Reklama

Holky a ženy,jak vám chutná mužské sperma?

Pro Draka od J (St, 22. 11. 2006 - 12:11)

Na tom není co řešit,je to hnus,mrdivo v hubě a vyplivnout.To snad stačí.Ty bys nebyl žádný drak na polykání,zkus si to se svým odpadem z vajec,vole.

ich (St, 22. 11. 2006 - 11:11)

Já nemyslel rovnici dáma = polykat, ale dáma = normálně, nehulvátsky diskutovat a odpovídat. To jsou podle mě Dámy a ne hysterické a nevycválané puberťačky, které o sexu četly v časopise pro náctileté.
Co se týká vlhkosti půlky tváře je samozřejmě závislé od typu ženy, jejich požadavků a zvyklostí. Co platí u jedné, neplatí u druhé.

Victoria (St, 22. 11. 2006 - 11:11)

prober: Přesně tak, já jen reagovala na příspěvek toho, co to formuloval tím způsobem, že jsem to pochopila jako být dámou = polykat.

eliska (St, 22. 11. 2006 - 09:11)

Prijde mi celkem vtipne, ze prvotni otazka zni, zda zenam chutna muzske sperma, ale casto se tady resi pachut zen. Kdyz se udela statisticky souhrn odpovedi, tak to zenam nechutna a nekteri panove se zde citi dotceni, takze pak nam zenam to tady vraceji v podobe urazek a tvrzeni, ze ani nase stava neni nektar a mame byt objektivni:-) Tak ja zcela objektivne rikam, ze mi muzske sperma nechutna:-) Obcas kdyz mam naladu, tak to polknu, protoze rada udelam partnerovi radost, ale musi to byt opravdu ve viru vasne, jak tady kdosi psal.

Lenka (St, 22. 11. 2006 - 08:11)

jsem normální 20letá holka, na dámu si nehraju a polykám moc ráda, semeno mi nechutná, jen když přítel před tím vypije moc piva

prober (St, 22. 11. 2006 - 08:11)

ještě zvláštnější by bylo "být dámou = nepolykat", ne?
Řekl bych, že soubor kvalit, vlastností a určitého kouzla zvaný dáma (obecně) jde tak nějak mimo tento drobný detail a vůbec celou sexualitu jako takovou. Předpokládejme, že dámy sex také provozují a co přitom konkrétně dělají nechme na nich, jejich chutích a jejich protějšcích.

Victoria (St, 22. 11. 2006 - 08:11)

Zvláštní přístup. Být dáma = polykat?

Návštěvník (Út, 21. 11. 2006 - 22:11)

jo a taky neni pravda, ze chlap musi byt po kazdem oralu mokry od nosu az po bradu, vzdyt se nemusi snazit nacpat si celou hlavu do zeny proboha!!! mne nekdy staci, kdyz mi jen lize klitoris a vubec nevyzaduju, aby jel i jinam... takze ty, co ti damy nechutnaj, bud objektivny ty hulvate.

prober (Út, 21. 11. 2006 - 14:11)

no, oba máte svou pravdu, ale nezávisle (alespoň v umění sarkasmu) vede Dáma.
Oběma děkuji za poutavou debatu - bez ironie :)

Dáma (Út, 21. 11. 2006 - 14:11)

tak to mu nezávidím

j.j. (Út, 21. 11. 2006 - 14:11)

Pro podporu toho muže uvádím: že ješte zapoměl připomenout různé vaginální výtoky od balcilů, kvasinek a jiných sajrajtů, které chlapi nemají. To je pak chuťovčička, chytrolínová Dámo!

Dáma (Út, 21. 11. 2006 - 12:11)

kterou hrubku máš na mysli, polikat?
Dáma nepatří mezi tu "obrovskou většinu", které ty poskytuješ orál.

pro Dámu and sp (Út, 21. 11. 2006 - 12:11)

Za prvé: omlouvám se za svou hrubku v předešlém příspěvku, za druhé: ty dáma nejsi ani jí nikdy nebudeš. Dáma totiž musí být i chytrá a to ty nejsi, anebo nevíš jak jazyk vypadá. To je ale tvůj problém.
Kate + Lenka = přeji vám příjemný den, dámy, vy jimi jste.

Kate (Út, 21. 11. 2006 - 11:11)

pro toho co mu ženy nechutnaj :-)) partner mě líže a já ho polikám objektivní jsme u toho dost :-)jinak zdravím lenku:-))

Victoria (Út, 21. 11. 2006 - 11:11)

Je neuvěřitelné, kolik ženských se nutí do sexuálních praktik, které se jim ve skutečnosti nelíbí, jen aby vyhověly partnerovi. V sexu by se ale mělo provozovat jen to, co se líbí oběma! Jinak se vám milé dámy může časem stát, že se vám zhnusí sex jako takový.

Victoria (Út, 21. 11. 2006 - 10:11)

Taky bych nikdy nepolykala. Jednou jsem nechtěně ochutnala a nebylo to nic moc. Tohle, a samozřejmě ani jakoukoliv jinou sexuální praktiku, si nelze vynucovat a když se vám nelíbí, tak to prostě nedělejte. Pokud váš partner za něco stojí, bude to respektovat.

Dáma neboli děv (Út, 21. 11. 2006 - 10:11)

pro toho přede mnou:
tak to tě lituju, když ty výměšky pojídáš,
můj partner je asi šikovnější!

pro Dámu and sp (Út, 21. 11. 2006 - 10:11)

Asi moc zkušeností s orálním sexem moc nemáš(te), jinak byste věděli, že muž má přitom i potom půlku tváře, od nosu dolů, mokrou od vás. Každým pohybem jazyku, každým, jediným líznutím pojídá vaše výměšky a tak si toho užije většinou víc, než vy.
A s tím, že si to ženské nevyžadují - to je blbost nebetyčná, děvenko! Obrovská většina žen to vyžaduje, některé dosahují orgazmu dokonce jenom takhle a absolutně žádná to neodmítá (možná jedna z milionu). Tak proto buďte objektivní, pokud víte, co to znamená.

Lena (Út, 21. 11. 2006 - 09:11)

Mne to teda vubec neva,nijak hnusny mi to teda nepripada.Nevim,proc se kolem toho dela porad takovej humbuk.

Návštěvník (Po, 20. 11. 2006 - 18:11)

Ne:-(

Reklama

Přidat komentář