Reklama

Holky a ženy,jak vám chutná mužské sperma?

Míla (Út, 9. 1. 2007 - 18:01)

Manželčina sestra má ráda přesně to co mám rád i já.Kouření,sperma v puse a i polikání spermatu a nemá to s kým dělat.Mám ji skusit?

Míla (Út, 9. 1. 2007 - 17:01)

Jsem šťastně ženatý a moje manželka mě kouřit nechce a do úst sperma také ne.Poraďte někdo jak ji mám přesvětčit že to není nic špatného a že je to dobré a vzrošující.

dana (Út, 9. 1. 2007 - 17:01)

je to strasny vadi mi ten pach a jen predstava polknuti je pro me strasna

Návštěvník (Út, 9. 1. 2007 - 16:01)

Fuj,je to samý bacil a infekce.

Plachetnice. (Út, 9. 1. 2007 - 13:01)

Pro rytíře-samozřejmě! Miluju tě.

Plachetnice. (Út, 9. 1. 2007 - 13:01)

Musí se ale předtím jíst samé mňamkové věci. Zkus si dát kousek ovocného šlehačkového dortíčku.Pak ti dám trošičku ochutnat,ano?Ze začátku si říkal že si mě naučíš,no a je to tady.:)Jsem ráda,že jsi šťastný....

Lukáš (Út, 9. 1. 2007 - 13:01)

Je mi 33 let a když připočítám svojí manželku, měl jsem 30 intimních partnerek.
Z toho plykat moje sperma, bylo ochotno pouze 12.
Naštěstí manželka patří k té menšině. Snažím se jí vyjít vstříc, konzumuju věčně doporučovanou annanasovou a rajčatovou šťávu a banány.
Spousta ženskejch ale semeno nepolkne, i když sníte a vypijete cokoliv.

Rytíř pro Plach (Út, 9. 1. 2007 - 11:01)

S mojí láskou jsme to vše probírali,zezačátku o tom nechtěla moc slyšet,ale nakonec v sobě našla tu statečnost a nejdřív si nechala nastříkat semínko do pusy a pak ho vyplivla.Ale te´d si už pomaličku zvyká i na to polknutí.Nevím jak pro koho,ale já jsem potom vždycky šťastný a pyšný.Miluju ji a jsem rád,že ji mám.

Petra (Po, 8. 1. 2007 - 21:01)

Koukam ze tady jsou same odpurkyne,kazdy nema tak spatny sperma

david (Ne, 7. 1. 2007 - 00:01)

... ahoj, nechceš zkusit moje? ... mám ho prý dost a zatím ho každá chválila, jsem abstinent, můj mail je 9600X"seznam.cz

Marca (Pá, 5. 1. 2007 - 20:01)

To jsem reagovala na nějakého primitiva, který tu tvrdil, že žaludeční šťáva rozpustí všcko.Blbost.

Marca (Pá, 5. 1. 2007 - 20:01)

To je pěkná blbost.Například bakterii Helicobacter pylori nerozpustí v žaludku nic a je příčinou vzniku žaudečních vředů.A není to jen tenhlke mikroorganizmus, HIV se opravdu dá chytit i takhle.

Marca (Pá, 5. 1. 2007 - 20:01)

Představte si, že s tím spermatem polykáte všechny mikroorganizmy všech partnerek před Vámi...A co potom takové chlamydie, které se u pánů vůbec neprojeví,mohou způsobovat záněty všeho druhu a po letech se třeba na stáří uhnízdit v kloubech a je z toho revma jak hrom...A na laboratorních testech se skoro nic nepozná, páčto jsou parazité parazitující uvnitř buněk...To samé papilomaviry(rakovina děložního čípku), proti kterým se teď konečně začíná očkovat, ale co způsobí v žaludku, to zatím ví jen pánbůh...Kráááááásnááááá vyhlídka...A to nemluvím o tom, jak pánům předáte veškerou mikrofloru z úst,někdy až z krku - ty milé streptokoky,někdy i zlatý stafylokok se najde, ti se zahnízdí v jejich mužné pýše a pak je klidně pustíte do své jeskyňky, no ty gynekologické záněty, kdepak se asi berou?Dávno ne jenom z prochladnutí.Trochu rozumu do hrsti by neškodilo!!!Když už tyto techniky, tak k čemu se prodávají kondomy s příchutí???

Lena (Pá, 5. 1. 2007 - 15:01)

Ochutnej ho sám. Sám sebe by ses štítit neměl, pokud jo, tak to nechtěj ani po své holce...

Victoria (Pá, 5. 1. 2007 - 14:01)

marty: Sex je podle tebe základ vztahu? Zejména ten orální? Co jsem tak slyšela, tak holek, co polykají, je spíš menšina, takže možná budeš muset hledat déle, pokud jsi už nenašel.

renecek (Čt, 4. 1. 2007 - 14:01)

mno prej chtna uplne bozsky rika moje holka mno

Petula (Út, 2. 1. 2007 - 18:01)

Já jsem sperma nemohla nikdy polknout. Nechala jsem si ho stříknout do pusy a pak jsem ho vyplivla. Teď mám ale nového přítele a hrozně mě vzrušuje, když mi sperma stříká do pusy. Chvíli mu pak ještě ústy laskám penis a sperma se mi smíchá se slinami. Pak ho spolknu a skoro jeho chuť necítím.Ale ten pocit je nádherný.Mě taky vzrušuje, když mě přítel rozkošnicky líže.

marty (So, 30. 12. 2006 - 16:12)

No holku,která by to odmítala bych asi pustil k vodě.Jo a chutná to podle toho co jíš a piješ.

zuzka (So, 30. 12. 2006 - 13:12)

je to parada,ja osobně to miluji

janka (Pá, 29. 12. 2006 - 22:12)

No polknout bych ho nemohla,jen hned ho musím vyplivnout, má štiplavou chuť a dlouho ho cítím v puse,tudíž si musím hned umýt zoubky.

Reklama

Přidat komentář