Reklama

Nabizim penize tomu, kdo je opravdu potrebuje

Sammy (Čt, 25. 3. 2010 - 09:03)

Potřebuji nutně půjčit peníze podrobnosti na [email protected]

Yossarian (So, 6. 3. 2010 - 16:03)

I net by ti meli zakazat.
No...Ještě seš tak tupej Marku že ani nepoznáš co píšu já a co né......jde to hned zpátky na tebe ty hnuse.

potřebná (So, 6. 3. 2010 - 12:03)

Pokud jsi ještě tady mecenáši tak se ozvi -já opravdu dlouhodobě živořím a ne vlastní vinou...

Pavel (So, 6. 3. 2010 - 00:03)

Jsem si nedavno precetla...Penize potrebuje kazdy a nutne.Jsou lidi kteri nechtej pro penize cokoliv obetovat jen je umi utracet za chlast cigarety a td.
Ty jich potrebujou nejvic.

Jirka (So, 16. 1. 2010 - 04:01)

Pavle mas moje sympatie a jsi  spravnej chlap.Preji ti
mnoho uspechu a stesti do zivota,protoze takovi lide
jako jsi ty to potrebujou.Mej se hezky

Marek (Čt, 14. 1. 2010 - 20:01)

Tahni do kurniku nebo do veprina, i kdyz chudaci zviratka.
Fajn zkus si nevidet, rodice te vydiraj ze spachaj sebevrazdu donutej te k pujckam.

Pizdo hnusna!

Jinak me see, ze stat si cpe do kapes 3 prdele penez, firmy na postizene dostavaj dotace, ale daj vam minimalni mzdu a este na vas rvou. Ja nastesti ted mam praci a dam prednost praci pred skolou.

Pavel (Čt, 14. 1. 2010 - 20:01)

No lidi vy jste fakt najivní když jí chcete pučit peníze a čekáte že vám je vrátí?! Blázni já jsem student z K.V. Matka mi umřela když jsem byl malej. Táta vzal roha s nějakou fiflenou, byl jsem v děcáku. Já už 4 rokem studuju, bydlim sám a sám se živym bydlim v 3+1 od 15 dělám, sice nelegálně, ale zjistil jsem že práce je všude a vždicky takže když člověk něco chce musí proto něco dělat!! Já mam půjčku na známýho a splácim a protloukám se!! A ten kdo si říká o peníze zadarmo je jenom flákač a nezaslouží si nic!! Ten kdo říká že to má těžký tak si to vyměníme. Život je svině a to od jakživa!! Ale Mecenas myšlenka je to perfektní ale bohužel v tomto státě neproviditelná!

Pavel (Čt, 14. 1. 2010 - 20:01)

No lidi vy jste fakt najivní když jí chcete pučit peníze a čekáte že vám je vrátí?! Blázni já jsem student z K.V.

Lída (Út, 12. 1. 2010 - 12:01)

Jarčo, kdybych ti půjčila, kolik můžeš měsíčně splácet?

Lída (Út, 12. 1. 2010 - 12:01)

Všichni vás nechají plácat se...Jarčo, našetřila jsi si někdy nějaké peníze? Já neustále šetřím, aby bylo na horší časy.

.. (Út, 12. 1. 2010 - 12:01)

Všichni vás nechají plácat se...půjčky se musí splácet, tak když nemáš peníze, tak si nepůjčuj..není to řešení, ale cesta do pekel!!

jarča (Út, 12. 1. 2010 - 11:01)

Všichni vás nechají plácat se v problémech za které nemůžete každý není vlastní vinou v registru půjčky jsou jen o vybírání poplatků v podobě DP ozesílání letáků nikdo nepůjčí,ale v červnu se to změní.Víte o někom kdo by nám půjčil můj [email protected]

jarča (Út, 12. 1. 2010 - 11:01)

lidi ne vlastní vinou jsme v registru neměli jsme ani ponětí co bude když jsme si brali půjčku v roce 93 3 x jsme přišli o práci a už jsme se vezli pak následovala operace páteře pracpovat nemohu přidali se astma a práce na vrátnici není manžel těžký astmatik .Dnes jsme v důchodu a za 8 let jsme půjčku nesehnali jenom jsme dávali poplatky.Ne všichni můžou za to ,že jsou v solusu

pro sakra (Po, 8. 4. 2013 - 21:04)

tak oni s těmi letadly a MLM...pokoj si nedají neboť mají hroší kůži.

Sakra, (Po, 8. 4. 2013 - 12:04)

Ahoj nabízím...tak oni s těmi letadly a MLM nedají pokoj a nedají.

zdena (Po, 8. 4. 2013 - 10:04)

Tak koukam ze taky nejsem v...tak to jsme 2 už 3 den nemůžu spát a nevím si rady, dluhy na nájmu, na půjčkách a já bez práce...

Monika (So, 6. 4. 2013 - 13:04)

Tak koukam ze taky nejsem v...
Ahoj nabízím přivýdělek
ve světě zdraví a krásy .

Velice široký rozsah možností ...

Jedině prací si vyděláš ne půjčkou
,podvody.....

Schůzka nutná - Praha

Jana41 (St, 3. 4. 2013 - 14:04)

S těma vašima přívýdělkama jděte už někam!!!!!!!!! Provizi za každou, nebohou, duši dostanete, akorát, vy. Vám nejde o blaho lidí v nouzi, ale o svoje. Na klikání si člověk vydělá akorát na poslání sms a to by nesměl dělat nic jinýho, než klikat. Na internetu se nezbohatne!!!! Ty lidi, kteří jsou v zoufalé situaci, potřebují peníze a ne takové stupidní rady!!!

jak z toho ven (St, 3. 4. 2013 - 14:04)

Tak koukam ze taky nejsem v tom sama.Sedim a hledam jakoukoli pomoc nebo radu jak se zbavit dluhu.Mam pocit,ze není cesta ven...zoufalství

Veronika (Po, 18. 3. 2013 - 21:03)

Dobrý den chtěla jsem se optat na jeden dotaz.Jsme ve finanční tísni...Máme dcerku..Ale třeba někdo z vás mi odpoví na mou otázku.Je možné požádat lidi zda by nám finančně nepomohli?Děkuju a hezký večer.Veronika.

Reklama

Přidat komentář