Reklama

Holky a ženy,jak vám chutná mužské sperma?

Alča (Út, 3. 4. 2007 - 17:04)

Přesně tak jsem to myslela. Mě vadí ta konzistence syrového vejce a taky to nepřiměřeně velké množství. Moji předchozí partneři byli v tomhle ohledu jen takoví ukapávači. Ale te´d mě to přímo dáví a pouhé pomyšlení na to, že bych takové množství spermatu měla polknout, mi obrací vnitřnosti naruby. Kolikrát se mi zvedne žaludek i při tom, když to mám jen v puse. Je toho fakt moc. Ta chuť mi nijak nevadí, jen taková ta šlemovitost a moc velká dávka.

ester (Út, 3. 4. 2007 - 16:04)

Já Alču chápu.Osobně mi polykání nevadí,naopak,ale objektivně je třeba říct,že u každého chlapa to vypadá jinak-jak co do chuti,tak co do množství.Současný partner má množství přiměřené a chuť spermatu úplně ok,takže si to užíváme oba.Nicméně ten předchozí,to byla opravdu mega dávka,a i já,která to nikdy neřešila,jsem měla dost problém.S láskou to nemá co dělat.

Mona (Út, 3. 4. 2007 - 16:04)

Kazdyho chlapa vzrusuje, kdyz to zenske strikne do pusy a ona to potom spolkne. Ja osobne proti tomu nic nemam, nevadi mi to, delam to zcela bezne a nejen z toho duvodu, ze se to libi jemu! Ja to taky muzu a nemyslim si, ze je na tom neco divnyho!!!

kanec (Út, 3. 4. 2007 - 16:04)

takovej pristup ti docela schvaluju ale s tim kapesnikem bys me asi dost namichla. Jak sem uz jednou psal spravna marena MUSI polykat! Naky city a pocity si nechej na doma.

Alča (Út, 3. 4. 2007 - 15:04)

Já nevím, co na tom nechápeš. Svého přítele miluji, proto se snažím mu vyhovět. S tím kapesníčkem to dělá i jedna kolegyně v práci, tak to asi nebude tak ojedinělé. Mě prostě baví ho příteli kouřit ale to sperma v puse se mi hnusí. Byla bych nejradši kdyby se mi vystříkal třeba na moje prsa, jenže na něm fakt vidím, že ho stříkání v puse strašně vzrušuje.

Radana (Út, 3. 4. 2007 - 15:04)

Alčo, určitě máte zajímavý sexuální život, když se na orální sex předem připravuješ - kapesnéček! Hnusí se ti sperma přítele, kterého miluješ? A ještě navíc si ponížená, ale nakonec to přetrpíš? Protiřečíš si a nezdáš se mi normální. Sorry.

Alča (Út, 3. 4. 2007 - 15:04)

Mužské sperma v puse to je hnus. Nechápu jak to může někdo polknout. Můj chlap to po mě samozřejmě taky chce, tak to musím vždycky zahrát tak jako že jo a potom to nenápadně vyplivnu do předem připraveného kapesníku. Je to jako mít v puse syrové vejce nebo nasmrkáno, nepředstvaitelný hnus. Problém je že můj současný partner mi toho vždycky do pusy nastříká tolik, že mi to div neteče i z nosu, je to hrozný pocit. Připadám si i tak nějak ponížená. Ale zase na druhou stranu na něm vidím, že jemu se to moc líbí a vzrušuje ho to, tak to prostě jednou za čas nějak přetrpím.

negr (Út, 3. 4. 2007 - 14:04)

btw:líp než svym nickem jsi svou podstatu vystihnout nemohl!bohužel bych řekl,že to tu všichni berou jako samec od svině a ne tebou zamýšlený vícesmysl!ale jen tak dál,aspoň se mám v práci čim bavit...!

Veverka (Út, 3. 4. 2007 - 14:04)

Souhlasim s negrem i s ftipálkem =) vodjeď ty kanče - mimochodem bych chtěla vidět jakej ty si kanec když myslíš jenom na sebe...

negr (Út, 3. 4. 2007 - 14:04)

čéče ty jsi dobrej de*il!nejen v týhle diskuzi,ale i jinde!proč tady wopruzuješ se svejma pubescentníma názorama?myslíš,že do normální diskuze tvoje vulgární príspěvky patřej?jestli jo,tak si vedle....

kanec (Út, 3. 4. 2007 - 12:04)

ani me to u tebe neprekvapuje. To neres. Nekdo ma nekdo holt nema.

ftipálek (Út, 3. 4. 2007 - 12:04)

opakování je matka moudrosti!a moc nechapu tu tvoji posledni vetu!teda oprava-nechapu zadny tvoje vetny spojeni!

kanec (Út, 3. 4. 2007 - 12:04)

to uz tady myslim bylo ty radobyftipalku. A tak nak to moc nesouvisi s tematem. Takze pokavad nemas nic k polykani semena marenama tak raci vodjed.

ftipálek (Út, 3. 4. 2007 - 12:04)

ty nejsi kanec,ale cáKANEC !

kanec (Út, 3. 4. 2007 - 11:04)

no ja bych spis rek ze polykani je ciste problem ty ktery mareny. My chlapy proste jen chceme aby polykala a zbytek je na ni.

negr (Út, 3. 4. 2007 - 11:04)

to je jako se všim!něco je dobrý něco ne!něco dělat chceme něco ne!

Veverka (Út, 3. 4. 2007 - 10:04)

Miluju sex a všechno kolem něj, jsem pro všechno a všechno se mi většinou líbí a mám to ráda. Ale co se týče polykání - jen párkrát se mi stalo, že by chlap měl to sperma dobrý, že by mi to nevadilo a naopak bylo příjemný... Myslím si, ž echuť toho smermatu hodně ovlivní stravování a hulení trávy a cigár... Takže pokud vaše mrdka je dobrá, nedělá mi to problém =)

kanec (Út, 3. 4. 2007 - 00:04)

kazda poradna marena musi polykat! Pokavad by to prede mnou vyplivla bylo by to jako ze si nevazi toho ze sem se ji vycakal do huby. Proste polykat musi. A jesli ji to chutna nebo ne to neni muj problem.

Bedla (Po, 2. 4. 2007 - 22:04)

Tak já pro změnu sperma vůbec v ústech nesnáším, zvedá se mi žaludek a nejde s tím nic dělat.

Motherfucker (Po, 2. 4. 2007 - 21:04)

Sice nejsem holka ani žena, ale sperma mi nechutná. Tedy to moje, cizí jsem neměl tu smůlu okusit.
Když to partnerka pro mě udělá a nechá si mě vystříkat do pusy, je to krásný. Hodně mě to vzrušuje. Ovšem chápu, že se to nemusí líbit a nikomu to nenutím, ani neříkám, že bych to chtěl, protože pokud je partnerka zamilovaná :) je to něco jako citový vydírání. Něco jako chlápek v hospodě, kterej prodává růže. Když jste na rande, musíte nějakou koupit, že jo :)
No, abych to zhrnul, holky co polykají, mají u mě plus, ale když nepolykají, mínusko jim dávat nebudu...

Reklama

Přidat komentář