Reklama

Holky a ženy,jak vám chutná mužské sperma?

XX (Ne, 4. 1. 2015 - 07:01)

no myslím že nezačnou ..je...Svého miláčka si vždy spolykám sama a zadarmo,je to nejlepší pojistka aby mu to nezačala dělat jiná.

Jarda (So, 3. 1. 2015 - 21:01)

Pitomci!!!Již jsem tu psal, že nám můžům dělá pár jedinců ostudu a kazí nám svým vyjadřováním celkový dojem na chlapi, mrzí mne to.....

Honza (Čt, 1. 1. 2015 - 18:01)

Ferenci, kdybych se jen mohl...Máš recht!

Akurát já jsem zatim kápnul jenom na jednu prostitutku, kerá polyká semeno.

A to eště ani výslovně netrvám na tom, že jí vykropim tlamu a že to vona musí všechno spapat. Většinou jí to nacákám na kozy, a až teprve to, co zbyde, jí dám slízat.

Hájek (Čt, 1. 1. 2015 - 18:01)

Ferenci, kdybych se jen mohl dopočítat, kolik prostitutek (a krásných), mi polykalo semeno, bylo by to obrovské číslo. Nějakou kačku to stálo, to je pravda, ale než si pěstovat nějaké nehuldy, tak to radši řeším takto. A mnoho dalších pánů jistě také! Věřím, že po přečtení mého příspěvku, vezmou všechny nepolykající dámy rozum do hrsti a že v rámci novoročního předsevzetí, polykat začnou. Jinak díky jejich přístupu budeme nuceni vyhledávat prostitutky.

Ferenc Bábovka (Čt, 1. 1. 2015 - 13:01)

Máš recht!

Při...Z lásky k penězům.

Honza (Čt, 1. 1. 2015 - 12:01)

Máš pravdu, myslím, že je...Máš recht!

Při nadrženosti kluk taky vysaje holce z díry št'ávu, i když by mu teoreticky nemusela chutnat. Takže zrovna tak musí holka polykat semeno, pokud je nadrbaná.

Kdysi mě pobavil názor ňákejch holek, že semeno se polyká jedině z lásky.

Takže když prostitutka polyká semeno zákazníka, tak je to z lásky.

Jarda (Čt, 1. 1. 2015 - 02:01)

Když jsem nadržená, tak s...Máš pravdu, myslím, že je to stejné, jako když muž líže ženu, také by mu to nemuselo chutnat, ale to se mi nikdy nestalo, tak nevím proč by neměl chutnat "muž".....

jak (Út, 4. 6. 2013 - 16:06)

je možný že to ještě nevymazal správce servru....??????????

Jebač srn ze SR (Út, 4. 6. 2013 - 13:06)

oprava: některý

Jebač srn ze SR (Út, 4. 6. 2013 - 13:06)

Holky když vám nechutná sperma, tak si nechte nasrat do huby.Já holku mrdám do prdele a pak ho posranýho šulina umyje.Nejraději holku mrdám, když zároveň sere.Akorát do píči ho nerad strkám, neboť jsou tam bacily.Když na tom ňekterá trvá, tak ho pořádne namažu hovnem, vojedu jí a teprve potom může kokota olízat.

Petr (Út, 4. 6. 2013 - 11:06)

A co je to ta evakuace?

:-D (Po, 3. 6. 2013 - 08:06)

PÁRKRÁT JSEM TO SKUSILA ...EVAKUOVAL...?
Ty jsi dobrá trubka...:-D

ala (Ne, 2. 6. 2013 - 21:06)

Mě sperma mého přítele...máš tam hrubky jako prase! nauč se česky, hnus!

tyc (Ne, 28. 12. 2014 - 20:12)

ja si nahonim penys urobim stojku a setko vrele semeno si nastriekam do pusy minule som si nehonil 4 dni a to mnozstvo vrelého semene parada alebo ho nastriekam milenke na drevaky a setko zlizem mna by zaujimalo keby som vydrzal si nehonit aspon dva tyzdne kolo semene by vyslo zo mna ale ako vydrzat si tak dlho nehonit ked mam chut sa robit aj tri krat za den poradte

vysavačka semen (Út, 23. 12. 2014 - 11:12)

Já mám ráda semeno nastříkat na prsa. Potom klukovi strčím prst do prdelky a tlačím na prostatu, aby vyteklo ještě pár kapek, druhou rukou ho chytnu za kouličky a zbytek semene vysaju pusinkou.

Markétka (Čt, 2. 10. 2014 - 07:10)

Tak chut semena nic moc,...Já to mám asi takto-nejsem li sexuálně vzrušená,tak mi pomyšlení na semeno v puse připadá vcelku nepřijatelné.Situace se ale mění se zvyšujícím se vzrušením při milování.Hlavně při vzájemném orálku.Jsem li již těsně před orgasmem a přítel v tu chvilku začne stříkat,bez problémů ho nechám stříkat do pusy a dokonce to i polknu.Jinak bych to ale neudělala.Nakonec rada.Dbejte na to,aby váš milý papal banány.Značne to zlepší vůni i chuť jeho semene.

Mirek (Po, 11. 8. 2014 - 12:08)

Žena která nepolyká je...Proč?Mě docela stačí když kouří,je to nádherné.Nevím co má společného nepolykání sperma holkou,z lesbickou orientací?

mr. Dal (Po, 11. 8. 2014 - 11:08)

Žena která nepolyká je lesba.

Alfaman (Čt, 3. 7. 2014 - 10:07)

alfaman to jses dobrej kokot...Ničeho se neboj, tvůj podpis plně vystihuje hodnotu tvého příspěvku.

Olda (Čt, 3. 7. 2014 - 01:07)

Bez orálu partnerka ne-e, sorry holky, taky rád lížu na revanš, podle reakcí se zdá, že mi to docela jde. :-)

Reklama

Přidat komentář