Reklama

Nabizim penize tomu, kdo je opravdu potrebuje

cože (St, 11. 1. 2017 - 16:01)

Ještě dodatek k té sprosté osobě, co tu lidem nadává. Když zadáš do vyhledávače emailovou adresu toho člověka, co tu žadonil o peníze, tak ta se jinde, než 2x tady na doktorce nezobrazuje.

opět (St, 11. 1. 2017 - 13:01)

nevím,o koho jde,kam ta...si nic nepochopila. Ale kdo by se divil...

Ted (St, 11. 1. 2017 - 13:01)

nevím,o koho jde,kam ta holka má jet,ale nevěřím tomu,že někdo někomu pomůže s penězi.Rozhodně ne tady na Doktorce.Normální člověk chce toho druhého poznat,být si jistý,že pomáhám tomu,který to skutečně potřebuje.

nóó (St, 11. 1. 2017 - 13:01)

normální člověk si hned...když tě zajímá, chceš mu věnovat 5 tisíc, tak si ho vyhledáš. Spíš si myslím, že nejsou normální lidi, co mu nadávají, ať jsi jede holka !!! vydělat, a podobné nesmysly. Vůbec si nepřečtou příspěvek a hned kritizují a sebe dávají za příklad, holt dědci a babky.

Jenomže (St, 11. 1. 2017 - 13:01)

normální člověk si hned druhého nevyhledává.

ty jsi na hlavu (St, 11. 1. 2017 - 12:01)

To sice ne, ale jak jinak to...Když tady ten chlapec dal na sebe mailovou adresu, tak snad takový problém to pro normálního člověka není. To si jí zkopíruješ, zadáš do vyhledávače a tam zjistíš, že je to opravdu fanatik do počítačů. Je vidět, že nelže.

podvodníci (St, 11. 1. 2017 - 09:01)

Nikomu z vás nic nedám. Dával jsem a když jsem sám potřeboval, najednou mě nikdo neznal!

řetězec (Út, 10. 1. 2017 - 20:01)

On někdo psal o IP adrese?...To sice ne, ale jak jinak to zjistit, což?

Semko: (Po, 9. 1. 2017 - 23:01)

Já by jsem teda hledal...Houby ti dám,kouření způsobuje u mužů impotenci,u žen zřejmě za s porušuje vývoj plodu, debilní spermie.

Semko (Po, 9. 1. 2017 - 23:01)

Jsem si nedavno precetla...Já by jsem teda hledal mecenášku,co by mi přispěla,udělala by dobrý skutek,nepiju,ale bohužel kouřím a nemohu zas zvládnout režii domácnosti. Takže takové menší kuřné, by mi bodlo.

Však (Po, 9. 1. 2017 - 16:01)

jenže to bys musela psát...jo,já bych s tím problém neměla.

no (Po, 9. 1. 2017 - 16:01)

to je právě velká...jenže to bys musela psát pod jedním jménem.

HM, (Po, 9. 1. 2017 - 16:01)

On někdo psal o IP adrese?...to je právě velká škoda,že se to nezobrazuje,spousta lidí by viděla,s kým mají tu čest,pokud by teda někdo nepsal z proxi-kdy se IP adresa mění.

realista (Po, 9. 1. 2017 - 16:01)

Ja si teda nevsimla,ze by...On někdo psal o IP adrese? zamysli se...než budeš psát hovadiny.

pivson (Po, 9. 1. 2017 - 10:01)

Lidi, buďte opatrní!

Kolemjdouci (Po, 9. 1. 2017 - 09:01)

Člověk, který čte mezi...Taky to tak vidim.

Kolemjdouci (Po, 9. 1. 2017 - 09:01)

A Janko,ty jsi zase pekne sprosta a evidentne neumis cist ty sama.

Kolemjdouci (Po, 9. 1. 2017 - 09:01)

kdybys nebyl závistivý...Ja si teda nevsimla,ze by psal,ze je to holka. A jak chces zadat jeho ip adresu do vyhledavace,kdyz se tu nikde nezobrazuje?! Ze bys to byl ty sam osobne? Tem odmitavym komentarum se ani nedivim,vsude je to samy podvodnik a i ja jsem nekolikrat naletela :-(

strejdo, (Ne, 8. 1. 2017 - 22:01)

Člověk, který čte mezi...kdybys nebyl závistivý dědek, dal si adresu toho kluka do vyhledávače, zjistil bys, že opravdu je šílenec do počítačů. Takže není důvod proč by lhal. Od toho tady ta diskuse je, aby lidi vznesli smysluplné požadavky. A když píše kluk, nevím, proč v něm vidíš holku.

stréc Milda (Ne, 8. 1. 2017 - 21:01)

Co takhle se naučit číst?...Člověk, který čte mezi řádky, tomu to dojde. Jedna velká lež líného lempla. Zasírá různé diskuse vymyšlenými historkami a snaží se vzbudit v lidech lítost.

Reklama

Přidat komentář