Reklama

Holky a ženy,jak vám chutná mužské sperma?

tyc (Ne, 28. 12. 2014 - 20:12)

ja si nahonim penys urobim stojku a setko vrele semeno si nastriekam do pusy minule som si nehonil 4 dni a to mnozstvo vrelého semene parada alebo ho nastriekam milenke na drevaky a setko zlizem mna by zaujimalo keby som vydrzal si nehonit aspon dva tyzdne kolo semene by vyslo zo mna ale ako vydrzat si tak dlho nehonit ked mam chut sa robit aj tri krat za den poradte

vysavačka semen (Út, 23. 12. 2014 - 11:12)

Já mám ráda semeno nastříkat na prsa. Potom klukovi strčím prst do prdelky a tlačím na prostatu, aby vyteklo ještě pár kapek, druhou rukou ho chytnu za kouličky a zbytek semene vysaju pusinkou.

Markétka (Čt, 2. 10. 2014 - 07:10)

Tak chut semena nic moc,...Já to mám asi takto-nejsem li sexuálně vzrušená,tak mi pomyšlení na semeno v puse připadá vcelku nepřijatelné.Situace se ale mění se zvyšujícím se vzrušením při milování.Hlavně při vzájemném orálku.Jsem li již těsně před orgasmem a přítel v tu chvilku začne stříkat,bez problémů ho nechám stříkat do pusy a dokonce to i polknu.Jinak bych to ale neudělala.Nakonec rada.Dbejte na to,aby váš milý papal banány.Značne to zlepší vůni i chuť jeho semene.

Mirek (Po, 11. 8. 2014 - 12:08)

Žena která nepolyká je...Proč?Mě docela stačí když kouří,je to nádherné.Nevím co má společného nepolykání sperma holkou,z lesbickou orientací?

mr. Dal (Po, 11. 8. 2014 - 11:08)

Žena která nepolyká je lesba.

Alfaman (Čt, 3. 7. 2014 - 10:07)

alfaman to jses dobrej kokot...Ničeho se neboj, tvůj podpis plně vystihuje hodnotu tvého příspěvku.

Olda (Čt, 3. 7. 2014 - 01:07)

Bez orálu partnerka ne-e, sorry holky, taky rád lížu na revanš, podle reakcí se zdá, že mi to docela jde. :-)

trapas (Čt, 3. 7. 2014 - 00:07)

alfaman to jses dobrej kokot a tipoval bych, ze s takovvym pristupem toho moc nenapichas :-)

Alfaman (So, 28. 6. 2014 - 22:06)

Čekal bych, že skutečný muž si vybere ženu, která mu poskytuje všechny rozkoše. Vybírat si z nějakých možností je ponižující a v podstatě ubohé.

Honza (So, 28. 6. 2014 - 22:06)

Hned na začátku jsem dala...A co kdyby si vybral to první, he he?

Max (So, 28. 6. 2014 - 20:06)

Ja bych si taky asi vybral to druhe nekere zeny to nemusi muzske sperma a dozadecku je to prijemne holce ale opatrne a nejlepe nejaky gel bez mazani to moc nejde

Klára (Čt, 26. 6. 2014 - 07:06)

Ahojky souhlasím stebou taky...Hned na začátku jsem dala příteli na vybranou,polykat nebo prdelka a naštěstí pro mě si vybral to druhé a tak už nemusím chuť řešit.

iřik (Čt, 26. 6. 2014 - 03:06)

Strikni si ho do huby a...mluvis hlouposti chutnal jsem svoje a je dobre a pro milujici holku to je super

Zdenka (Ne, 18. 5. 2014 - 22:05)

Ahojky souhlasím stebou taky...Jak to napsala Ivka,radši si nechám jednou týdně natrhnout prdelku než si to nechat nastříkat do pusy!

Jaroslava (Ne, 18. 5. 2014 - 16:05)

teda chlapy vy mi dáváte...Ahojky souhlasím stebou taky ráda polykám semeno.Jednou jsem kouřila přítele ale nespolkla jsem to a dala mu to semeno do pusy.Od té boby taky rád polyká sice svoje ale polyká líže mi kundičku když se domě udělá a mě to dost vzrušuje.Nemáme stím problém polykat jak já tak muj přítel.Ahoj Jarka

alda (Pá, 16. 5. 2014 - 20:05)

Stara semeno miluje,až me to sere,pořád chce ať stříkám :) už jsem si zvykl

lkk (Čt, 8. 5. 2014 - 14:05)

Ochutnej si svoje a budeš v obraze, co se tak blbě ptáš!

Aneta (St, 7. 5. 2014 - 14:05)

docela to ujde ! serem si i do huby ! tak sjem zvyklá :3 papat

Ivka (Po, 5. 5. 2014 - 20:05)

Semeno polykat??...Je tak dobrý,že radši zatnu zuby bolestí a dovolím mu se mi vystříkat do zadečku.Polykat...nikdy!

defgfd (Po, 5. 5. 2014 - 20:05)

Rozdame si to divky

Reklama

Přidat komentář