Reklama

Holky a ženy,jak vám chutná mužské sperma?

ella (Út, 16. 3. 2010 - 14:03)

mňamky milenec fujky manžel.

? (Út, 16. 3. 2010 - 10:03)

Manžela mi nechutná ale milenca jo.

zelinář (Út, 16. 3. 2010 - 10:03)

ananas má vliv na dobrou chuŤ spermatu.

Martin (Út, 16. 3. 2010 - 10:03)

Já co si vyhoním, to si také sním. Neříkám, že je to nějak moc dobré, ale je to moje a vrátím to do koloběhu.

Jana (Út, 16. 3. 2010 - 08:03)

Proutníku(26.2.),tebe bych chtěla mít doma.

marek (Út, 16. 3. 2010 - 00:03)

asi se budete divit , ale mě...to je nadhera.ses super zenska

miki (Po, 15. 3. 2010 - 19:03)

Sperma je pěkně hnusný.V puse je hnusná chut,stejně sem řekla manželovi že mu to dám okoštovat.mám štěstí že to po mě nevyžaduje abych to polykala to bych se poblila.nechápu jak to někomu muže chutnat.

miki (Po, 15. 3. 2010 - 19:03)

Ty jsi ale prase.Maš...Co máš tak.Jsi hnus a debil.

miki (Po, 15. 3. 2010 - 19:03)

To máš tak.Já to s...Ty jsi ale prase.Maš zřejmě rád sado maso.nebyla bych s tebou ani minutu.Jsi hnus a obdivuju tvoji manželku nebo přitelkyni.Je mě z toho zle.Jsi pěknej idiot.

pipi (Po, 15. 3. 2010 - 17:03)

no me tedy semeno osobne nechutna a ta konsistence mi take vadi,je to takovy bily sliz ktery vyteka z muzova penisu a jeste nekdy i dokonce smrdi o chuti ani nemluvne,bleeeee

(Po, 15. 3. 2010 - 16:03)

Co je to za debilní otázku, jak nám to chutná? Si to ochutnej sám a uvidíš, co je to za humus!!!

honza (Po, 15. 3. 2010 - 14:03)

Lili,nezlob se,ale je to debil,násilím ti držet hlavu.Myslím,že ti to úplně znechutí a už nebudeš mít chuť mu to dělat pusinkou.

Luna (Po, 15. 3. 2010 - 14:03)

když jsem mu to řekla tak...Ty s ním ještě jsi?

camel (Po, 15. 3. 2010 - 14:03)

Do krku ale není do pusy, ne? :-)

lili (Po, 15. 3. 2010 - 12:03)

Mu to řekni narovinu. Jestli...když jsem mu to řekla tak mi přísahal že to neudělá a při orálním sexu mi tam tu hlavu násilím držel a u toho mi opakoval že se mi neudělá do pusy a vystříkal se mi do krku.:-(

org (St, 10. 3. 2010 - 02:03)

Všude se píše,jak to...No neber to tak vážně jen si nerozumíte:)Když to jde ven tak je to po cvhvili nepříjemný, ale stačí zvolnit tempo ne?Už bude tak stačí protéhnout a rukou pomalu pomáhát.Ale na ryclosti a jak dlouho to dělat po prvním stahu orgasmu je jen na vas tady to nevyřešíme:)

VS (Čt, 4. 3. 2010 - 20:03)

Můj přítel je kuřák...Mu to řekni narovinu. Jestli te ma rad tak toho necha!! :_(

Proutník (Pá, 26. 2. 2010 - 21:02)

To máš tak.Já to s babiznama dělám nejradši tak,že ony si lehnou na záda,otevřou pusu a já je do tý pusy šukám!Občas ho vyndám,posunu se výš a nechám si od ní vylízat zadek.Pokud uznám,ze je dostatečně vylízáno,zase zasunu do pusy a pokračuju v šukání.To vše samozřejmě až do úplného konce.Vystříkám se,baba to spolyká a pěkně mi poděkuje za úžasné a příjemné milování.

iv (Pá, 26. 2. 2010 - 11:02)

Všude se píše,jak to chlapi chtějí,tak jsem to zkusila a můj mě řekl,že jsem mu to pokazila,že je na mě vidět,že se toho bojím.Jasně,že dávám pozor,aby mi to nevlítlo do krku,a nepoblila ho,.taky mě upozorní,což zase vadí mě,protože to čekám a trochu brdím.Navíc mu prý hrozně dělá zle,když mu u vyvrcholení kouřím dál,než to nedoteče,ale vadí mu změna rychlosti,v péčku žalud baby lížou a stříká jim to po puse,tak jak to vlastně mám dělat,připadne mi divnej navíc,neví co chce,už po mě nechce do pusy,ale lízat jen z boku a vystříkne bokem.

Lili (Čt, 25. 2. 2010 - 22:02)

Můj přítel je kuřák celkem často pije pivo..Byly i časy, kdy vypil během noci dva zlatáky 1,5litru..Do polykání mě VYLOŽENĚ nutí a čím víc nutí tím méně já chci..dochází to až tak daleko, že se bojím, že bude chtít opět orální sex. Kdyby mě nenutil jednou začas to ovšem ráda udělám, ale takhle mi to zhnusil ještě víc. Ale on tvrdí, že je vina ve mě.

Reklama

Přidat komentář