Reklama

kastrace

Návštěvník (Ne, 14. 3. 2021 - 23:03)

Jak jsi k takovému návrhu dospěla ?

Jitka (Po, 15. 3. 2021 - 00:03)

Myslím si že si sexu užili dost za mlada, a k čemu jsou jim teďka varlata , deti mají a žádná ženská je nechce , aspoň nebudou očumovat holky. Je to blbí , ale je to pravda , souhlasíš se mnou ? Napiš svůj názor , Jitka

Peter (Po, 15. 3. 2021 - 08:03)

Ja s tým absolútne súhlasím. Akurát vek by som posunul nižšie, aspoň od 50 rokov a tí,ktorí by sa nevedeli venovať svojej partnerke, tak aj skôr. Stačí podnet manželky, že nestíha a začalo by konanie o odstránení varlát.

Návštěvník (Po, 15. 3. 2021 - 23:03)

Já bych to posunula klidně na čtyřicet .

Veronika (Čt, 7. 10. 2021 - 15:10)

Já si také myslím, že v šedesáti je hodně pozdě a podle mého názoru je pozdě i v padesáti. Já bych viděla věkovou hranici tak na čtyřicetpět let, ale klidně by mohlo být i těch čtyřicet. Stejně už po čtyčřicítce není muž sexuálně výkonný jako ve třiceti. Víte, mezi čtyřicetipěti a padesáti lety si hodně mužů najde milenku a dost z nich se rozvede a založí novou rodinu, tím pádem by ženy měly jistotu, že jim muž od rodiny neuteče. Ale je pravda, že kdyby to bylo už ve čtyřiceti, také by se nic nestalo a bylo by to pro ženy ještě jistější

F 15 (Pá, 7. 4. 2023 - 18:04)

A co takhle muže kastrovat po narození druhého dítěte?

Mirka (So, 8. 4. 2023 - 12:04)

Dobrý nápad

F 15 (Pá, 21. 4. 2023 - 06:04)

A po dobu těhotenství uzamknout do klícky

pro Veroniku (Ne, 24. 7. 2022 - 18:07)

Ono to bude individuální. Jakési starší příručky pro manžele z doby prvorepublikové doporučovaly do deseti let po svatbě si pořídit všechny potomky, a pak se sexem skončit. Takže u některého chlapa klidně v padesáti, a pro jiného by bylo i 35 pozdě...

F 15 (Ne, 24. 7. 2022 - 06:07)

Třeba se nějaké ,,osvícené" hlavě podaří prosadit kastraci jako součást zdravotní péče o muže při dosažení padesáti let.

Návštěvník (Čt, 18. 11. 2021 - 10:11)

Moc se kolem toho mluví a je to tak prosté . Kastrace muže by se měla udělat vždycky když je to potřeba .

Peter (Pá, 8. 10. 2021 - 08:10)

Pani veronika, úplne s Vami súhlasím.Len sa chcem spýtať, či by Vám potom nechýbal sex. Alebo by Vás vykastrovaný manžel uspokojoval len jazykom, prípadne pomôckami. Alebo by ste si našla mladého jedinca, ktorý ešte nie je vykastrovaný?
Pred kastráciou by mal byť ako dlho odstavený od sexu a masturbácie? Bolo by mu tesne pred vykastrovaním povolené vyprázdniť naposledy semenníky?

Návštěvník (Pá, 8. 10. 2021 - 09:10)

Ty s Veronikou souhlasíš a jsi také adeptem na kastraci , nebo už jsi vykastrovaný ?

Peter (Pá, 8. 10. 2021 - 09:10)

Áno, súhlasím s ňou vo všetkom. Aj s tým, že v štyridsiatke je to už isté aby muž bol vykastrovaný a prenechal miesto mladším, výkonným. Aby sa zmieril s tým, že jeho najlepšie časy sú už za sebou. Nie som vykastrovaný, ale akoby som bol, som dlhodobo a permanentne uzamknutý v páse cudnosti, takže by to u mňa nebol problém podstúpiť taký zákrok.

Návštěvník (Pá, 8. 10. 2021 - 12:10)

Je lepší být uzamknutý , než vykastrovaný ! Pás je možné odemknout , ale kastrace je napořád !!!

Návštěvník (Út, 11. 5. 2021 - 22:05)

U sexuálních agresorů a dementů na dvacet .

Návštěvník (Ne, 2. 5. 2021 - 19:05)

Mrcho !!!

Návštěvník (Po, 15. 3. 2021 - 23:03)

Já bych to posunula klidně na čtyřicet .

Jana (Ne, 14. 3. 2021 - 05:03)

Může mi někdo odpovědět , proč manžela vzrušují řeči o kastraci , že mu je můžu nechat vyšmiknout třeba proto aby nemohl mít sex s jinou ženou ? (máme 2 deti) . Ve středověku prý to bylo tak , že pokud se urozená dcera zamilovala do někoho neurozeného tak ho její otec nechal rozmačknout varlata , (aby ji neudělal dítě) , je to pravda? Prý to bylo během chvilky - stáhli mu kalhoty , nasadili kleště a zmačkli. Dovedu si představit , že potom bylo po lásce , po chuti a po dĕtech , Jana

Veronika (Čt, 7. 10. 2021 - 15:10)

Milá Jano, nevím kolik Vám je let a kolik Vašemu manželovi, ale psala jste, že děti již máte. Pokud Vám to manžel nabízí, berte to všemi deseti. Člověk si jen tak hned neuvědomí, jaké všechny výhody to pro Vás může mít, ale věřte mi, stojí to za to. Otázka je, co potom s penisem? Ono varlata a penis jsou součástí pohlavního ústrojí muže a jedno bez druhého nemá význam. A také pokud chce mít žena jistotu, že jí muž nemůže být s žádnou jinou nevěrný, měla by nu nechat odstranit i penis. Po odstranění varlat je to individuální, muž nemusí přijit o erekci ihned, někdo může mít erekci ještě pár týdnů, někdo pár měsíců a někdo i pár let. Když bude brát hormony, tak třeba i spoustu let. Stoprocentně je zaručené po kastraci pouze to, že již nebude plodný, ale soulože s jinými ženami může být schopný dál.

Reklama

Přidat komentář