Reklama

Holky a ženy,jak vám chutná mužské sperma?

Japan Chlemtik (Ne, 6. 8. 2006 - 21:08)

A právě proto bych dal koním papriku. Bude to nejlepší!

Muchlorohý Chro (Ne, 6. 8. 2006 - 21:08)

Mě sperma také moc nechutná. U nás v závodní jídelně ho mají bohužel každý čtvrtek a tak nemám na výběr :-(

xxcd (Ne, 6. 8. 2006 - 20:08)

Majko, k tématu prosím !!! Nenapsal jsem nic zlého ...

Majka (Ne, 6. 8. 2006 - 19:08)

pro xxcd: na tebe fakt nejde nenarazit v každé rubrice, nudíš se, co?

Návštěvník (Ne, 6. 8. 2006 - 18:08)

xxcd to je dost trefné. Sperma chutná podle toho jak se muž stravuje, můj zdravě takže chutná.

xxcd (Ne, 6. 8. 2006 - 15:08)

Pokud dívka nehulí každou noc někomu jinému, tak na co kondom !!???

monika (Ne, 6. 8. 2006 - 12:08)

Ja, ale orál s kondomem je fakt fuj. Je to jak žvejkat samotnou gumu.
Neznáte někdo kondomy, který mají fakt příjemnou chuť?

Iva (So, 5. 8. 2006 - 18:08)

No mě to nijak zvlášť nechutná, spíše naopak.Občas se ale přemůžu ale vždy jen při mazlení s partnerem a jen na chvíli.

Ja (So, 5. 8. 2006 - 16:08)

No provozovat v dnesni dobe sex bez kondomu je temer sebevrazda.Holt jsme v Cechach asi zaostali.Samozrejme ze se da oralem chytit AIDS,Syfilitis a jina svinstva.Jak je mozne,ze se o tom mluvi stale dokola na kazdem kroku a tady se najdou taci,co to nevedi?!Staci mala ranka v ustech,napr.po cisteni zubu a zadne zaludecni stavy to nevyresi.Velice casty je prenos zloutenky B a C.Taky bez kondomu zeny "chyti"rakovinu-nejcasteji delozniho cipku,jejiz je muz prenasec.Ctete a vzdelavejte se,at neumrete zbytecne.Uz vidim,jak se tomu leckdo posmiva....

jana (So, 5. 8. 2006 - 16:08)

ilono,ze 4.8. 14.22.39,pro ann.
Jak poznáš,že se blíží výstřik,abych se připravila?

Honza (Pá, 4. 8. 2006 - 22:08)

No a když není šlehačka?

Radka (Pá, 4. 8. 2006 - 19:08)

Nic moc, jahody se šlehačkou jsou lepší.....

Honza (Pá, 4. 8. 2006 - 19:08)

Jistě to nevím, ale má to logiku. V žaludku je poměrně silná tuším kyselina chlorovodíková která má za úkol rozkládat potravu a připravit ji pro trávení ve střevech. Pálení žáhy je když se ta kyselina dostává ze žaludku vzhůru trávicím traktem. Takže je dost pravděpodobné, že bakterie nemocí a podobné biologické infekce cestu trávicím traktem prostě nepřežijí. Jiná věc bude asi u toxinů a mrtvých chemických látek. Ty prostě nejde zabít tak je tělo vstřebává.

jarka (Pá, 4. 8. 2006 - 19:08)

Cetla jsem, ze se da prenaset spermatem spousta sexualne prenosnych nemoci vcetne HIV. Potom jsem ale zase slysela, ze se to neda chytnout, protoze to zaludecni stavy spali. Mam strach polikat cokoli, obzvlaste kdyz si nejsem zrovna 100% jista, jak je na tom muj partner se kterym zase tak dlouho nejsme a o krevni test si netroufam rikat. Vite nekdo jak to doopravdy je s tim prenosem nemoci? Dik

nezaměstnaná (Pá, 4. 8. 2006 - 19:08)

Sperma? Ale jo, když má člověk hlad, spolkne cokoli.

boo (Pá, 4. 8. 2006 - 19:08)

bebe: thanx :-)

bebe (Pá, 4. 8. 2006 - 19:08)

boo: ty jo,jak tak na to koukám, nejsem sama, kdo řeší problém - respektive absenci sexu. Na maila napíšu určitě, občas neuškodí provětrat hlavinku :-)

boo (Pá, 4. 8. 2006 - 18:08)

bebe: No jo, ale kam to patří? :-) Já mám zase problém s agresivitou současné partnerky a nevím, co s tím. Navíc jí vadí sex (přistoupí pouze na klasiku a max. 1-2 měsíčně, např. orální sex jsme celý rok neměli ani jednou) a většinou nesnese ani obyčejné dotyky, milá slova a už vůbec ne sebemenší narážky na sex :-( Kdyžtak mi prosím pošli majlíka, milé slovo potěší, rada pomůže. Díky :-) boo_radley"xmail.cz

bebe (Pá, 4. 8. 2006 - 18:08)

boo: no prostě v jistých chvílích byl agresivní a nedalo se s nim diskutovat, jen on měl pravdu ve všem...začala jsem z něj mít strach a tak jsem musela utýct...Ale to sem nepatří... :-)

boo (Pá, 4. 8. 2006 - 18:08)

bebe: a co že jste se rozešli?

Reklama

Přidat komentář