Reklama

Holky a ženy,jak vám chutná mužské sperma?

Mrtka (St, 2. 6. 2010 - 15:06)

Mrdina nesmrdí co kecáš.Já to po partnerovi taky vyžaduji aby mě to stříkal do pusy.On taky líže a polyká moji štavu z pičky.A ženska ktera nekouří a polyká je rozcapená a rozmazlená,Ma ji partner podržet pevně hlavu a vystřikat ji to do pusy.Moje všichni kamošky taky kouří a polakaji mrtku.Je to lepši než si koupit bio jogurt Active.

m (Út, 1. 6. 2010 - 20:06)

mrdka smrdí fuuuuuuuuuuuuj...Sperma má svoje.Čokolády je všude habaděj.Ženská která nekouří čurdu a aspoň si nenechá nastříkat do huby u mě není ženská.Dokonalý jsou ty,které semeno polykají.

Kia (Út, 1. 6. 2010 - 20:06)

mrdka smrdí fuuuuuuuuuuuuj až budete stříkat čokoládu tak to pak bude jiná...!!!!!

Eliška (Út, 1. 6. 2010 - 19:06)

Určitě záleží na partnerce, ale od mého prvního zážitku polknutí sperma se mi to zalíbilo tak, že to skoro vždycky vyžaduju

Jana (Út, 1. 6. 2010 - 18:06)

Tady jste všichni tak vulgarni.Toto tema je jestli nam chutna mrdina mě moc.Za den ho vykouřim tak 9 chlapům u nas v praci i kamosum co si řeknou.

rychlomrdka (Út, 1. 6. 2010 - 14:06)

Dneska jsem si vyhonil pero fotrovi do trička mama ta mu nadavala že ma kurvu.A on vytahl pero a vhonil si ho předni ta cuměla ja taky

Hovnous (Po, 31. 5. 2010 - 17:05)

Ja stary mrdinu stříkam po ksichvtu a pak se na ni vychciju ji se to libi pak ližu kramy nebo picu nemytou i s mazem a co vy

tomáš (Po, 31. 5. 2010 - 01:05)

Já dělám na baru a máme tam libovou provozní, fakt kus, a odpo chodí si sednout na bar na kafe a něco si tam píše, tak se vždycky vzadu vyhoním nad Leem a udělám jí kávičku, pak se udělám ještě jednou u toho jak to pije.

marika (Po, 31. 5. 2010 - 01:05)

já mu polykám mrdku a mladej zase moje chcanky. Chcem zkusit i blití a kaviár ale asi nejdřív soft-to je na igelit na tělo, ,a pak možná hard, to je bez igelitu, hmno nevím, jsem dost ulítlá ale navim, jak to máte vy?

Jana (So, 29. 5. 2010 - 20:05)

Moje mama si vzala taky zajicka a ja snim už rok šoustam je to parada něco podobneho co maš ty ale jak mě vyliže píču i když mám kramy to je parada

Jana (So, 29. 5. 2010 - 20:05)

Moje mama si vzala taky zajicka a ja snim už rok šoustam je to parada něco podobneho co maš ty ale jak mě vyliže píču i když mám kramy to je parada

Urvanakoule (So, 29. 5. 2010 - 11:05)

Mojemu fotrovi je 60 roků a vzal si o 35 roků mladsi manželku.Včera jsem mu ji osoustal celou noc jsme mrdali a kouřila pero a polykala semeno.Pry fotr nechce ani lízat píču a za 5 minut je hotovy.Jak jde do práce tak už je u me v pelechu.Ja studuji vejsku tak mam cas.Ted sni jedu na Maledivy fotr nam zaplatil cestu.Aby nejela sama.On podnika a nema cas.Aby jsme jeden druheho ohlidali.Jeste mě řekl at mu reknu kdyby mu zahla.Kdyby věděl že spolu šukáme ten by čuměl.Už se těšíme jak budem pod palmou šoustat.

Kurvacuk (Pá, 28. 5. 2010 - 20:05)

Ja jsem gey a mrtka mě od přítele chutna.Ale mužu i ženskou ošoustat ale s chlapem je to lepši je milejsi a jemny

kunda (Pá, 28. 5. 2010 - 17:05)

mně chutna mužske semeno je fakt moc dobre...holky a ženy časem jak budete mit sex den co den 5 hodin ..bude vam chutnat taky-..

Markétka (Pá, 9. 10. 2020 - 06:10)

Jsem na polikání semene dost závyslá. Ráda cítím ten pach a to teplo které se vmé pusince rosplívá.Miluji Bukake,,,a mám ráda spermoví koktejli..Ten kdo opravdu miluje sex , udělá pro sex maximum a dovede sito opravdu sevším všudy užívat! Apak, muži jsou přeci, odtoho aby nám ženám poskitovali a dávali to co ,doopravdy máme rády a dělá nám to opravdickou roskoš. Nemyslíte? Ten kdo tyhle věci rád,ktituzuje je veliký pokritec a sobec! Přicházíš ohodně ty blbečku"""Markétka

Palo (Ne, 19. 3. 2023 - 18:03)

Marketko rad ti naplnim pusinku semenem odepis 723306947

Steve (Pá, 23. 10. 2020 - 18:10)

"závyslost" je ve Vyjmenovaných slovech? Aha, asi nějaká novinka. :-)

Markéta (Pá, 28. 5. 2010 - 16:05)

Milenci polykám semeno i několikrát za sebou.Ale když si manžel umyje ptaka jednou za měsic tak si dovedeš představit jak mu smrdí.Má na něm uplně bylí tvaroh.A s milencem dame francii ja mu ho kouřím a on mě líže to je nadhera.Už musim končit manžel jde nahoru

jirka153@seznam (Čt, 27. 5. 2010 - 21:05)

Můj manžel chtěl pořád...A polykáš mu to?

Marketa (Čt, 27. 5. 2010 - 15:05)

Můj manžel chtěl pořád kouřit ocas.Tak jsem ho párkrát poblila ale pořádně.A už nechce.A mam klid.Ale milenci ptaka kouřím protože ho ma vonavej.

Reklama

Přidat komentář