Reklama

Nabizim penize tomu, kdo je opravdu potrebuje

gobi (Čt, 12. 1. 2017 - 08:01)

jestli přispíváš na...Proč myslíš, že živí chásku? Těm prvním taky posílám.

Steve (Čt, 12. 1. 2017 - 01:01)

jestli přispíváš na...přesně tak, ty 2 jsou fakt mimo - těm ani korunu!

Steve (Čt, 12. 1. 2017 - 00:01)

Já je potřebuju :-) hlásím se dobrovolně!

no (St, 11. 1. 2017 - 23:01)

A to já přispívám každý...jestli přispíváš na UNICEF a Člověka v tísni, tak to klidně těch pět litrů tomu klukovi dej. Živíš pěknou chásku.

přispěvatel (St, 11. 1. 2017 - 21:01)

A to já přispívám každý měsíc na UNICEF a Člověka v tísni a Dobrého anděla. Internetové žebráky ale podporovat nebudu, nejsem včerejší.

chichi (St, 11. 1. 2017 - 16:01)

Ještě dodatek k té...Na Seznamu jsou jen ty záznamy, co zmiňuješ. Na Googlu je toho nepatrně víc, ale jde spíš jen o pařiče her přilepeného dnem i nocí prdelí k židli. A že by počítačům rozuměl, to se říci rozhodně nedá, našel jsem jeho dotazy z doby ne tak nedávné a toto by zvládl vyřešit pomalu osmák. Že by někomu sám pomohl odpovědí na nějaký dotaz co s počítačem, to ale ne. Tak by mě tak zajímalo, kdy tedy chodí na ty brigády. Ještě dodatek,jak tu píšete o té sprosté osobě, to je on sám, dotčený a uražený. A o věku také lhal, už je plnoletý, stačí si najít jeho profily.

cože (St, 11. 1. 2017 - 16:01)

Ještě dodatek k té sprosté osobě, co tu lidem nadává. Když zadáš do vyhledávače emailovou adresu toho člověka, co tu žadonil o peníze, tak ta se jinde, než 2x tady na doktorce nezobrazuje.

opět (St, 11. 1. 2017 - 13:01)

nevím,o koho jde,kam ta...si nic nepochopila. Ale kdo by se divil...

Ted (St, 11. 1. 2017 - 13:01)

nevím,o koho jde,kam ta holka má jet,ale nevěřím tomu,že někdo někomu pomůže s penězi.Rozhodně ne tady na Doktorce.Normální člověk chce toho druhého poznat,být si jistý,že pomáhám tomu,který to skutečně potřebuje.

nóó (St, 11. 1. 2017 - 13:01)

normální člověk si hned...když tě zajímá, chceš mu věnovat 5 tisíc, tak si ho vyhledáš. Spíš si myslím, že nejsou normální lidi, co mu nadávají, ať jsi jede holka !!! vydělat, a podobné nesmysly. Vůbec si nepřečtou příspěvek a hned kritizují a sebe dávají za příklad, holt dědci a babky.

Jenomže (St, 11. 1. 2017 - 13:01)

normální člověk si hned druhého nevyhledává.

ty jsi na hlavu (St, 11. 1. 2017 - 12:01)

To sice ne, ale jak jinak to...Když tady ten chlapec dal na sebe mailovou adresu, tak snad takový problém to pro normálního člověka není. To si jí zkopíruješ, zadáš do vyhledávače a tam zjistíš, že je to opravdu fanatik do počítačů. Je vidět, že nelže.

podvodníci (St, 11. 1. 2017 - 09:01)

Nikomu z vás nic nedám. Dával jsem a když jsem sám potřeboval, najednou mě nikdo neznal!

řetězec (Út, 10. 1. 2017 - 20:01)

On někdo psal o IP adrese?...To sice ne, ale jak jinak to zjistit, což?

Semko: (Po, 9. 1. 2017 - 23:01)

Já by jsem teda hledal...Houby ti dám,kouření způsobuje u mužů impotenci,u žen zřejmě za s porušuje vývoj plodu, debilní spermie.

Semko (Po, 9. 1. 2017 - 23:01)

Jsem si nedavno precetla...Já by jsem teda hledal mecenášku,co by mi přispěla,udělala by dobrý skutek,nepiju,ale bohužel kouřím a nemohu zas zvládnout režii domácnosti. Takže takové menší kuřné, by mi bodlo.

Však (Po, 9. 1. 2017 - 16:01)

jenže to bys musela psát...jo,já bych s tím problém neměla.

no (Po, 9. 1. 2017 - 16:01)

to je právě velká...jenže to bys musela psát pod jedním jménem.

HM, (Po, 9. 1. 2017 - 16:01)

On někdo psal o IP adrese?...to je právě velká škoda,že se to nezobrazuje,spousta lidí by viděla,s kým mají tu čest,pokud by teda někdo nepsal z proxi-kdy se IP adresa mění.

realista (Po, 9. 1. 2017 - 16:01)

Ja si teda nevsimla,ze by...On někdo psal o IP adrese? zamysli se...než budeš psát hovadiny.

Reklama

Přidat komentář