Reklama

Mudr. Hoffman a TCM - PODVOD?

Betyna (St, 14. 10. 2009 - 22:10)

Majko,pokud si myslíte, že Vám MUDr Hoffman nepomohl se zdravotním problémem a hledáte jiného? Je to o ,,frekvenci".Pokud hledáte alternativní medicínuje je nutné ji věřit a přijmout jinak nefunguje.Žádný léčitel, bylina, homeopatika za Vás nevyřeší problém.Je to jen prodloužená, nabídnutá ruka ,,já ti poradím,já tě naladím a je potřeba,aby ty sám jsi pochopil,proč a čím jsi sám sobě uvedl své tělo do nerovnováhy= jing/jang".Problém je v hlavě-mozku, tam se vložila špatná informace a pak přechází do oslabeného orgánu.Alternativní medicína má svoje přípravky vyrobeny na bioinformačním kanálu,přijde do hlavy-mozku a ten ji pošle do oslabeného orgánu a dá pokyn na vyladění.Žádná nemoc nevznikne sama od sebe, ale my sami/náš problém nemoc vyvolá.Přeji hodně štěstí.

Návštěvník (Po, 27. 4. 2009 - 17:04)

ano je velmi šikovný, z vlastní zkušenosti i od mé kamrádky a její sestry.

Léčitel (St, 4. 3. 2009 - 17:03)

MUDR PETR HOFMANN je dobrý

Dorota (Pá, 23. 1. 2009 - 20:01)

Take prosim o doporuceni dobreho lekare TCM z Prahy. Dekuji

MAJKA (Pá, 9. 1. 2009 - 10:01)

MŮŽETE MI PORADIT LEPŠÍHO LÉKAŘE TCM NEŽ JE HOFFMAN? DÍKY ZA RADU.

Josef (Út, 6. 1. 2009 - 10:01)

Lečba pomocí TCM !NENÍ! "pojídání pilulek", ale změna celkového životního stylu. Jsem velmi spokojen s léčbou u dr. Doris Danielovou z Brna. Léčí pomocí celostní léčby - přístup k organismu jako celku. Při léčení zásadně odstraňuje příčiny nemoci.
Používá kombinací těchto metod, protože jak sama říká, nelze to změnit jen jednou metodou:
- doporučení změny jídelníčku a životního stylu
- homeopatie
- akupunktura a akupresura na základě TCM
- několik dalších věcí z TCM, které se mohou zdát nelogické a nesmyslné, ale po roce jsem pochopil, že význam určitě mají
- teprve až po "harmonizaci" organismu předchozími metodami léčba pomocí bylinných přípravků TCM

Bohužel má teď dost obsazeno. Na začátku prosince 2008 objednávala nové pacienty až na červen 2009.

BOREK (Pá, 2. 1. 2009 - 19:01)

ZDRAVIM VAS LIDICKY TRADICNI CINSKA MEDICINA JE SUPER VEC,ALE NE KAZDY JI ROZUMI.POKUD JE DOBRE NASAZENA VELMI POMUZE,ALE OD MUDR HOFFMANA MI NEPOMOHLA,NASEL JSEM LEPSIHO DOKTORA TCM.ALE LECENI JE SAMOZREJME I NA VAS ODBOURAT STRES,SPRAVNA STRAVA DLE VASI KONSTITUCE APOD!!!

Sisa (Út, 6. 11. 2012 - 12:11)

pochádzam zo Slovenska a študujem čínsku medicínu v Cechách.Moc ma mrzí že máte takéto skúsenosti ,pretože já nemôžem súhlasiť.Mudr. Hoffman nemôže predávať prípravky ,ktoré obsahujú ťažké kovy,pretože prechádzajú stálimi kontrolami v Cechách aj v Anglicku. Poviem vám ,že europska únia to vôbec takýmto podnikateľom nezľahčuje,lebo si uvedomujú aký to má dopad na ich biznis, farmaceutov.Pri týchto preparátoch je veľmi dôležité určiť správne diagnostiku a aký je prejav,tiež záleží ako moc je človek zanesený.Stačí zmenšiť dávky,aale to vám určite povedal pán Hoffman.Samozrejme že je dôležitá a viera a aj dôvera k terapii.Já osobne mám veľmi dobré skúsenosti a aj moji klienti sa stále vracajú.Preto by som bola nerada keby sa šírili nesprávne informácie o tejto metóde,ktorá ma 4000 rokov svoje miesto v medicíne.Zabudla som podotknúť ,že táto medicína je celistvá ,čo znamená,že by mala zahrňať aj správnu životosprávu.Ato ľudia neradi počúvajú.

Sisa (Út, 6. 11. 2012 - 11:11)

Ahoj Míšo, k MUDr....pochádzam zo Slovenska a študujem čínsku medicínu v Cechách.Moc ma mrzí že máte takéto skúsenosti ,pretože já nemôžem súhlasiť.Mudr. Hoffman nemôže predávať prípravky ,ktoré obsahujú ťažké kovy,pretože prechádzajú stálimi kontrolami v Cechách aj v Anglicku. Poviem vám ,že europska únia to vôbec takýmto podnikateľom nezľahčuje,lebo si uvedomujú aký to má dopad na ich biznis, farmaceutov.Pri týchto preparátoch je veľmi dôležité určiť správne diagnostiku a aký je prejav,tiež záleží ako moc je človek zanesený.Stačí zmenšiť dávky,aale to vám určite povedal pán Hoffman.Samozrejme že je dôležitá a viera a aj dôvera k terapii.Já osobne mám veľmi dobré skúsenosti a aj moji klienti sa stále vracajú.Preto by som bola nerada keby sa šírili nesprávne informácie o tejto metóde,ktorá ma 4000 rokov svoje miesto v medicíne.Zabudla som podotknúť ,že táto medicína je celistvá ,čo znamená,že by mala zahrňať aj správnu životosprávu.Ato ľudia neradi počúvajú.

katy (St, 21. 12. 2011 - 21:12)

tak jak t je s tim doktorem Hoffmannem? ja mam nekolika lete zkusenost s alternativni medicinou a porad ji podporim ale taky musim dodat ze co 2-3 roky musim menit lekare protoze to vypada, ze vycerpaji sve vedomosti a jsou zacykleni...a popritom si studuji sama mnoho veci a tak mam nejaky prehled a porozumemni o tom co mi rikaj,proze casto mluvim jazyka ucenych ale ne moc srozumitelne...nevim proc, asi si "chrani chleba"...
ale doktpra hoffmana neznam, mne vsak oslovila jeho stranka a mam v planu k nemu zajet...

JJ. (So, 10. 9. 2011 - 15:09)

Dobrý den,nemá někdo z vás prosím zkušenosti s léčbou epilepsie u Mudr.Hoffmanna? Děkuji za odpovědi.

Mary (Čt, 7. 7. 2011 - 00:07)

Nevyhrožuju. Bohužel je to...OK, my se domluvit nemůžeme,protože máme oba velmi rozdílné zkušenosti. Snad jsem jen nepatrná výjimka a většina lidí vás oslavuje a respektuje. Což by znamenalo, že většina lidí má dobré zkušenosti, a to je fajn. Přeji Vám hezký život. P.S. A stejně bych se ráda dozvěděla, v čem jsem neměla pravdu. :-)))

V. (St, 6. 7. 2011 - 12:07)

Zbytečně vyhrožujete....Nevyhrožuju. Bohužel je to můj denní chleba.
Nechci tu s váma diskutovat, je to zbytečná ztráta času a nikam to stejně nevede, nakonec jsem sem prve zabrousil pouze omylem.
Jen mě do hloubi duše urazil váš povýšeně pohrdavý postoj...
Neboj, i pro Tebe v případě maléru udělám vše, co bude v mé moci.
Nebudu vás tu dále otravovat svými plky. Žijte si tu dál se svou umanutostí.
Sbohem.

Mary (St, 6. 7. 2011 - 10:07)

u alternativních metod je...Když je naše zdraví předmětem obrovského byznysu, nemůže taková informace o léčbě vodou nebo jednoduchou stravou obstát. Mám kamaráda, který dlouho trpí jakousi ušní infekcí, a doktoři mu na jeho žádost prostě ucho nevypláchnou, zato má už čtvrtá antibiotika. Taková je smutná pravda.

bohužel (Út, 5. 7. 2011 - 20:07)

u alternativních metod je problém, že na každého jedna a tatáž metoda funguje jinak

někomu jedna a tatáž metoda pomůže až zázračně, jinému vůbec

a člověk se to bohužel dozví až to vyzkouší

alternativa je zkoušet levnější metody, tady např. máte léčbu obyčejnou vodou:
osz.webnode.cz

(MF Dnes nebrat vážně, ten plátek je známý tím, že je provázaný na politiky a lobbysty, klidně se mohlo jednat o dehonestující článek na něčí objednávku, např. MZ)

Mary (Čt, 30. 6. 2011 - 15:06)

Až Tě, nedej Bůh, dostihne...Zbytečně vyhrožujete. Ostatně v čem nemám pravdu já nebo Romana?

Jo, (Čt, 30. 6. 2011 - 14:06)

Až Tě, nedej Bůh, dostihne...řekl bych, že tam, kde jde o okamžitou záchranu života, je medicína super, tedy záchranka, ARO... Nicméně léčba nemocí a očkování s přídavky rtuti, hliníku a bůhví čeho jsou zvěrstvo.

V. (St, 29. 6. 2011 - 21:06)

Přesně jsi to napsala,...Až Tě, nedej Bůh, dostihne akutní infarkt myokardu a dovezou mi Tě na ARO, zafunguji skutečně jako údržbář. Pokusím se Tě udržet při životě, přestože už to bude ke konci služby a únavou už budu padat na hubu.
Hezký večer!

Mary (St, 29. 6. 2011 - 17:06)

Každý průměrně...Přesně jsi to napsala, Romano. Doktoři jsou vesměs údržbáři- udržet při životě, a hlavně na lécích- to je účel. Když budu chtít jako správný podnikatel vydělat peníze, budu chtít prodat co nejvíc léků co nejvíce lidem! A že je nevyléčí- jedině dobře pro mě- budou to další kšefty: Doktor změní medikaci a řekne: "Zkuste teda tohle!" Oni "zkoušejí", a hlavně co vydržíme.o))))

Romana (St, 29. 6. 2011 - 16:06)

Sabo a ty dáváš zdarma co?...Každý průměrně intel.člověk už dnes musel přijít na to, že naše zdravotnictví je největší tunel daňových poplatníků, že je postaveno na prodeji léků a motivuje lékaže nikoli k uzdravení pacienta, ale k předepisování léků a úkonů,které mu hradí pojišťovna. Největší nepřátelé naší medícíny jsou lékaři,kteří se dali jinou cestou a využívají ze starých kultur moudrost a zkušenosti dávných civilizací. Vždyť nejméně toho o funkci lids. těla ví moderní medicína-logicky,je nejmladší a je to především bysnys. A kdo se postaví v téhle společnosti proti velkému bysnysu, v jehož pozadí stojí vždy mafie, budou ho špinit a špinit.A navíc, český člověk je závistiví a ani mezi lékaři se nepřeje kolegům úspěch. My normální lidé, místo abychom si mohli čerpat své zdr. pojištění tam, kde máme zkušenosti, že nám pomohli a skutečně pomáhají si musíme bohužel platit vše ze svého, zatímco chemii a korticoidy, nekvalitní rehabilitace apod.se hradí pojišťovnou. Spočítejte si, kolik máte ve svém městě lékáren!Je to normální? A všechny dobře prosperují, že?Rehabilitační zařízení ne zrovna na úrovni, přitom jsou soukromá s vynikajícími výsledky a přístupem, ale pojišťovny s nimi nechtějí mít nic společného! Mé děti totálně zubožila moderní medicína. Mé děti postavila na nohy alternetivní medicína a já na ni nedám dopustit.Jsem ale rozumná,člověk nesmí naletět kdekomu. Chce to reference.Je opravdu smutné, že platíme doma všichni pojištění a čerpat je nemůžeme, neboť to, co nám pomáhá a uzdravuje, pojišťovny zásadně nehradí, neboť to není jejich bysnys a bysnyz farmac.koncernů.Jde jen o peníze, ne uzdravení.Bohužel....

Reklama

Přidat komentář