Reklama

Mudr. Hoffman a TCM - PODVOD?

Ivan (St, 15. 7. 2015 - 09:07)

Puvodni prisevek
9.1.2015...Uvedeného pana neznám, ale pokud čínskou medicínu, tak až na výjimky od zkušeného tradičního čínského odborníka. Znám jednoho 23let, léčí akupunkturou, masážemi, chikungem,a i lidem tato cvičení ordinuje. Preparáty nepoužívá. Nikomu neslibuje zázraky, ale má velmi dobré výsledky. Znám jej velice dobře,a doporučuji ho všem známým.

Petra (Ne, 6. 3. 2022 - 13:03)

Dobrý den,

mohla bych Vás poprosila o kontakt na terapeuta, kterého zmiňujete? Děkuji

Nováková (So, 23. 7. 2022 - 00:07)

Pěkně ztloustnul

Pavel (St, 15. 7. 2015 - 07:07)

Precetl jsem celou diskuzi a...Puvodni prisevek
9.1.2015 11:34 - Pavel

PH (Petr Hoffmann) jsem navstivil kratce po prvnim prispevku, jel jsem tam s velkym ocekavanim. Sel jsem tam zhruba na sestou vecer, ordinace plna, povetsinou pohledy prozrazovaly, ze jsou to zoufali lide, kteri delaji zoufale veci v domneni, ze najdou rozhreseni v zazracne TCM od PH. Ja byl jeden z nich. Sel jsem po chvili dovnitr, probehl rozhovor s jeho asistentkou, ktera jen neco zapisovala do PC a vyfotila mi jazyk. Podle meho o tom nevedela zhola nic. Pak prisel PH, kratce jsme pohovorili, prohledl me a naordinoval mi za 3000 nejake byliny, ktere jsem mel na cca 3 mesice a pak dalsi navsteva. Pocity jsou takove, ze sam PH nevypadal zrovna zdrave, asistentka a pani, ktera obsluhovala dole v jeho kramku, mi prisly, jak kdyby byly pod v zajeti nejake temne moci, fakt jsem si rikal, ze to je tak trochu sekta. Pocit ze samotneho PH je asi takovy, ze verim v jeho pomoc mnoha lidem, ale kdyz ordinoval mne, tak jsem mu bohuzel neuveril. Bylo to ve stylu, "sorry, pomoct ti nemuzu, ale peňák ti samo napisu." Poctive jsem delal vse, co mi rekl, nicmene zmena neprobehla ani v pozitivnim, ani negativnim smeru, takze jsem druhou navstevu zrusil. Zaver je takovy, ze jak jsem psal, zprostredkovane jsem ve svem okoli zaznamenal lidi, kterym pomohl. Zaroven mi prijde, viz. muj pripad, ze i kdyz vi, ze nepomuze, tak stejne z lidi vytahne mergle. Sarlatan to neni, ale cista duse take ne, je to business man, kterej se neco naucil a vyzdimal na tom hafo penez, coz mu prirozene nezazlivam. Kazdy necht si vytvori svuj nazor. Kdyz ma nekdo problem, kde selhava i konvencni medicina, chapu, ze vyzkousi i PH. Hodne zdaru

tom (St, 25. 2. 2015 - 21:02)

je predstavitel reckeho...Skeptik si vlastně ve jménu svého cíle zapovídá jakékoliv pozitivní přesvědčení. Odůvodňuje to vlastní potřebou štěstí a nutností klidných společenských poměrů. „Skeptik požaduje nesvár, nerušený mír soužití, jistý druh intelektuální a morálnínirvány, v níž jsou si všechny názory v zájmu přátelství a přijetí všech lidí bezkonfliktně rovny a v jejímž světle je přehnané přesvědčení bláznovstvím". V praktickém a v reflexivně uvědomovaném postoji však každý skeptik není schopen tomuto požadavku dostát.

skeptik (St, 25. 2. 2015 - 21:02)

je predstavitel reckeho filozofickeho smeru - skepticismu.
Skepticismus je opak dogmatismu.
Dogmatici a demagogove je cela ta vase particka co si tu navzajem podkuruje.

tom (St, 25. 2. 2015 - 19:02)

Ty jsi dobrej demagog!ještě vědět co demagog znamená
nějak jsi mimo

oo (St, 25. 2. 2015 - 19:02)

a ještě si protiřečí...ten pán evidentně nechápe že alternativní léčba není jen z nosorožců naopak kvůli jeho kašlíku žije v klecích plno nevinných zvířat

to sedí (St, 25. 2. 2015 - 19:02)

Ty jsi dobrej demagog!a ještě si protiřečí .-)))))

Běžně se užívá označení skeptik pro osoby, které:

mají nedůvěřivý postoj nebo smýšlení o všech nebo specifikovaných věcech,
tvrdí, že pravdivé poznání je nemožné,
všechno soustavně kriticky posuzují.

haha (St, 25. 2. 2015 - 19:02)

Ty jsi dobrej demagog!a ty nosorožec! a taky tak vypadáš

Skeptik (St, 25. 2. 2015 - 19:02)

Ty jsi dobrej demagog!

tom (St, 25. 2. 2015 - 19:02)

Ty jsi dobrej demagog!
Já...to je pravda nejde o hnojiva většina léčiv testují zvířata tak byste měl ubrat,navíc mají vedlejší účinky které vám mohou vyvolat další nemoc

? (St, 25. 2. 2015 - 19:02)

Ty jsi dobrej demagog!
Já...to s tím teda souvisí aby jste se mohl z něčeho uzdravit vybili tisíce jiných zvířat takže buď bojujte za všechny nebo nic!

? (St, 25. 2. 2015 - 19:02)

Ty jsi dobrej demagog!
Já...a já zase ani nikdo jiní zde netvrdí že užívají nosorožčí rohy tak co nám cpete že se chceme podílet na jejich vybíjení,jen idiot nepochopí že TCM není jen rohovina ale VESMĚS ROSTLINY!!!už na to vidíte???
aha tak jiných zvířat vám není líto?

Skeptik (St, 25. 2. 2015 - 18:02)

Ty jsi dobrej demagog!
Já nic o barvách pesticidech a hnojivech nepsal , ale o asijké neučinných pověrách. Tak co sčítáš jabka s hraškama a ohromuješ nás s 115 miliony mrtvých zvířat když to s tématem nesouvisí!!!
Já psal o nosorožčích rozích, medvědí žluči a jiných tradičních asijských lécích kvůli kterým trpí a umírají zvířata úplně zbytečně!
Naštěstí díky našim zákonům v Evropě nemůžete je zde prodávat!

skeptiku (St, 25. 2. 2015 - 18:02)

A vy určitě žádný z...vadí mi i vybíjení nosorožců ovšem to nznamená že nebudu využívat alternativní lépe řečeno lidovou medicínu
že je to podvod lžete sám sobě rostlinné přípravky jsou ověřená po staletí i lékaři
naopak
Celkový počet zvířat použitých k
pokusům
v
roce 2011 činil 11
481
521, tedy o
4,3
%
méně než v
roce 2008, kdy byly statistiky
naposledy zveřejněny.
?
?
Využívání zvířat v
základním výzkumu vzrostlo
z
38
% na
46
%.
?
?
Počet myší v
základním výzkumu stoupl
o
téměř 17
% (3 602
370 zvířat). Stalo se tak
díky čím dál většímu využívání geneticky modi
-
fikovaných myší.
?
?
90 zvířat bylo použito k
testování kosmetic
-
kých složek, přestože v
roce 2009 bylo testo
-
vání kosmetiky na
zvířatech zakázáno.
?
?
O
29
% vzrostl počet ryb (1 397
462), počet
koní, oslů a
poníků o
12
% (6 686), o
75
%
počet masožravců (lišek, jezevců, tuleňů,
vyder a
tchořů – 4
982) a
o
8
% počet králíků
(358 213).
?
?
Dále bylo využito 17
896 psů (pokles o
16
%),
8
827
581 hlodavců (7% pokles), 3
713 koček
(9% pokles), 77
280 prasat (17% pokles)
a
6
095 primátů (36% pokles).
?
?
Více než polovina všech zvířat byla použita
ve
výzkumu v
Německu, Francii a
Velké Britá
-
nii. Počet použitých zvířat stoupl např. v
Irsku
(o
135
%), České Republice a
Estonsku

v minimálně ne (St, 25. 2. 2015 - 18:02)

o to šlo,vybíjí se statisíce zvířat a opakuji asi nečtete pořádně že většina alternativních léků je založeno na rostlinách co sem furt cpete nosorožce pokusy dělají doktoři i na opicích a jiné
ano a pokud je známo že se testavolo používat to nemusím existují netestované přípravky

skeptik (St, 25. 2. 2015 - 18:02)

A vy určitě žádný z výše uvedených výrobků neužíváte?

minimálně nezby (St, 25. 2. 2015 - 18:02)

Vždy jde o pokusná...Každoročně je na celém světě k pokusům použito přibližně 115 milionů zvířat. Zákroky, které zvířata při pokusech podstupují, jim často způsobují velké utrpení a po ukončení pokusu bývají zvířata většinou usmrcena. Pokusy na zvířatech jsou širokou veřejností chápány jako nutné zlo, kterému se s ohledem na naši bezpečnost nelze vyhnout. Je to ale skutečně tak?
Jaké pokusy jsou prováděny?

Zvířata jsou využívána k testování léčiv, chemických látek, hnojiv, pesticidů, barev, prostředků pro domácnost, kosmetických složek, geneticky modifikovaných organismů, přírodních látek a jejich směsí atd. Dále jsou zvířata používána k výzkumu léčebných postupů a operací, k produkci různých látek (např. v imunologii) a v tzv. základním výzkumu.

Alternativní medicína (až na nějaké pytláky a vykuky) zvířata netrápí

skeptik (St, 25. 2. 2015 - 18:02)

Ano a kvůli několik tisíc let starým pověrám asijské " medicíny" vyhubí i poslední nosorožce na neúčinné léky!
Navíc věda pokročila a nyní není nutné užívat tolik pokusných zvířat.

Reklama

Přidat komentář