Reklama

Holky a ženy,jak vám chutná mužské sperma?

Katka (Út, 29. 3. 2011 - 10:03)

To je velmi zajímavý...alebo spravte, co ja, milenec sa pekne vystriekal do mna a potom ma musel vylizat a urobil to, vraj mu to velmi nechutnalo, ale jeho problem, ten vas grc si ochutnajte sami a potom to vyzadujte od zien, hnus!

Mezek (Po, 28. 3. 2011 - 18:03)

Si tu vaši sračku žerte...To je velmi zajímavý nápad. Nechutná-li vám semeno, podržte ho příště po vykouření v puse a hned nato vlepte miláčkovi pořádnýho francouzáka. Ať si vezme pěkně zpátky to co vypustil.

Dejte pak vědět, jak to dopadlo:-))

Ne - to si dělám srandu, bez předchozí domluvy by mohlo dojít k nepředpokládaným následkům!

P.S. Já polykání semene po partnerce ze zásady nikdy nepožaduji, svoje sperma jsem ochutnal a kaviár ani šlehačka to není.
Nicméně ač tento požadavek nemám, několikrát mne partnerka vycucla úplně do mrtě a příjemné to každému muži dozajista je.

blééé (Po, 28. 3. 2011 - 17:03)

Si tu vaši sračku žerte sami!

To David. (Po, 28. 3. 2011 - 16:03)

Když začnu chodit s holkou...Správně! Jen to do nich per, do potvor! Neví, co je pro ně zdravé!

xxx (Po, 28. 3. 2011 - 15:03)

..ach chudacci panove si stezuji ze zeny nepolykaji...jak egoisticke..souhlasim s clankem nademnou,bud si ti zerte sami,nebo delejte pracovni povinosti zeny a pak si o tom polykani muzem povidat...

rob (Po, 28. 3. 2011 - 13:03)

chci mrdat ja z Plzne piš na [email protected]

(Ne, 6. 2. 2011 - 13:02)

Stejně si musíme pánové...Tak si z ženy nedělejte náhradní matku, pečovatelku,uklízečku,kuchařku..Prostě makejte uplně stejně.Ona nebude unavená,naštvaná a neztratí hlavně zájem o sex a erotično vůbec..V běžných rodinkách se tohle děje vždycky, žena pak nemá k muži ani ten vztah,jaký před manželstvím býval. Opravdu to není v tom,že bychom vás ulovily a konec.Jenže partner,kterého jsem milovala,najednou je přítěž,práce navíc atd...Nekamenujte mně, já vím, proč to píšu. Je to prostě pravda.

IGNACIUS (Ne, 6. 2. 2011 - 12:02)

Při uchování mravní čistoty v pohlavním životě, a to ať již v období před manželstvím, anebo v ochraně proti manželské nevěře se třeba vyhýbat situacím, které mohou vyústit do “vítězství” pohlavní touhy nad rozumem a mravností člověka. Vždyť líbání se muže a ženy je vysoce intimní sexuálně – erotický projev, který je součástí přípravy na intimní sblížení.

prostě:

Rozumný a dobře vychovaný člověk by se měl vyhýbat situacím, které ohrožují jeho mravnost.

David (Ne, 6. 2. 2011 - 09:02)

Když začnu chodit s holkou a zjistím,že nepolyká,následuje rozchod.Nedovedu si představit,že bych trávil zbytek života s nějakou žužlavkou...

Petr (Ne, 6. 2. 2011 - 08:02)

No je to tak,holky co si...Vtom případě se dá mluvit o životní výhře

Petr (So, 5. 2. 2011 - 17:02)

Stejně si musíme pánové přiznat, že jakmile se oženíte - vzali jste si nedražší "šlapku" svého života. 14 -tého vytlačíte peníze, pak nemá chuť, bolí ji hlava, Chce se jí spát.....A nakonec zjistíte, že souložíte s bídou 4x za měsíc. Zajímavé je, že dokud nemáte "štempl v občance, tak by propíchali státní občanství. Ale ženskou logiku nepochopíš.............

Lojza (So, 5. 2. 2011 - 00:02)

Oprava:polykání.

Lojza (So, 5. 2. 2011 - 00:02)

Hovno berou dnešní mládé holky polokání jako samozřejmost!Ani náhodou.Všude samá kratinožka,o polykání nechtějí ani slyšet.

. (Pá, 4. 2. 2011 - 15:02)

Netřeba polykat s chutí, stačí když si to nechá nastříkat do pusy.

fifurda (Pá, 4. 2. 2011 - 09:02)

Nejde o polykání. Jde...Přesně napsáno a definováno. Ale ke škodě nás mužů musím říci, že v životě jsem potkal pouze jednu ženu, která polykala sperma s chutí. Snad dnešní mladé holky už to berou jako samozřejmost, nevím.?

petr (Čt, 3. 2. 2011 - 18:02)

a proč se ptáte ? Nebylo by...Nejde o polykání. Jde hlavně o to, že orgasmus, pokud necháte kašpárka v ústech do finále , je mnohem silnější, než, když ho před koncem vyndáte a mimo dohoníte. To je prostě nesrovnatelné.
Je to jako kdybychom ženu lízali a těsně před jejím orgasmem si odskočili na jedno chlazené do lednice.

Nikolas (St, 2. 2. 2011 - 21:02)

Je to náhodou dobré, nemohu...Klárka dobře ty ty to pijes v hrnkách???

clementine (So, 22. 1. 2011 - 22:01)

jak chutná? svíravě. voní jako syrový, tepelně neopracovaný salám z jižní evropy.
dřív mi to nevadilo, pak jsem měla alergickou reakci, tak už to nepolknu. když ho kouřím, přesně ucítím, kdy už "to přijde" - najednou mám na jazyku vůni semenné tekutiny. v tu chvíli s kouřením končím, nechci se zase začít dusit

Klárka (So, 22. 1. 2011 - 22:01)

Je to náhodou dobré, nemohu si pomoci,ale chápu, že je nás málo, velmi málo, kterým to šmakuje. S hrnky jsem to možná přehnala, ale tak 5-10 chlapů bych si za sebou zkusila. Možná i víc...

o ničem (So, 22. 1. 2011 - 20:01)

Holky neblázněte, nemáme...zkus tu lžičku s tím oným tvým lektvarem porřít :-D přeji dobrou chuť, poté svou drahou přesvědčovat přestaneš...

Reklama

Přidat komentář