Reklama

Nabizim penize tomu, kdo je opravdu potrebuje

Peníze potřebuj (Čt, 9. 5. 2013 - 12:05)

každej. Ale tohle ne. Lidi nebuďte blbci.

Y.C. (Ne, 9. 3. 2014 - 20:03)

Můžete mi poslat nabídku na e-mail
[email protected]

Honza (Út, 11. 2. 2014 - 18:02)

Neměla jsem pět let práci...Ten, kdo vás nebude chtít podvést, ale zase bude chtít, abyste mu vrátila alespoň o 100% více, než vám půjčil.

zirafadasa (Pá, 10. 1. 2014 - 20:01)

Neměla jsem pět let práci konečně ji mám a chtěla jsem si dát své pohledávky do pořádku ale nemohu si smazat dluhy zákonnou cestou. Marně hledám pomoc.Je hrozné kolik podvodníků se pohybuje na trhu půjček marně se snažím najít někoho kdy by se chtěl dohodnout na půjčce kdo by mě nechtěl podvést a mě stejně čisté úmysly jako mám já důvěra v člověka je opravdu mrtvá? Pokud je ještě člověk který chce pomoci dejte mi vědět na 605892868 bez poplatků bez ručení na smlouvu o splátkách.

Pro zakladatele (So, 11. 9. 2010 - 15:09)

této diskuse.
Kdo peníze opravdu potřebuje, nechodí na internet.
Osobně, kdybych měl peníze na zbyt, poohlédl bych se třeba v postižených obcích po lidech, kteří moc nekřičí. Nebo poptal úřady. Normální lidé na těchto institucích by tip dát mohli. "Pomáhat" někomu touto cestou je zcestné a zbytečné vyhazování peněz. Jsou lidé, kteří to potřebují doopravdy, ale nikdy se sami neozvou.

. (So, 11. 9. 2010 - 15:09)

Oni sou jedna polo česko-romská rodina ze západu čech.Oni žijou takovim způsobem že touží vzít k sobě nějakou holku který by poskytli bydlení a vozili by jí šlapat a tim by vlastně meli i z ní peníze.No kašlu jim na to.

tím (So, 11. 9. 2010 - 12:09)

Já už dítě mam ale...hůř.mysli na dítě,nemohlo by si Tě vážit.Může se to prolátnou a dítě má ve škole šikanu.Kdo je to ONI?Co je to za sebranku?Jednou začneš a už se jich nezbavíš.Utíkej!!!

. (So, 11. 9. 2010 - 12:09)

Já už dítě mam ale manželství mi moc nevyšlo a oni to šlapání berou jako něco vyššího,vždycky říkali že holky co si tak dovedou vydělat tak prý sou moc šikovný a že prý takovim holkám fandí ale já souhlasim svámi,moc se mi to nezdá a přeci jen je to riziko.

chceš (So, 11. 9. 2010 - 11:09)

Tak proč nešlapou oni? A...se přece vdát a mít rodinu.Kdo si Tě vezme s takovou minulostí,slušnej kluk se Ti vyhne a zbyde galérka

Pegi (So, 11. 9. 2010 - 11:09)

Dobře zkoušim tedy psát... Tak proč nešlapou oni? A nemusí si půjčovat.Chceš se po zbytek života za sebe stydět?Minulost Tě vždycky dožene.Okamžitě na to zapomeň,nenech se vláčet jinýma, je to cesta do pekel.

. (So, 11. 9. 2010 - 10:09)

Dobře zkoušim tedy psát lépe a snad s méně chybami a 2 měsíce už jsem se té rodině neozvala i když mi volali a zvali už snima nechci být.Víte oni po mě chtěli pěníze ale nadruhou stranu když jsem jim říkala že sama mam málo protože nemam stálou pevnou práci tak mi chtěli dát šlapat,prý maji známý co se tak živý a říkali že když u nich budu dělat prostitutku tak prý budu mít tolik peněz že se budu mít dobře a vrátí se mi jich postupně 10x tolik a chtěli abych jim z výdělku dávala půlku ale já do toho nešla.Zajímá mi váš názor a jinak děkuji Pegimu za toleranci.

Markéta (So, 11. 9. 2010 - 08:09)

Mně je jí taky líto ale na druhou stranu tsk to v životě chodí, když si blbej, svět ti to dá sežrat .....a je to tak dobře ....možná ji nakopneme a probere se a začne si říkat , sakra dyt já blbnu.........když jí budem litovat , ty chudinko malá, nepomůžem jí vůbec , bude dělat hlouposti dál a ještě bude mít pocit, že má být litována.
Jak vidíš v reálu jí to nikdo tolerovat nebude.

Pegi (So, 11. 9. 2010 - 00:09)

abych řekl pravdu té holky...Na to jsem poukázal,Není to fér.Pomoci ji nemůžeme, tak neubližujme

Ženský (So, 11. 9. 2010 - 00:09)

abych řekl pravdu té holky je mi líto.Napsala svůj názor a svoji zkušenost a akorád dostala posměch za chyby.

Markéto, (Pá, 10. 9. 2010 - 23:09)

tady nejde jen o pravopis,...jsem Pegi, nejsem žádný anonym.Zapomněl jsem se podepsat.Jsem ve znamení Berana a to mi sedí, kamarád, dokud mi někdo nekopne do zadku, pak trkám.Ale mám rád lidi.To vím, přesto všechno jací jsme.Mám výhodu přibývajícího věku,životní zkušenosti jsou k nezaplacení.

Markéta (Pá, 10. 9. 2010 - 23:09)

tady nejde jen o pravopis, jde o celkový projev , přečti si pořádně co píšou ...........je to celkový dojem z toho člověka, který svědčí o tom, že ten člověk je dezorientovaný v životě a zmatený , vláčený osudem......
Jasně že sem může psát ,ale my na něj píšeme názor a z toho se zase může řada lidí poučit .......
Já rozhodně neříkám, že je to nekvalitní člověk každý člověk je kvalitní a má svou roli tady na Zemi ..........
Největší hrubky psal můj úžasnej masér kterej byl jasnovidec a slyšel i trávu růst .......proto říkám, jde o celkový dojem.......hrubky, obrovský problémy v životě , bezradnost , zmatenost......

Markéto, (Pá, 10. 9. 2010 - 23:09)

jenže všechno souvisí se...když někdo neumí zařadit i/y opravdu neznamená,že je to známka nižšího IQ, může mít dyslexii.I kdyby ji neměl,nechejme promluvit každého, o tom přeci diskuze existují.Každému není dáno literární střevo, ale to ještě neznamená, že jde o nekvalitního člověka.Chtělo by to větší toleranci.Vyčítat lidem příčesti minulé nebo interpunkci, když mluví spontáně, je trochu machrování, potažmo ukájení vlastní nedostatečnosti.

Markéta (Pá, 10. 9. 2010 - 23:09)

jenže všechno souvisí se vším, to je ten problém.........když někdo píše takový příšerný hrubky a zároven vykládá jak dopad, je to celkem logický výsledek jeho inteligence.......neboli ZA BLBOST SE PLATÍ .....

o pravopise (Pá, 10. 9. 2010 - 23:09)

je bezpředmětné tady hovořit.Na tomto tématu bych to neřešil, je to vedlejší.Neděláme diktát z češtiny.Povídáme si.

nic (Pá, 10. 9. 2010 - 19:09)

No ale já za to nemůžu že...si z toho nedělej,začni používat mozek a bude zase dobře,,,,,

Reklama

Přidat komentář