce... nechávám si vždycky prožek, další den už mám mírný strniště a nechávám to dorůst max.do těch 1,5-2cm dlouhý, pak už mi to vadí... aspoň vypadám tam dole každej den jinak. :-D

Alice (Pá, 1. 3. 2013 - 16:03)

Jsem taky hodně ochlupená a ještě k tomu rezavá ale přestala jsem se stydět za to když jsem si našla přítele v 17ti létech a ten se mého porostu nemohl nabažit.Například po koupeli večer už se ani neoblékám pyžamo a manžel mi každý večer hřebenem ji rozčesává na pěšinku nebo jenom tak hladí prostě ji miluje s přítele se stal mamžel a už to tak je osm let.Na léto ji jenom trošku zastřihnu do plavek.Tak se holky neholte chlapům se to líbí.

lenka (Čt, 28. 2. 2013 - 04:02)

ahoj,já jsem dole taky hodně chlupatá a klukům to nikdy nevadilo.chlupatých je minimálně polovina žen,akorát nejsou vidět,vyholené jsou více vidět,viz modelky apod.pak to vypadá,že jsou všechny vyholené.

Kamil (So, 16. 2. 2013 - 17:02)

Taky říkám nestříhat ani neholit,chlupatá je bomba.

Iveta (St, 13. 2. 2013 - 08:02)

Jsem taky zastáncem NESTRIHAT a NEHOLIT.Za mlada jsem si ji oholila a když to dorůstalo tak to bylo peklo,svědělo to potom se udělaly takové červené pupínky nakonec jsem skončila u lékaře ten mi předepsal nějakou mast ale ta zase nesměla přijít na sliznice (malé pysky a poštěvák) protože zase tam to zčevenalo no užila jsem si své tak jsem teď zarostlá jak krakonoš manželovi se to líbí tak že není co řešit.

Jana (Po, 11. 2. 2013 - 22:02)

Však tak to má být tam to narostlo a tam to taky patří.Taky ji mám zarostlou a vůbec se nestydím chodit i na nuda pláži tak i v sauně

Kamila (Po, 11. 2. 2013 - 17:02)

Byla jsem v sauně a viděla jsen ty vyholené kundič..ky a připadalo mě to jak v mateřské školce.Já jsem byla sama s zarostlou kun...dou.

Alena (So, 9. 2. 2013 - 20:02)

Já tam tak dvacet chlupů ale jsou to blondýni jsou 7 až 10 cm dlouzí vypadá to strašně blbě ale s tím nic nenadělám.Ještě štěstí že mám malé pysky opravdu malé a nečouhají mi přes velké tak že mi přes velká protože je nemá co zakrýt tak to vypadá přirozeně.I taková je ženská buchta.

Béďa (Čt, 7. 2. 2013 - 15:02)

eatone, máme to marné, tady nám asi žádná holka svého úžasného bobříka neukáže.
Děvčata, jste v tomhle pěkně sobecká. :-|
Co by vám to udělalo, trochu nám dopřát radosti.

eaton1 (Čt, 7. 2. 2013 - 09:02)

V sauně to není ono někde...Jo třeba i na privat, rád bych ten skvost viděl.

eaton1 (Čt, 7. 2. 2013 - 09:02)

Já od té doby asi od...Kolik je ti?

Marta (St, 6. 2. 2013 - 12:02)

jsem taky hodně...Já od té doby asi od třinácti let co mi začal bujet porost okolo přirození tak jsem to ještě ani neholila ani nestříhala.Mám černé silně kudrnaté kudrliny asi jak Korantenk na hlavě když je natáhnu tak 8cm.Vůbec mi ani manželovi to nevadí a myslím si že je to ta krása přírody.

Reklama

Přidat komentář