Reklama

Holky a ženy,jak vám chutná mužské sperma?

Default User Image
Čarli (Po, 13. 5. 2024 - 13:05)

Jak to říkám moí  ženě. Ty jsi toho spolkla už kybel, možná už dva. 

Default User Image
Eva (Po, 19. 2. 2024 - 15:02)

Jedním slovem NECHUTNÁ .  Manželovi ho zásadně nekouřím. Buď souložime nebo mu ho vyhoním. Když nemám náladu vyhoní si ho sám. 

Default User Image
Eva (Po, 13. 5. 2024 - 17:05)

Jiná mladší Eva. Kouření a polykání patří k sexu, když já chci, aby mě ten můj a jeho kamarádi lízali, tak jim samozřejmě musím kouřit a polykat. Nedovedu si představit, že bych jim to nedělala, mě kouření baví a mám ráda polykání a nic na tom není špatného. S kamarádkama to samé, nevím důvod, proč by ony mě lízaly a já je ne. 

Default User Image
Honza (Út, 14. 5. 2024 - 00:05)

Kouření samozřejmě, ale polykat to přítelkyni nenutim.

Default User Image
Eva (Út, 14. 5. 2024 - 08:05)

Ta mladší. Já beru polykání jako samozřejmou součást kouření, nikdo mě nikdy nenutil a vždy jsem polykala, dávám tím klukovi najevo, že pro mě není jeho sperma hnus a odpad a že jsem si splnila kouření a dál je vše odpad. Ale beru, ne všechny to asi dají. 

Anonym (Po, 13. 5. 2024 - 16:05)

Každá se rozhoduje sama, co chce tomu svému  poskytnout, bez toho, aby se do něčeho nutila. Na druhou stranu by to ale mělo být mezi partnery vyvážené. Pokud orální sex od něj přijímám, mám ho od něj ráda, je sobecké ho neposkytnout jemu. Nikde není psáno, že ho musíš polknout.

Anonym (Pá, 9. 2. 2024 - 04:02)

fuj hnus fialovej fuj fuj samotne semeno je hnus a s prichuti hoven to je k zblití

 

Anonym (Po, 19. 2. 2024 - 14:02)

Tak to nežer ty hlupáku. 

Default User Image
Markéta (Po, 29. 1. 2024 - 16:01)

Jak už jsem psala,velice dobře znám bráškovo semeno od doby kdy začal onanovat. Prostě jsem na tom úplně závislá. Naštěstí bratr onanuje den co den a jak jsem sama doma tak si to užívám.

Default User Image
Ila (Čt, 8. 2. 2024 - 14:02)

Kolik je bráškovi. Také to tak znám.

Default User Image
Markéta (Čt, 8. 2. 2024 - 16:02)

Bráškovi je 14.

Default User Image
Pavel (Po, 29. 1. 2024 - 13:01)

Jsou tu nějaké ženy, které si chtějí užít? 

Default User Image
Dan (Po, 6. 11. 2023 - 09:11)

Tady koukám je to samá polykačka, tak co takhle mě?Byla by tu taková?

Markéta (Pá, 3. 3. 2023 - 08:03)

Brácha má skoro 17 a jeho semeno znám od jeho dvanácti. Mě bylo tenkrát 10. Už jsem věděla, že kluci si ho honí a vytečou. Objevila jsem, kam se utírá a opatrně zkoušela, očichávala. Teď nemine den, abych se nepomazlila s jeho semenem. Dojíždím na zdravku, bráška vychází z domu o půl hoďky dřív a skoro každé ráno se s jeho semenem potěším. Neví o tom. On mě zase bere kalhotky, taky tak těch pět let se s nimi uspokojuje.

Default User Image
Návštěvka (So, 30. 9. 2023 - 13:09)

Jo, semeno od takovýho puberťáka to je něco! Mám s tím zkušenosti. 

Jitka (So, 27. 5. 2023 - 20:05)

Já ochutnala semeno taky ve dvanácti a bylo brachovo. Vždy jsme se dost kockovali a rozuměli si. Dost sportujeme a já už ve dvanácti byla dost vyspělá. Jednou jsem vešla do pokojíku a chytla ho při honění. Na notasu měl moje fotky v plavkách. Dost se styděl a zkoušel se nějak vymlouvat. Nic sem neříkala jen šla k němu pohladila ho a dala pusu na ucho. Zašeptala jsem mu do ucha že je to v pořádku že jsem ráda že se mu líbím. První nesměla pusa a pak líbání. Během chvilky jsem měla dole tričko a leginy. Pero měl tvrdy jak šutr. Řekla jsem že se o to postarám chvilku jsem ho honila a pak vzala do pusy. Netrvalo dlouho a cítila jsem že bude stříkat. Chtěl mě oddelat hlavu ale já chtěla ať se mě udělá do pusy. Nevěděla jsem jaky to je ale chtěla jsem a zjistila že mě to chutná. Ten den se udělal ještě třikrát. Pokaždé do mé pusy a já vše spolkla. Od té doby pár let už uplynulo a už jsme dal než u kouření. Pořád je to skvělé a lepší.

Návštěvník (St, 1. 6. 2022 - 17:06)

Šárko, ty jsi číslo. Jako vždy, moc pěkné. Už jsem to asi psal. Já to po žádné nevyžadoval. Tedy krmení spermatem. Některé to nechtěly vůbec, jiné to vyplivly, ale byly i takové, které to přímo vyžadovaly. Jednou mne jistá dáma přistihla při masturbaci a přispěchala s hrnkem. Když jsem semeno vypustil tak to hned vypila. Tak jsem jí ten hrnek nechával na stole i poněkolika ejakulacích. Časem jsem jí krmil přímo do úst. Nejen po honičce, ale i po souloži, protože tu měla taky ráda.

Šárka (St, 1. 6. 2022 - 16:06)

Mně to teda nechutná a když se mi udělá do pusy, tak to vyplivnu. Přítel to ale ví a nevadí mu to. Včas mi řekne, abych ho vytáhla a dokončila rukou. Ráda sleduji příchod jeho orgasmu. Vím, co se mnou dělá sahání na poštěváčka, tak mu skoro závidím, že žalud může mít úplně venku mimo tělo a můžu ho třít ze všech stran. Sleduji to napětí a mám pocit, že úplně ovládám to, co cítí. Jeho péro je jako joystick a žalud jako dotykový ovladač jeho pocitů. Když se pak rozhodnu to dodělat, tak se bavím tím, jak to nemůže zastavit. V nejlepším okamžiku mu ho ještě nasliním a mydlím obnažený žalud celou dobu, co stříká. Daří se mi mířit a někdy ho trefím i do oka.

Maja (Čt, 2. 6. 2022 - 07:06)

Já pomyslím na polykání, tak mi to přijde nechutné, kdyby šlo o náhodný sex. S manželem to je jiné. Jsem ly hodně vzrušená, nemám problém. Oboustranný orálek oba milujeme a já ráda sleduji jak stříká. To už nic neřeším, dodělám ho pusou a zbytek semene bez problému polknu. Nevzrušená bych to nedokázala. Není to divné?

Banik (Út, 31. 5. 2022 - 12:05)

Holky polykaji z chuti a která řika že nikdy nepolykala tak lže.Je to nejlepší strikat do pusy než vaginy,záleží kdy.Hrat si s analem samozřejmě holka,mě pak dovádí do extrému a strikam víc než u vyhonení normálního

Reklama

Přidat komentář