Reklama

Mudr. Hoffman a TCM - PODVOD?

Číňan (Ne, 13. 5. 2007 - 22:05)

To by ale znamenalo, že celá tahle " Doktorka.cz " je prostředí
pro dealery a lidi, kteří vydělávají na zdravotních problémech
druhých. To mě nikdy nenapadlo, že člověk, který tady popisuje
jaké má trápení, co všechno už vyzkoušel a nic nepomáhá,
že ten samý člověk o řádek níže pod jiným jménem popisuje
skoro až zázračné vyléčení kapkami, které si můžete objednat
na níže uvedeném mailu. Jó, a ještě Vám vrátí peníze.
Bylo mi sice divné, že kdykoliv se otevře nová rubrika o nemocech,
vždycky se tam objeví stejná jména s tím, že oni mají
přesně to samé. Ale abych se vrátil k tématu - otevřít
rubriku o Mudr, Hoffmannovi a naříkat si třeba na vyhozené peníze,
a hned nato se najde maminka, která líčí, jak zrovna on
zachránil její dítě. Jiná máma s nemocným děckem, co asi udělá ?
Objedná si lék za ticíce, lék ve kterém hlavní složkou jsou třeba
pampelišky, kopřivy, svízel, žabinec a pýr ( krev čistící směs ).
Pak jde na zahrádku a výše uvedené byliny pro ní představují
nepřítele číslo jedna, nekonečný boj s jejich likvidací.

Pro Cinana (Ne, 13. 5. 2007 - 17:05)

...to je ale u tehle veci zcela bezne, ze jde o nejake normalni byliny ( v lepsim pripade, v horsim jeste znecistene treba tezkymi kovy - Havelka atd.)no a cena je treba 100 nasobna. Take proto jsou ruzni prodejci tehle firem tak agresivni a nemaji radi, pokud nekdo neco kritizuje.

Číňan (Ne, 13. 5. 2007 - 17:05)

Pro AAA
Jedna taková " Čekanková kůra ",
(tím myslím dobu léčení), v čínském podání
přijde na 5 až 13 tisíc korun českých.

AAA (Ne, 13. 5. 2007 - 15:05)

a co jsi čekal číňane,smaragdy? čínská medicína léčí hlavně bylinkama a čekanka je jedna z nejlepších bylin na játra a mygrény,pilulky jsou silnější a koncentrovanější než čaje proto rychleji zabírají....

Číňan (Ne, 13. 5. 2007 - 10:05)

Rád bych napsal pár slov o svých zkušenostech.
Koupil jsem si knížku od Hoffmanna. Je tam popsána spousta
zdravotních problémů a u každého problému i čínský lék
s rozpisem čínských bylinek a způsobu jejich působení. Už na první
dojem je to úžasná věc. Stačí si vyhledat svůj aktuální problém,
hned u toho máte lék a adresu zásilkové služby. Objednáte
a do týdne to máte doma. Nemusíte ani domlouvat návštěvu
na jejich klinice, protože oni Vám tam většinou poradí to samé.
Moje příspěvky na "doktorce" z toho vycházely.
Pojmenovat jednoduchý problém, nalistovat kód léku a je to.
Pak si tady přečtu reakce lidí, kteří tím skutečně prošli
a už to není ani zdaleka tak úžasné.
Tak jsem si přeložil ty tajuplné názvy jednotlivých čínských léků.
Uvedu jen pár příkladů :
BA JIAO HUI XIANG = badyán / JU JU = čekanka /
XIAO HUI XIANG = fenykl/ DA QING YAN = kuchyňská sůl.
Žádný zázračný lék jsem tam nenašel.
Většina těch směsí je srovnatelná s našimi krev čistícími,
urologickými, případně jinak zaměrenými čaji i konečný
výsledek bude ve velké většiny srovnatelný
- někomu to pomůže, někdo je zklamán.

pro NIKI (Pá, 11. 5. 2007 - 20:05)

a kdo koho korumpoval?

Niki (St, 9. 5. 2007 - 10:05)

Trestní stíhání MUDr. Hoffmana je jedná velká korupční sviňárna.

Aneta (Po, 16. 4. 2007 - 14:04)

Pro všechny mám dobrou zprávu o MUDr. Hoffmanovi. Odeslala jsem e-mail na Státní zemědělskou a potravinářskou inspekci s prosbou aby napsali, zda provádí kontrolu jeho přípravků a jak tyto kontroly vychází. Zde cituji jejich odpověď: "na základě Vašeho dotazu Vám sdělujeme následující informace:

U firmy TCM Herbs s.r.o., České Budějovice (MUDr. Petr Hoffmann) jsou ze
strany SZPI pravidelně prováděny kontroly a odběry vzorků do
akreditovaných laboratoří.U doposud odebraných vzorků nebylo zjištěno
porušení zdravotní nezávadnosti."
Takže proč všichni jenom mlží a nikoho nenapadne se opravdu informovat na správných místech?

Návštěvník (Čt, 12. 4. 2007 - 12:04)

A navíc trestní stíhání ještě nic neznamená. Když si vzpomenu,můžu na něho klidně dát taky trestní oznámení a tím ho pošpinit. Dokud není rozsudek bere se za to, že je osoba nevinná.

Sára (Čt, 12. 4. 2007 - 12:04)

A asi nejenom to. Určitě by měl zákaz činnosti a nebo by jeho čínské byliny zákázány prodávat. Taky bych se nedivila, kdyby šlo pouze o konkurenci. Když navštívíte stránky jeho konkurence www.cinkebylinky.cz tak hned na úvodní straně je napsáno, že je trestně stíhán, atd. Myslím si, že i kdyby tomu tak bylo, je to od nich neetické.

Návštěvník (St, 11. 4. 2007 - 20:04)

A myslýte,že vše co napíše tisk je pravda třeba blesk mám pocit,že se ho lékaři bojí a zbrojí proti němu,protože přetahuje ve velkém pacienty,já mám s jeho léčbou dobré zkušenosti,jinak když si projdete všechny servry čínské medicíny tak vám nabýzejí úplně stejné značky čínských pilulek jako Dr.Hoffmann a to by musely zavřít všechny, myslým si,že je to kachna zrovna od jeho mateřské společnosti,která se od něho odtrhla a začala léčit bez něho,ted jsou rozděleni mám pocit,že tu jde pouze o boj uplatnit se na trhu.Já si od něho pravidelně objednávám pilulky již 4 roky a žádnou otravu nepociťuji spíše mě ty jeho pilulky vyléčily,tak napři děti trpěli nesnesitelným nadýmáním při každém kroku,objednali jsme pilulky utišení větrné bouře a pilulku hořce je to již 3roky a děti nemají problémy s nadýmáním.Každý se musí rozhodnout sám vše si prověřit.Nemyslýte si že kdyby to byla pravda tak by mu zablokovali servr?

Návštěvník (St, 11. 4. 2007 - 20:04)

Taky mě potěšilo,když jsem na internetě našla informace o léčbě doktora Hoffmanna.Ale v zápětí jsem četla články o jeho trestním stíhaní, nekvalitě dovážených léků ...
Kde je pravda? Zaskočilo nás to, protože mi svitla náděj pro mého syna , který má dlouhodobé tiky.Elis

Sára (Út, 10. 4. 2007 - 15:04)

Ahoj. Pěkně mě tady děsíte! Byla jsem u MUDr. Hoffmanna ohledně zažívacích problémů. Dal mi nějaké preparáty a užívám je. Cítím se lépe, ale fakt nevím, co mám dělat. K němu mě poslala moje kamarádka, která k němu chodila s exémem na rukách.Z klasické medicíny vyzkoušela vše a pouze Hoffmann ji pomohl a nepříjemného exému se zbavila. Je to již 5 let a má pokoj. Kdo má ještě nějaké zkušennosti s MUDr. Hoffmannem? Dá se mu věřit? Co když je to jen boj konkurence ? Ví někdo, kde by se dalo zjistit, jak skutečně dopadly testy jeho léků (státní potrav.inspekce, zdravotní inspekce,...?) Díky. Sára

Elis (Čt, 5. 4. 2007 - 18:04)

Pokud je pravda, že doktor Hoffman vyléčil dceři p. Dany dlouhodobé tiky, je to super.
Držím jim palce a doufám, že strašidlo jménem tiky se už neobjeví.Vím, o čem píši.

Dana (St, 14. 3. 2007 - 17:03)

Dr.Hoffman vylečil mému dítěti silné chronické nervové tiky,měla je 10let celá se třepala dnes je nemá a mě vyléčil trombocitopatii to je příliž nízká sráženlivost krve měla jsem velké modřiny po těle,můžete vykrvácet,protože jsou narušeny krevní deštičky.Trobocitopatii již nemám.Dřív jsem se léčila na hematologii.

pro Danu (St, 14. 3. 2007 - 13:03)

Nebo jakou vubec nemoc vylecil? Tedy jako ne chripku, rymy, nachlazeni atd..

puck (St, 14. 3. 2007 - 11:03)

Dana
Můžeš upřesnit, jakou třeba nevyléčitelnou nemoc vyléčil?

Elemir (St, 14. 3. 2007 - 10:03)

Urcit mate pravdu ze pan Doktor umi pracovat se svym sarmem. Nic to ale nemeni na tom ze dokaze svym pacientum opravdu pomoci (sam jsem si to mohl overit), i kdyz to neni levne. Ale reagovat na Vas prispevek me primelo vase brutalne odsouzeni jeho doporuceni jit k nekomu kdo "ma kyvadlo". Kdyby jeho duvody byle jen zistne, proc by pacienta posilal nekam jinam a radsi mu neco draheho a zazracneho neprodal??

Žanika (Út, 13. 2. 2007 - 11:02)

Dovoluji si vás pozvat na nový web, kde najdete spoustu informací o zdraví a zdravém životním stylu. Dozvíte se, jak prakticky a jednoduše najít rovnováhu ve svém životě. Můžete hlasovat v našich anketách, naučit se praktickým přírodním léčbám a terapiím, pročíst si zajímavé informace a zkušenosti ostatních lidí a inspirovat se novými jednoduchými recepty. A navíc si o tom všem a nejen o tom můžete pohovořit na našem diskusním foru. Podívejte se sami www.nasezdravi.ic.cz

Dana (Pá, 9. 2. 2007 - 22:02)

U Dr.Hofmana se léčí mé děti několik let a s úspěchem.To že je trestně stíhán je kachna,lékaři se ho bojí,protože ve velkém přetahuje pacienty k sobě.Mému dítěti dokonce vyléčil nevyléčitelnou nemoc,na něco prostě lékařské mětody nestačí.I tady někdo bojuje,mé příspěvky jsou neustále mazány.Je to prostě velká konkurence.

Reklama

Přidat komentář