Reklama

Lízání

Návštěvník (So, 11. 6. 2022 - 11:06)

Proč myslíš že je blb

Návštěvník (So, 11. 6. 2022 - 12:06)

Přečti si, co píše, i ženy v šedesáti jsou kolikrát udržované a kam se na ně hrabou dvacítky.

kk (Po, 12. 10. 2015 - 11:10)

pro kk-až...Me teda lizani bavi hlavne lizani noh to je proste parada

nana (St, 30. 9. 2015 - 18:09)

Jo jo! Musí si jí potom...jo a co takove lizani nohou na kterych sou prstynky a retizek to je parada

Pavel (Ne, 26. 7. 2015 - 19:07)

Jsem celá zakrvácená od...ozvi se,rad te vylizu

Pavel (Ne, 26. 7. 2015 - 19:07)

Ahoj rad te poznam

! (St, 29. 5. 2013 - 17:05)

Kdo nelíže patří za mříže!

Gabka (St, 29. 5. 2013 - 16:05)

Já se taky nechávám ráda lízat ale když se u toho udělám tak buď musím na chvíli přestat se nechat lízat a věnovat se partnerovi (třeba mu ho honím )nebo jen tak ležet a čekat až úplně odezní můj orgasmus a pak se může začít znovu.Jinak mě to bolí.Tak to bude případ i u tebe.

(Út, 18. 11. 2014 - 10:11)

Vodkaď si tu koc vytáhl ,...Jsem panna z kláštera a ze sexu mám panenskou hrůzu, asi zůstanu pannou až do smrti.

Jouda joudovate (Út, 18. 11. 2014 - 09:11)

když lížu tak sklenici od rumu

sardanapal (Po, 17. 11. 2014 - 18:11)

Kdo píču nelíže
ten patří
za mříže ! :-)

sardanapal (Po, 17. 11. 2014 - 18:11)

Já zkoušel přítelkyni...Vodkaď si tu koc vytáhl , snad někde z kláštera ?
Ikdyž tam by ten ruměnec byl jen za to jak se " ctihodné
sestry " lížou na vzájem a projížděj hromničkama :-)

? (Po, 17. 11. 2014 - 17:11)

Spíše se stydí za to, že jí to vzrušuje! Příležitostně to zkus znova ale po tmě, aby si na to mohla zvyknout. Ale nedělej nikdy nic, co by nechtěla. I když ji to třeba láká ale stud jí to nedovolí. Dále platí vždy začínat velice jemně a z lehonka a jak se postupně vzruší tak teprve přidávat na důrazu, jinak se zarazí a je konec! Na to nikdy nezapomeň!

Kuba (Po, 17. 11. 2014 - 11:11)

Já zkoušel přítelkyni lízat, ale ta se toho nějak bojí nebo co, nechce to a když jsem jí začal prostě lízat, aniž bych se ptal, tak mě po dvou vteřinách zastavila. Je jí 20 a jsem její druhej, s tím druhým toho moc neměla, tak asi z nezkušenosti se bojí nebo co, zkouším jí vysvětlit, ať se nebojí, že to maj holky rády, ale ona ne.

? (Ne, 16. 11. 2014 - 15:11)

To tady není žádná žena která po krásném lízání touží a bohužel nemá to štěstí padnout na muže který to opravdu umí?

!!! (Pá, 14. 11. 2014 - 19:11)

Vše se musí také umět a vše chce své! To v žádném případě není jak se říká hup na krávu a už je tele! Ale dámy ruku na srdce máte taky trochu na tom vinu. Lehnout na záda a roztáhnout nohy umí každá, ale když ten kluk je nezkušenej a zatím to mockrát nedělal, jak má poznat co vám nejvíce vyhovuje, když jen ležíte a čekáte co bude. Povzbuďte ho, vysvětlete mu co vám více vyhovuje jest-li lízání nebo sání , žmoulání, kousání. Zapojte se taky trochu do hry! Naveďte toho svého a nebo třeba i cizího k tomu co máte rádi a co vám působí největší blaho. Je to vše jen škoda nevyužít a čas tak rychle utíká a žijeme jen jednou. A každá nemůžete kápnout na toho který to umí! Těch co to opravdu umí je málo a ti už umějí si sami ověřit co na vás kterou platí. Pro některé muže je to ale bez pomoci někdy problém. Tak se přestaňte za prožitou rozkoš stydět a věřte, že se vám to v mnohém vrátí! Přeji vám každé která si to tu pozorně přečetla až do konce, pěknou šňůru orgáčů!

...... (Pá, 14. 11. 2014 - 17:11)

jo lizani je krasna vec kdyz lize pomaloucky a celou ,,kazda zena to miluje jen chlapi to moc castonechtej ale nam zenskym by kourit dali

..... (Pá, 14. 11. 2014 - 09:11)

Jo jo! Musí si jí potom chodit chladit do lavoru!

!!! (Pá, 14. 11. 2014 - 09:11)

Nic tak ženský nerozpálí jako dobře udělaná lízačka! Ta musi jen skučet, kňučet, škemrat prosit, lapat po dechu ,škrábat a strácet vědomí a to by v tom musel být čert aby nechytla šňůru aspoň 6x! Správně udělaná ženská se nemůže ani postavit na nohy.A čím je více zničená tím je více spokojená! Zmrdat do němoty!

perverzikk (Pá, 14. 11. 2014 - 08:11)

Zajímaly by mě zkušenosti...Barboro, jak rád bych se s tebou setkal a udělal ti jazíčkem dobře, já to mám nejraději, raději než cokoli a ani nepotřebuji vlastní orgasmus, když vidím, jak se partnerce líbí lízání.

Reklama

Přidat komentář