Reklama

Nabizim penize tomu, kdo je opravdu potrebuje

Janka (So, 7. 1. 2017 - 13:01)

v životě nikdy nemůže...Jaká zase holčina? Už se nauč číst.

Janka (So, 7. 1. 2017 - 13:01)

Ono je pohodlnější...A on tě žádá, abys za něj studovala? Nikde to nevidím. Ty sis to vůbec nepřečetla, jen přelítla očima, vůbec netušíš o čem ten kluk píše, ale máš tu drzost ho kritizovat. Teda tebe mít doma, to musí být peklo.

Jenže (So, 7. 1. 2017 - 13:01)

Co takhle se naučit číst?...v životě nikdy nemůže očekávat,že zde je někdo,kdo by jí poslal peníze.Mladá,ještě naivní holčina.

Janka (So, 7. 1. 2017 - 12:01)

Ono je pohodlnější...Co takhle se naučit číst? Píše, že peníze z brigád a praxí dává mamince, která má těžké období.
Proč by se tady nemohl zeptat? Líná h..., holé neštěstí.
Hlavně, že ses tady vychválila, pindo.

! (So, 7. 1. 2017 - 11:01)

Dobrý den, je mi 16 a mám 2...Ono je pohodlnější žebrat, co? A co takhle nějaká brigádička. V tvém věku, když jsem něco chtěla,tak jsem šla pěkně o víkendu, někdy i po škole, třeba sbírat na pole brambory, kámen a tak dále. Bylo to placené dost špatně, 20,- kč na hodinu, ale přesto jsem si ušetřila na bundu křiváka za skoro 5000,- Kč. Pak jsem chtěla nějaké dražší encyklopedie, všechny díly mě vyšly na skoro 8000,- Kč, tak jsem šla máknout do obchodu, doplňovat zboží. A také jsem našetřila dále. A naši rodiče si také nijak nemohli vyskakovat.Ono je to ale jednodušší, viď? Trošku toho citového vydíráníčka, jaký jsi chudáček, než zvednout prdel a jít něco dělat. Tfuj tajbl. Když něco chceš, tak se o to přičiň vlastmńími silami. je zvláštní, že když máš takové tzv. 2 velké sny, že pro to nehneš ani prstem. Divné. Těch možností vydělat si je pro studenty dnes habaděj a ono to raději škemrá na internetu.

JACK (So, 7. 1. 2017 - 10:01)

Get a Loan Today At 3% Interest Rate, contact us at:[email protected]

Welcome to STELLA MORRIS LOAN FIRM, This is a legit loan Company, formed to help individuals who are in need of financial crises and help them achieve their goals in life.

Available Loans we offer are,

1. Personal Loans (Secure and Unsecured)
2. Business Loans (Secure and Unsecured)
3. Combination Loan
4. Consolidation Loan And Many More:

Interested clients should please send request to our email for application form and terms. Try and see for your self, our wonderful services that does not exceed working days for loan processing and just only (1)hour 35 minutes of loan Transfer.

EMAIL---[ [email protected] ]

Warm Regards

Maria (Pá, 30. 12. 2016 - 13:12)

CREDIT NABÍDKA:

My, skupina úvěrů vás zveme, aby partner s námi a využijte naší nové
půjčky a financování projektu partnerství. Nabízíme flexibilní úvěry a
finanční prostředky na různé projekty, aby se zabránilo přísné
standardních postupů. Toto financování umožňuje klientovi za méně než
dva nízké úrokové sazby, aby si amortizaci - 2% ročně po dobu 2-45
let. Můžeme schválit půjčky / financování až do výše USD 80,000,000.00
nebo více, v závislosti na druhu podnikání. Finance pro:

* Osobní půjčky nebo podpis půjčky
* Začátek franchisovou-up
* akvizic
* Business Expansion
* Komerční nemovitost k prodeji
* Zpracování Zakázky

Jsme otevřeni dobré obchodní vztah s vámi. Pokud si myslíte, že máte
solidní zázemí a představu o tom, dobrý zisk v každém podnikání,
neváhejte nás kontaktovat pro případné obchodní spolupráci.

Kontaktujte nás ještě dnes: [email protected]

Steve (So, 17. 12. 2016 - 15:12)

Běžte někam vy lichváři :-D Ještě tu nahlodávejte labilní jedince! Jenom jim tím chcete ublížit. Dnes už stejně musíte mít licenci od ČNB .... nebo ještě ne? Já budu osobně rád když se to zpřísní u těchto nekalot.

luis carlos (So, 17. 12. 2016 - 14:12)

Hledáte skutečné úvěr? Za přijatelnou úrokovou sazbou? Zpracovány do 24 hodin. Už jste byla odmítnuta neustále podle svých bank a jiných finančních institucí? Luis Carlos finance je nabízet úvěr v rozmezí od 1,000.00 a výše. Na 2% úrokovou sazbou. Spojit se s ním přes [email protected]

E-mail: [email protected]

DOOCZ (Ne, 13. 11. 2016 - 15:11)

Jsem si nedavno precetla...Dobrý den, je mi 16 a mám 2 sny, stát se programátorem PC a být dobrý na BMX kol. Jelikož, s mamkou máme tíživé období, "přítel" jí opouští a nejspíše jen zní čerpal peníze, taky teď platí jeho půjčky. A tím pádem nemáme tolik peněz. Mám počítač, ale není nějak dobrý, což mi je jedno. Jde mi o to, že bych si rád koupil BMX, aspoň do 5.000 kč, ale moje peníze praxi a brigády nestojí ani za řeč a dávám je mamce. A k tomu se budu stěhovat k babičce, kde bych to kolo celkem hodně potřeboval, pro pohyb mezi vesnicemi, protože je jen jeden obchod u babičky, a ten nemá otevřeno na celý den. I můj kamarád, se kterým jsem vyrůstal, má BMX, protože jsem ho měl já a jeho začalo bavit jezdit na BMX a dělat triky. K tomu, jak jsem měl kolo, mamka mi z našetřených peněz (9.000 kč) koupila BMX, ale po roce mi ho někdo ukradl... A tím pádem nemám už kolo, a jezdění na BMX byla moje nejoblíbenější aktivita v mém životě. (Pro kontakt: [email protected]

Maria Ruzickova (Čt, 3. 11. 2016 - 11:11)

Dobrý den.

Dostal jsem pujcku ve výši 75.000 eur z [email protected], [email protected]. že je seriózní veritele.

10.6. (Pá, 10. 6. 2016 - 12:06)

Ten číhá i normálně. Jsou někdy životní situace bez jehož pomoci se člověk neobejde...

luckson (Pá, 10. 6. 2016 - 11:06)

Přejeme informovat širokou veřejnost, že finančního zajištění úvěr společnosti je v současné době rozdává úvěr za přijatelnou výši 2% ročně. Dáváme se minimální výše úvěru na 1,000.00 a maximální množství 100,000,000.00. Pokud jste v nouzi financí pro rozšíření obchodní činnosti, zemědělské účely, splacení dluhu, auto úvěr a vzdělávací úvěr pak si můžeme být velkou pomocí a pomoci vám. Pro další dotazy ohledně našeho úvěrového programu, doporučujeme kontaktovat naši oficiální e-mail je uvedeno níže:: ([email protected]
http://chosengerationloans.webs.com/

JANA (Po, 25. 4. 2016 - 11:04)

Jsem si nedavno precetla...Dobry den je to aktualni prosim? Jsem s detmi na azylovym dome,napiste mi na mail [email protected] dekuji

Lidi (Út, 8. 3. 2016 - 20:03)

Jste v nouzi úvěru? To je...UTÍKEJTE!!! Jen žádné úvěry, nevěřte, exekutor číhá!

JANE (Po, 7. 3. 2016 - 22:03)

Jste v nouzi úvěru? To je informovat širokou veřejnost, že paní Jane Alison, soukromá půjčka věřitel má otevřít finanční příležitosti pro každého v případě potřeby jakékoli finanční pomoci. Dáváme z úvěrů ve výši 2% úrokovou sazbou jednotlivcům, firmám a společnostem pod jasným a srozumitelným podmínek a podmínek. kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím e-mailu na adrese: ([email protected])

Martin (So, 26. 10. 2013 - 07:10)

Naosal jsem to blbě, ale asi víte, jak jsem to myslel.

Martin (So, 26. 10. 2013 - 05:10)

Hele doktorko,to nemůžete mazat ty otravný reklamy?A nebo dát za každý dotaz násobilku?Nebo spíš sečíst jedna plus dvě?

hele (Pá, 4. 10. 2013 - 21:10)

Nejste vy náhodou Lucie Bílá?

J.P. (Út, 23. 7. 2013 - 07:07)

Jsem si nedavno precetla...Dobrý den nerada bych to rozebirala tady pokud je moznost přes email [email protected]

Reklama

Přidat komentář