Reklama

Holky a ženy,jak vám chutná mužské sperma?

xxx (Pá, 8. 12. 2006 - 16:12)

Martino, moje rec!!

Návštěvník (Pá, 8. 12. 2006 - 16:12)

HNUSNĚ!!!!!!!!

Martina (Pá, 8. 12. 2006 - 15:12)

Chudák holka...

Victoria (Pá, 8. 12. 2006 - 12:12)

mautina: Nemusejí být nutně pod vlivem zastaralých názorů, prostě se jim to třeba nelíbí a nechtějí to dělat, toť vše. A jejich partneři, pokud za něco stojí, to nepovažují za základ vztahu.

kata (Pá, 1. 12. 2006 - 14:12)

jj já kouření mámráda ale zase aby se mi udelal do pusy to ee

mautina (Pá, 1. 12. 2006 - 14:12)

Kdo nechce, ať neděla,co se mu nelíbí, ale nekritizuje!Já osobně kouření miluju a dělala bych to příteli pořád!A ty, co se tak urputně brání jsou jen pod vlivem zastaralých názorů.Chudáci jejich partneři,přicházejí o největší blaho, co jim žena může dát!Vždyť co je víc vzrušující, než vidět, jak je náš protějšek bez sebe blahem!A co teprve,když je to s láskou!

Kata (Pá, 1. 12. 2006 - 09:12)

Chtzela bych aby uj partner byl rád a spolkal to ebo aspon vyplazla jazyk lae me to enchutna nevite jak to udet?abychse naszasklebila??nebo aspon jake chuti to je podobne mela jsem to jenom jendou v puse a musim rici že to zrovna pijatelne chut neni:-(

Kate (So, 25. 11. 2006 - 09:11)

kokos-taky jsem slyšela něco o tom že má blahodárný učinek na pleť:-)))

kokos (Pá, 24. 11. 2006 - 19:11)

a víte holky, kolik má kalorií? čistá bílkovina!

lucka (Pá, 24. 11. 2006 - 17:11)

je to skvela chut partnerovi ho polikam dene zkuzte to, je to podle toho co partner ji.

monika (Pá, 24. 11. 2006 - 17:11)

Tak za prve!!! Sperma je nejenom zdrave
ale predevsim dobre.Stravitelne je na tom
mnohem lepe nez bychom si daly napriklad Tatarak,...dale muzeme hovorit o bohatosti
na vitaminech,ktere napriklad v okurce nenajdete. A co se tyce chute?... to se priznavam je kolikrat lepsi kdyz muz pozre misto Ananasoveho djusu vymnenou za cerstvou zeleninu ci lakave ovoce!!!

monika (Pá, 24. 11. 2006 - 17:11)

Tak za prve!!! Sperma je nejenom zdrave
ale predevsim dobre.Stravitelne je na tom
mnohem lepe nez bychom si daly napriklad Tatarak,...dale muzeme hovorit o bohatosti
na vitaminech,ktere napriklad v okurce nenajdete. A co se tyce chute?... to se priznavam je kolikrat lepsi kdyz muz pozre misto Ananasoveho djusu vymnenou za cerstvou zeleninu ci lakave ovoce!!!

Kate (Pá, 24. 11. 2006 - 16:11)

prober není debil je to inteligentní muž se zdravím pohledem na věc

Návštěvník (Pá, 24. 11. 2006 - 13:11)

prober je debil

Andrea (Pá, 24. 11. 2006 - 13:11)

mě chutná moc, nejraděj ho mažu na chleba místo másla

Návštěvník (Čt, 23. 11. 2006 - 21:11)

humus..........

Kate (Čt, 23. 11. 2006 - 18:11)

tak prober mě překvapil -příjemně jak napsal zvířecí milování-krásnej výraz kterej všechno vystihuje a o tom to je tak to má být:-))

plachetnice (Čt, 23. 11. 2006 - 17:11)

prober: s tou kdytkou to byl jen příklad (možná blbý, nevím) toho, že můžeš něco dělat i dělat to rád, s tím, že tebe to něco stojí. Samozřejmě s tím co píšeš v druhé polovině posledního příspěvku plně souhlasím, i s tím, že jsem svým způsobem romanticky naivní :-))))

Luci (Čt, 23. 11. 2006 - 14:11)

plachetnice:k tomu snad už není ani co dodat

prober (Čt, 23. 11. 2006 - 14:11)

Dobrá, Plachetnice, nechutná ti to, ale děláš mu to ráda - beru.
Kytičku můžu koupit i sousedce k narození dítěte, nebo kolegyni k narozeninám. Ale to nedokazuje, že je miluju.
Když někomu chci udělat radost, tak se to prý nedá brát jinak než důkaz lásky? Nesouhlasím.
Mám rád většinu lidí a rád jim dělám radost, ale miluju jen jednoho (chlapa - jak sis nevšimla ;) a žádnými činy ani předměty ani rostlinami mu to nedokazuju a on to ani nepožaduje.
Když cheš vědět Plachetko, "důkazem lásky" pro mě je, když zůstaneš tomu svému po boku, když je spíš hůř než líp, když je v problémech, když je nepříjemný a třeba i ublíží. Opravdový cit toto všechno překoná, nepevné svazky (navenek třeba i okázale prezentované) se rozpadnou.
Ale závidím ti ten romantický úhel pohledu :) Časem se stane méně romantickým, ale zato objektivnějším. Mezitím hodně štěstí.

Reklama

Přidat komentář