Reklama

Holky a ženy,jak vám chutná mužské sperma?

Zdenka (Ne, 18. 5. 2014 - 22:05)

Ahojky souhlasím stebou taky...Jak to napsala Ivka,radši si nechám jednou týdně natrhnout prdelku než si to nechat nastříkat do pusy!

Jaroslava (Ne, 18. 5. 2014 - 16:05)

teda chlapy vy mi dáváte...Ahojky souhlasím stebou taky ráda polykám semeno.Jednou jsem kouřila přítele ale nespolkla jsem to a dala mu to semeno do pusy.Od té boby taky rád polyká sice svoje ale polyká líže mi kundičku když se domě udělá a mě to dost vzrušuje.Nemáme stím problém polykat jak já tak muj přítel.Ahoj Jarka

alda (Pá, 16. 5. 2014 - 20:05)

Stara semeno miluje,až me to sere,pořád chce ať stříkám :) už jsem si zvykl

lkk (Čt, 8. 5. 2014 - 14:05)

Ochutnej si svoje a budeš v obraze, co se tak blbě ptáš!

Aneta (St, 7. 5. 2014 - 14:05)

docela to ujde ! serem si i do huby ! tak sjem zvyklá :3 papat

Ivka (Po, 5. 5. 2014 - 20:05)

Semeno polykat??...Je tak dobrý,že radši zatnu zuby bolestí a dovolím mu se mi vystříkat do zadečku.Polykat...nikdy!

defgfd (Po, 5. 5. 2014 - 20:05)

Rozdame si to divky

ble (Út, 29. 4. 2014 - 11:04)

je to na šavly

Marta (Út, 29. 4. 2014 - 11:04)

Semeno polykat?? Fůůůůůůůůůůůj ! Pěknýmu klukovi ho vykouřím, mám ráda vystříkání na prsa (spíše mezi prsa)A ráda se nechám opíchat. A za peníze jsem schopna obrovských výkonů. Žádný chlap mi zatím nestačil ....
Chtělaq bych potkat toho borce z rychlých prachů a zašukt si s ním slušný prachy.

Kate :P (Út, 29. 4. 2014 - 10:04)

Mě to třeba taky chutná ;) když klukovy kouřím tak si to užívám :P :O

Jirka (Po, 28. 4. 2014 - 15:04)

znám jednu,a té to chutná.Rád za ní zajdu.

Andrea (Pá, 25. 4. 2014 - 15:04)

Tak chut semena nic moc, trvalo mne nejakou dobu, nez jsem zacala polykat. Taky zalezi na partnerovi a okolnostech. Muj partner je nastesti krasnej kluk a kdyz ho kourim, vzrusim se i ja a to pak jde.

Míra (Pá, 25. 4. 2014 - 12:04)

KONSPIRACE V ČESKÉ...:))) tak nevím co si mám myslet. Asi nějaká nemoc. Chocholoušek napraví. Nebo propagace GJ ?

Nejsem agent a určitě jsem tam byl.

. (Pá, 25. 4. 2014 - 12:04)

KONSPIRACE V ČESKÉ...Jdi si kouřit čůráky bezdomáčů.

IGNACIUS (Pá, 25. 4. 2014 - 11:04)

KONSPIRACE V ČESKÉ REPUBLICE !

Pod nánosem nesmyslů o 11.září 2001 nebo tzv.chemtrails občas zanikají skutečné konspirace. A jedna z nich se bohužel týká České republiky.
Na mapách, kdesi ve středu Čech, najdete jednu oblast, která se podezřele mapu od mapy mění. Nedalo mi to, než abych si dojel ověřit jak se to skutečně má.
Tam, kde by mělo stát město Golčův Jeníkov se ve skutečnosti rozkládá rozlehlá vojenská základna, co jsem mohl nahlédnout několika otvory v maskovací plachtě na vysokém plotě s ostatnatým drátem.
Jedná se o podezřelou soustavu letišť a skladišť, přičemž některé z letounů nepoznal ani můj známý, fanda do vojenství.
Město Golčův Jeníkov neexistuje, minimálně od padesátých let se jedná o fikci, tuto tajnou komunistickou základnu převzal i polistopadový režim . Mimochodem bych si vsadil na to, že protiraketový deštník, který údajně měl být postaven v Brdech, už v ČR dávno stojí, tam někde - u Golčova Jeníkova...

Ono se stačí zeptat jednoduše?
1/Byli jste někdy v Golčově Jeníkově?
2/Znáte někoho z Golčova Jeníkova?
3/Znáte někoho, kdo někdy byl v Golčově Jeníkově?

Pokud ne, ještě máte šanci tuto hanebnou lež prohlédnout. Pokud vám někdo bude tvrdit že v Golčově Jeníkově někdy byl, či tam dokonce bydlí, nevěřte mu, Jedná se pravděpodobně o vládního agenta či jiného placeného konspirátora.
Děkuji všem, kteří toto dočetli a prosím, šiřte dál pravdu o takzvaném "Golčově Jeníkově".

Joška Pyřk (Út, 15. 4. 2014 - 18:04)

A polykáš mu to?Kuř mu ocas tvrdě adrž ho zakoulea případně mu strč prst do prdele. Joška

ženská (Čt, 20. 3. 2014 - 23:03)

musí polykat-semenem se zalykat

jste paka (Čt, 20. 3. 2014 - 23:03)

Já lížu pyču babyčce, je...Že něhoho baví psát nechutné ubohosti, to skutečně dělá jen ten, kdo nic v té své palici nemá.Ještě že se s takovým póvlem nestýkám - brrr

sperma ? (Čt, 20. 3. 2014 - 18:03)

Já lížu pyču babyčce, je...la krem de la krem

Joška Pyřk (Čt, 20. 3. 2014 - 18:03)

Já lížu pyču babyčce, je jí teprve osumdesát, ale piča jí smrdí fest. Joška

Reklama

Přidat komentář