Reklama

kastrace

Sami (Po, 23. 7. 2012 - 10:07)

Sami ste volové. Je spousta chlapů neplodnejch a maj ženský a děti.

Ja (Ne, 22. 7. 2012 - 09:07)

bych to pochopil ze kulky musi pryc z duvodu zdravi,rakoviny a podobnych duvodu,nehoda aj.Jinak to beru kdo si je chce odstranit z jineho duvodu tak takovy jsou u me bezmozci jinak se to pojmenovat neda.

!! (Ne, 22. 7. 2012 - 09:07)

Vůl jsi a to ti už nikdo neodpáře!! Hodíš se tak jedině za vůz, aby hnůj nepadal! A ženským můžeš jen být pro srandu, jak se nechá mužský zblbnout! Každá žena která vybírá partnera pro život, tak chce chlapa který ji dokáže oplodnit a udělat dítě a rozhodně si nevezme nějakou atrapu!Můžeš akorát s tím prázdným pytlíkem chodit čistit okna jako s jelenicí!!

Jo a (So, 21. 7. 2012 - 15:07)

za blbce nikomu nebudete. Dokonce chodim na nuda a spíš registruju zvědavý pohledy než cokoli jinýho. To samý ve sprchách nebo v sauně je zábava sledovat reakce když mi někdo zírá na ten prázdnej pytel.

Bez koulí (So, 21. 7. 2012 - 15:07)

je to super. Mám je vyndaný 3 roky a nejlepší je ten pocit prázdnýho pytle. Při onanii si ten pytel žmoulat nebo se do něj jen tak plácat. Nebo když mě do něj přítelka kouše zubama. A nebojte se pánové stojí mi pořád a stříkám taky. Ten pocit prázdnýho pytle bych za nic nevyměnil!

!!! (So, 21. 7. 2012 - 08:07)

Ale hlavně z tebe bude Vůl a budeš všem ostatním akorát za blbce a k posměchu!

Michal (Pá, 20. 7. 2012 - 11:07)

Ahoj chci se zeptat na jednu...Nějakou dobu ti bdue fungovat i bez koulí, pak ti ale poklsne hladina hormonů a následky jsou individuální, někomu se nepostaví vůbec, jinému sem tam ano, ale už ne tak dobře jako dríve, nicméně styku schopný je. Je to případ od případu. Hormony se snadno dají sehnat přes internet ale jednodudšší je přiznat barvu a nechat si je pak napsat od urologa - protože u hormonů můžou být různá rizika při tabletách z netu to jako laik fakt neposoudíš. Každopádně počítej s poklesem apetitu, takže tě pak nebude ani moc trápit, jak moc ti stojí nebo enstojí nebo že v posteli má za eteb žena náhradu :) Vykastrovaný chlap je schopný manželku při sexu ovívat vějířem a jejímu milenci masírovat záda :-)

petr (Pá, 20. 7. 2012 - 11:07)

Ahoj chci se zeptat na jednu vec a ted vážně, manželka by chtěla abych vyndat kulky měl prýzdný pytlíkpopřípadě ani ten nelibise ji rposte sourek s provedenim nebude problem je veterinarka takma vse co potrebuje jenom by mne zajimalo jestli se mi potom jeste postaví nebo ne, jestrasne sikovna delala mi a manzelovi kamarádkydoma obrizku a jemu jeste podvazovala kulky vasektomii a v pohode ale po mne by chtela abychsi je nechal dat pryc a zajima mne jestli se mi poto jeste postavi nebo bude uz porad viset jako obrezana vanocnio ozdoba :-D díky za odpoved je pak snadne koupit nejake hormony??

Čtyři měsíce po (Po, 30. 4. 2012 - 19:04)

Jaké náznaky návalů?Někdy jakoby návaly horka a pocení bez důvodu. Ale není to nic tragickýho. Možná je to tím horkem teď.

D (Ne, 29. 4. 2012 - 13:04)

Jen ve stručnosti. Hormony...Jaké náznaky návalů?

Čtyři měsíce po (Ne, 29. 4. 2012 - 10:04)

Jen ve stručnosti. Hormony zatím neberu i když asi náznaky návalů jsem už zaznamenal. Snad to přejde. Jezdím teď do práce občas na kole. Včera jsem byl plavat, dnes opět do posilky. Cítím se sqěle, ať to vydrží!

M. (Út, 10. 4. 2012 - 11:04)

Ahoj, jsem hodně submisivní kluk a často se cítím spíše ženou. Vím, že toto není seznamka, ale pokud by se tu našla dívka do 30 let, která by chtěla mít vztah s klukem, co by rád byl vykastrovaný a převychovávaný v holku, tak budu moc rád, když mi napíšeš.
[email protected]

Skoro čtvrt rok (So, 3. 3. 2012 - 08:03)

Jěště já. Že jsme...Se sraním na hlavu to nemá nic společnýho, ale co dělat, já je nevolil. A když už je špatně, proč si neudělat radost třeba právě kastrací. Asi mi to nebudete věřit, ale už jsem čtvrt roku jak v rauši. Snad se mi tou kastrací pročistila mysl či co protože koukám na věci nějak víc s nadhledem a cítím se celkově spokojenější. Asi se pořád opakuju, ale sahat si a prohmatávat ten prázdnej pytel je naprosto úžasnej pocit. Naprosto si to užívám když se v noci jakoby rukou blížím do rozkroku a teď tam necítím ty koule, jakoby je hledám a nenacházím... Mačkám se tam, plácám a nic nebolí, jen je to příjemný. Taky se mi přijde úžasná ta nevratnost toho kroku. Někdy se v noci probudím co jsem to udělal, ale pak mě to zase přejde a nakonec jsem hrozně rád, že už to nejde vzít zpátky. Těším se z toho, že si jdu za chvíli zaběhat do lesíka, ze slunka co je už za okny...

D (St, 29. 2. 2012 - 22:02)

Jěště já. Že jsme...Touhu po kastraci maji i muzi z jinych zemi, a i tam se nechavaji z ruznych duvodu kastrovat. Pochybuji, ze Cesi maji v tomto smeru nejaky primat.

Karel (St, 29. 2. 2012 - 16:02)

Nejvýstižnější příspěvek je ten, že vůl zůstane volem. Idiotský národe Český. Chlap bez koulí je jako býk bez koulí. Prostě vůl. Chlap na hovno. Nikdy bych nevěříl, jak blbý je Český národ, ale tady se to pozná.

D (Ne, 26. 2. 2012 - 18:02)

se tu děsit osteoporozou:-)...Vskutku, co veta, to perla. Nicmene, vnucovat lidem dobro by bylo nemoudre.

Nenech (Ne, 26. 2. 2012 - 08:02)

Stále víc mi připadá...se tu děsit osteoporozou:-) To by všechny ženy bez vaječníků byly taky nemocné?? A hormony neberou-aspon ty rozumné! Stačí občas na test,ale hlavně ten pohyb.Máš úplně zdravý názor, pohyb je nejdůležitější. Braní hormonů se vyhni. I lékaři na tohle mají stejný názor-většina.
Mezi lékaři je odborníků moc,ale zkušeností mají málo. Kastrati o sebě moc nesdělují, není důvod.

Po dalším týdnu (Ne, 26. 2. 2012 - 08:02)

Stále víc mi připadá tenhle stav bez koulí přirozenější a pohodlnější než s nima. Nic si nepřeju víc aby to takhle zůstalo napořád a nemusel jsem brát testosteron. Včera bylo nádherně sluníčko tak jsem vyrazil na kole a dal 62 km celkem v pohodě. Snad se člověku i líp šlape když se mu mezi stehnama nemelou koule. Na víc se už nikdy nemajznu o rám do koulí! Dneska si půjdu zaplavat abych uvolnil svaly a zajdu pak asi i do sauny. To bude mazec zase ty zkoumavé pohledy kde mám koule! Uáá

Dva měsíce po (Ne, 19. 2. 2012 - 07:02)

Nejsem lekar, takze nevim, za...Spíš bych zašel asi časem na nějaké testování kvality kostí když už. snad existuje něco takovýho. protože třeba tady píšou, že cvičením ve fitku se dá osteoporoze předejít http://www.fitnet.cz/index.php?&desktop_back=clanky&action_back=&id_back=22&desktop=clanky&action=view&id=242
Ale k obvoďákovi mě zatím nikdo nedostane, leda by na to přišel náhodou až zas mi bude kontrolovat prostatu.

D (So, 18. 2. 2012 - 14:02)

Nechci říkat hop, ale...Nejsem lekar, takze nevim, za jak dlouho se muze u kastratu typicky vyvinout osteoporoza, pokud neberou umele hormony (at jiz testosteron, nebo estrogeny). Muze to byt i hudba nasledujicich let, spise nezli mesicu. A mym cilem rozhodne neni Vam nahanet hruzu - spis bych Vam doporucoval konzultovat Vasi situaci radeji drive nezli pozdeji s odborniky - a myslim si, ze k temto odbornikum by mel patrit mj. i Vas obvodak a endokrinolog.

Pokud jde o Farinelliho, je zajimave, ze jej v roce 2006 exhumovali a jeho kosti dosud podrobuji patologicke analyze (viz http://en.wikipedia.org/wiki/Farinelli#Disinterment). Farinelli byl vykastrovan v utlem veku, takze v dospelosti dosahl vysokeho vzrustu. Mozna se brzy tez dozvime, jak vysoka byla koncentrace vapniku v jeho dlouhych kostech.

Pokud ovsem jde o obecne zdravi dnesnich kastratu, asi by bylo zahodno navstivit fora pro M2F transsexualy a ruzne jine lidi, kteri se nechali vykastrovat elektivne ci v souvislosti s nejakou nemoci (napriklad rakovinou varlat). Tezko neco vysuzovat z osudu jedineho kastrata z 18. stoleti, o jehoz zdravotnich problemech je dosud oficialne celkem minimalne znamo.

Reklama

Přidat komentář