Reklama

CHLUPATOU

Peedrol (Čt, 23. 12. 2021 - 18:12)

Mě by to nevadilo.

Návštěvník (So, 23. 2. 2008 - 14:02)

a já mám už 40.....'

Kamil (Pá, 22. 2. 2008 - 04:02)

Jo, ty už nejsi kůzle ale odrostlejší děvče.'

jj (Čt, 21. 2. 2008 - 18:02)

mam 30... jsem starsi?

Kamil (Čt, 21. 2. 2008 - 08:02)

Ahoj. Tak to jo. Já zbožnuju pěkný chlupatý. Ty oholený, nemůžu si pomoc v tom vidím předpubertální děvče ještě takový kůzle.'

pepina (St, 20. 2. 2008 - 17:02)

Existujou.Ale asi ty starší Kamile'

Kamil (St, 20. 2. 2008 - 08:02)

Prosim vás existujou ještě ženy s nevyholeným klínem ?'

xxcd (Ne, 10. 9. 2006 - 15:09)

:) Mockrát Ti děkuji ! :) Tobě přeji totéž a i ta práce, ať Ti jde !!! Já jdu teď do druháku na VUTu, tak bude sranda :-))'

Hairy (Ne, 10. 9. 2006 - 15:09)

xxcd, taky Ti děkuju, a co se Tebe týče, je fakt, že jak tak někdy brouzdám po některých tématech (dnes mám přímo PC den, protože píšu dizertačku, a občas se musím odreagovat, abych se z toho nezbláznila), tak mně tvoje názory občas připadají jako jediné normální, především na témata jako přirozenost, věrnost a trvalá láska. Držím palce, ať se Ti v životě daří a Tvoje láska vydrží - ono to opravdu jde. :-)'

xxcd (Ne, 10. 9. 2006 - 15:09)

Děkuji Ti Hairy !!! O tom, že Tvá filozofie by byla na delší povídání svědčí dle mě i to, že umíš být šťastná ... hlavně ale šťastná hlouběji, než jiní ... Tvé myšlenky mají hloubku, Tvé jádro je v rovnováze a .... Většinou na povrchu je krása, ale ta pomíjivá, na kterou se také zapomíná a je snažší ji objevit ... Také bych tady byl na delší povídání, ale lidí, jako Ty Hairy si vážím a kolikrát je těžké je v reálném životě poznat, protože oni nejsou na povrchu, tak jako má přítelkyně, kterou jsem poznal, je má první a poslední dívka a je mnoho lidí, co mi řeknou, ať toto neříkám ... Ale já žiji a rozhlížím se hlouběji a nemám strach !!!'

Mark (Ne, 10. 9. 2006 - 12:09)

dekujuu a vazim si toho

Hairy (Ne, 10. 9. 2006 - 12:09)

A ještě pro Marka - jsi určitě moc bezva kluk a máš moje sympatie, takových je málo (xxcd je taky můj miláček), ale já nikoho nehledám. :-)'

Hairy (Ne, 10. 9. 2006 - 12:09)

Přesně jak píše xxcd, jde o přirozenost nejenom vzhledově, ale i chováním, a v tomto ohledu si leckdy připadám jako rarita. Vždycky jsem se dřív rozčilovala, jak je svět kolem povrchní, jak všechna média prezentují pokřivenou realitu - teď už nad tím dovedu mávnout rukou a myslet si svoje. Nečtu bulvární plátky ani módní časopisy, reklamy a reality show jdou mimo mě a módní diktáty jsou mně ukradené (což ovšem neznamená, že chodím jako z roku raz dva). I můj způsob života je trochu jiný, ale to je dáno tím, že žiju v "zapadákově", v srdci přírody, třebaže do zaměstnání denně dojíždím a jsem ve styku s lidmi. Ale vidím, že už jsem úplně mimo... moje filozofie by byla na dlouhé povídání. :-)'

xxcd (Ne, 10. 9. 2006 - 11:09)

Přirozenost je krásná nejen ve vzhledu, ale i v jednání člověka ... Jinak já osobně mám rád chloupky na své přítelkyni. Holou bych nechtěl (ovšem v rámci jejich pocitů a přání), mám rád hodně chloupků, jen upravená na velkých stydkých ... je to úžasné :)'

Mark (Ne, 10. 9. 2006 - 11:09)

Pro hairy ano o takovou prirozenost mi presne jde proste nenavidim dnesni modu tuny makeupu, barev apod.to vypovida i o cloveku o jeho pohledu na svet :) pisni Marcosss"centrum.cz

Hairy (Ne, 10. 9. 2006 - 11:09)

Marku, teď jde o to, jestli Ti jde o přirozenost jen v tomto jednom směru - čili nezbavovat se podle módních trendů ochlupení. Nebo stojíš o "přírodního člověka", jestli to takto jde nazvat, i celkově. Jako příklad uvedu sama sebe - myslím si o sobě, že jsem docela hezká, vyšší a docela štíhlé postavy, tmavé dlouhé rovné vlasy (i tady jsem proti trvalým a jiným zásahům), s tím ruku v ruce jdoucí výraznější ochlupení, prsa tak maximálně č. 1 1/2, ale nikdy bych si nedala silikonové implantáty, čili zavrhuju veškeré "zkrášlovací" plastiky (kromě těch, které se dělají ze zdravotních důvodů), dál neuznávám makeup a skoro se nelíčím, jen v nejnutnějších případech a to ještě velice decentně, čili i tady jsem pro přírodní výzor... a mohla bych pokračovat. Tak jak je to s Tvým názorem na přirozenost? Díky. :-)'

Mark (Ne, 10. 9. 2006 - 10:09)

pro Jarku hm,hm takze zcestne?takze kdyz chlap hleda brunetku mensi postavy a vetsi poprsi nebo dlouhonohou blondynu to je v pohode?kdyz se zena zacne oblekat jinak nebo barvit vlasy to je taky v pohode?Jestli jste to nepochopili me jde o prirozenost a ne se za kazdou cenu prizpusobovat modnim trendum,jde mi o to jestli by vyhovela partnerovi a neohlizela se na okolí !'

Hairy (Ne, 10. 9. 2006 - 10:09)

Rozhodně preferuju muže přirozeně zarostlé, ne vyholené, protože to mi připadá zženštilé. Jsem spíš submisivní typ a potřebuju, aby muž byl "opravdový chlap" se vším všudy, čili i s patřičným tělesným ochlupením. Muž bez ochlupení v intimních místech nebo i v podpaždí by mně připadal jako chlapeček, muž bez chlupů na nohou, na zádech na hrudi a jinde jako metrosexuál, které nemám ráda.
A výraz "nosit na rukou"? Myslela jsem to, marku, samozřejmě přeneseně, ne v doslovném smyslu, čímž jsem chtěla říct, že dotyčný by mě měl už i kvůli tomu (ale snad nejen kvůli tomu), že bych se neholila, moc rád, byla bych pro něho absolutní jednička. :-)'

jirka3 (Ne, 10. 9. 2006 - 09:09)

Máš pravdu Jarko,taková podmínka je trochu zcestná a vytváří dojem,že o tu ženu jako takovou tady nejde.Ono je to vlastně jedno jestli se někdo holí nebo ne...snad jde vlastně o to co koho vzrušuje.Ale podmínkou to samozřejmě být nemá.Zajímá mě jestli se ženám líbí více vyholení nebo zarostlí muži?'

Jarka (So, 9. 9. 2006 - 22:09)

Marku, pravdu nemas, protoze ja sama se neholim. Resp. nekdy ano, jindy ne, jak se mi zachce a neni nic spatneho na tom, ze se ti to libi. Hledat ale zenu k seznameni s podminkou, ze musi mit zarostle prirozeni mi pripada zcestne.

Reklama

Přidat komentář