Reklama

Představuji si, že jsem malý chlapec a že si na mne celou váhou stoupla dospělá žena

pony (Čt, 25. 12. 2008 - 17:12)

Ja myslim ze te stejne jako mne vzusuje kdyz vyssi zena sedi na ramenou mensiho kluka ..mne to moc fascinuje a uz v detstvi jsem nosil na ramenou v bazenu vyssi holky,,ale story jak seda 175 cm matka na ramena maleho kluka,,je k nevire,,kdybys mnel aspon foto jak to zkousi,,veril bych

Riman (Čt, 25. 12. 2008 - 15:12)

Myslím si, že ne kdyby jsi se jen pospatvila tak by se to damo vydržet a možná i bez následů, ale máš pravdu při normální chůzi by to bylo na zlámaní.

Riman (Čt, 25. 12. 2008 - 15:12)

Myslím si, že ne kdyby jsi se jen pospatvila tak by se to damo vydržet a možná i bez následů, ale máš pravdu při normální chůzi by to bylo na zlámaní.

Iva (Čt, 25. 12. 2008 - 15:12)

Není to jedno?Dejme tomu že při chůzi si nevšimnu. A hele co to bylo? To nic asi větvička.

Riman (Čt, 25. 12. 2008 - 14:12)

Ivo, záleží na tom, pokud by jsi jen postavila, nebo by to bylo jako při normální chůzi.

Iva (Čt, 25. 12. 2008 - 14:12)

Petře ty maš chuť na to aby ti dospělá žena šlapla podpatkem na ruku...Když mám chuť tak chodím v dřeváčkách na železných jehlách. Sice nevážím jako Hanka mám jen 60kg. Představ si jak by jsi řval.Myslím že zlomené kostičky jsou tim jak je dospělá žena těžká

Riman (St, 24. 12. 2008 - 18:12)

To mi bylo 18 a měla na sobě černé lodičky na dost štíhlém podpatku.

Petr (St, 24. 12. 2008 - 18:12)

Rimane,psal jsi že ti stála na hrudi 62kg žena,kolik let ti bylo a měla na tebe podpatky?

Petr (St, 24. 12. 2008 - 17:12)

Hanko,co takhle kdyby ti někdo nastavil na zem ruku,šlápla by sis podpatkem do dlaně?

Riman (St, 24. 12. 2008 - 17:12)

Hani, asi by pořádně zaječel ale spíš z leknutí. Ale bolelo by to. Když by jsi šlápla jehlou na nárt, možná by jsi mu mohla zlomit i kůstky, protože nártní kosti jsou přece jen o moc křehčí než na hrudníku. Také záleží jaké by měl na sobě boty. Hani můžeš se mi prosím ozvat na mailika. rimanik"email.cz Rád bych se tě na něco zeptal. díky

Hanka (St, 24. 12. 2008 - 17:12)

Rimane jak je videt maš to dokonale zmaklé.Viš kolikrát jsem si řikala jeké by to bylo kdybych tou jehlou šlapla nějakému otravovi na nožku.Co mysliš?

Návštěvník (St, 24. 12. 2008 - 16:12)

Romčo,psala jsi že máš doma syna,tak to klidně můžeš osobně zkusit,vždy tu byly příspěvky kdy malý syn vyzval svou mámu ať si na něj stoupne,ale nikdy tu nebylo že by dospělá žena vyzvala malého kluka aby si lehnul že si na něj stoupne,byla bys první,alespoň uvidíš až mu položíš jednu nohu na hruď a začneš pomalu na něj přenášet svou váhu,kdy ti řekne dost,můžeš napsat pak jak to dopadlo

Riman (St, 24. 12. 2008 - 16:12)

Ještě dodatek. Romčo podle tohoco píšeš, by neměla být tvá váha taková, aby se nedala unést dospělým mužem. A to i v případě, že budeš mít podpatky. Myslím si, že i Hančina váha se dá. Ale pravdu máte, že jehlové podpatky na malého kluka, to ani náhodou.

Riman (St, 24. 12. 2008 - 16:12)

Hani, Romčo, musím se vás zastat oproti tomu co napsal Anonym. Má sice pravdu v tom, že pokud budete mít vysoké podpatky tak se malinko vaše váha přenese na přední část nožky, čímž se podpatek trochu odlehčí. Ale, právě to ale je, že nikdo nepočítá s tím, že když si někomu stoupnete na hrudník nebo břicho tak to není pevný podklad a podpatek má tu snahu se více zabořit. Něco podobného je to, když jdete po měkké půdě. Dále taky hraje velkou roli to, že kotník nastavuje nohu tak, že na měkkém podkladu přenáší váhu spíš na patu (podpatek) než na předek.

Hanka (St, 24. 12. 2008 - 15:12)

Romčo vystihla jsi to dokonale.Pro anonyma - když žena přenese svoji vahu na podpatky tak je po muži. Jehly by zajely hodně hluboko

Hanka (St, 24. 12. 2008 - 15:12)

Romčo použila jsi krásného přirovnání.Přesně tak by to dopadlo. Pro anonyma - když se žena postavi na muže tak,že přenese svoji váhu na podpatky tak je po něm. Ja mám některé jehly hodně tenké asi tak půl centimetru. Nosim nejraději nižši protože jsem dost vysoká.

Romča (St, 24. 12. 2008 - 14:12)

Už když se postavíte vedle sebe desetiletého kluka a dospělou ženu a uvědomíte si, jak je ta žena mohutně veliká, silná a těžká oproti tomu klukovi, tak musí být každému jasné, že ta žena by toho kluka rozšlapala jak pytlík rajských jablíček. Ti chlapi si váhu dospělé ženy často neuvědomují proto, že sami jsou příbližně stejně těžcí jako ty ženy anebo jen o něco těžší. Ta žena je sice třeba stejně těžká jako ten dospělý muž anebo o něco lehčí než on, ale na druhé straně je ta žena několikanásobně, obvykle nejméně dvakrát těžší než ten malý, dejmě tomu desetiletý kluk. Ten kluk obvykle neváží ani polovinu toho co já. Proti tomu množství kilogramů co váží dospělá žena je ta jeho dětská váha směšně malá a snadno si dovedete představit, co by z něj asi zbylo, kdybych si na něj stoupla.

Návštěvník (St, 24. 12. 2008 - 14:12)

Hanko,kdyby jsi stála dospělému chlapovi na hrudi,tak se tvá váha bude taky přenášet na přední část bot,takže ty tlaky tvých podpatků nebudou tak veliké aby se to nedalo vydržet,normální chlap by tě měl unést,jak máš ostré podpatky doma?

Hanka (St, 24. 12. 2008 - 13:12)

Romčo ja to take moc dobře vim Na rozdil od tebe mám desetiletou dceru. I ona má představu kolik váží dospělá žena.Vůbec ji nepřekvapuji diry v zemi od lodiček.

Romča (St, 24. 12. 2008 - 13:12)

Já jsem také dospělá žena a vážím 64 kg. Když jsme u toho, zda malý chlapec udrží váhu dospělé ženy na hrudníčku, tak jsem přesvědčena, že určitě ne. Mám takového syna a uvědomuji si, že oproti němu jsem opravdu mnohem těžší než on. Jak jsem proti němu těžká, si uvědomuji hlavně tehdy, když jej zvednu a cítím, jak on je těžký a tehdy si uvědomím, jak velká je moje váha, když já sama vážím víc než dva takové kluci dohromady. Anebo když za ním k nám přišel jeho kamarád a oba dva se postavili společně na váhu a jak byli oba dva překvapeni, že dohromady vážili méně než když jsem si na váhu stoupla já sama. Když jsme byli jednou všichi, syn, jeho kamarád a já u nás na zahradě, posadili se oba dva na jedno sedátko houpačky a já jsem oba ty dva kluky sama mou váhou na houpačce nejen vyvážila, ale dokonce převážila tak, že já jsem seděla dole a oni dva byli nahoře. Kdybych na takového kluka stoupla, tak je nepochybně po něm, protože vážím opravdu mnohem víc než on a jeho kostičky by pod mou váhou popraskaly jak sirky nebo špejle. Jsem prostě dospělá žena a jsem ve srovnání s takovým klukem přece jen hodně těžká.

Reklama

Přidat komentář