Reklama

Představuji si, že jsem malý chlapec a že si na mne celou váhou stoupla dospělá žena

Bohdan (Po, 2. 6. 2008 - 10:06)

V bazénu to není takový problém, ta voda tu ženu nadlehčuje. Ale ať to zkusí na suchu.

ponik (Ne, 1. 6. 2008 - 20:06)

mne sa vzdycky libilo kdyz si v bazenu sedla dospela zena na ramena malemu klukovi ,mate zkusenosti?

HN (Po, 26. 5. 2008 - 09:05)

U takového malého kluka to často začíná zvědavostí, jak jsou ty dospělé ženské vlastně asi těžké, a končí zjištěním, že ona ta ženská je vlastně o hodně těžší než jak si ten kluk její váhu ze začátku představoval.

Hans (Po, 26. 5. 2008 - 08:05)

Jak píše PH, že viděl obrázky, jak na dospělém chlapovi stály čtyři dívky, tak ty čtyři dívky moly dohromady vážit asi 220 kg. Když na dospělém chlapovi stojí 220 kg, tak je to asi váha v podobném poměru, jako když na malém klukovi stojí běžná dospělá žena. Běžná dospělá žena váží něco okolo 70 kg. Jenže ty čtyři dívky nestojí jen na dvou nohách jako jedna žena, takže ta dospělá žena tomu malému klukovi určitě musí připadat ještě těžší než ty čtyři dívky dohromady pro toho dospělého chlapa. Ty čtyři dívky totiž stojí na větší ploše.

Ellza (Čt, 22. 5. 2008 - 13:05)

Ovšem nevím, která maminka by svého syna chtěla svou vahou dusit přes jeho zoufalý křik a pláč, i když by šlo jen o pět vteřin.

PH (Čt, 22. 5. 2008 - 12:05)

V deseti letech už hrudník ňákou zátěž určitě unese a 60kg není až zas taková obrovská váha,spíš by ho ta ženská natolik přitlačila že by neměl sílu se nadechovat a začal by se pomalu dusit.takovejch 5 vteřin by to ale musel určitě vydržet

Jů HELE (Čt, 22. 5. 2008 - 12:05)

Šťastný to HUKVALDY,stačí mu jen představa a prožívá šílený ORGÁČE!To RICHARD je na tom už hůře ten si musí trubičkama masírovat prostatu a navíc používat TREE-OIL,aby se mu to NEKOUSLO?No a já jsem úplně v hajzlu,já k tomu potřebuji.BUCHTU s pěknou "kačenou"a navic v REÁLU!!!!!!:-( :-(

Ellza (Čt, 22. 5. 2008 - 11:05)

Jenže která rozumná žena si by na toho kluka stoupla celou vahou i přestože by křičel? A co kdyby nedbala na jeho křik a mu by potom mohlo rupnout v hrudníčku? Kdo by si to vzal na svědomí?

PH (Čt, 22. 5. 2008 - 10:05)

Je to taky o tom,že když dospělá žena vidí jak si před ní lehne malý dítě a chce aby na něj šlápla,většina žen to odmítne asi.Ta žena by nejspíš musela být dominantní povahy trochu,prostě by na toho kluka začla našlapávat a kdyby křičel že už nemůže,řekla by ať chvíli vydrží,když to chce,odlepila by se druhou nohou od podlahy a stála by na něm obouma nohama,pak se ta váha rozloží na obě nohy,nejspíš by musela stát pouze pár sekund a pak seskočit,takovýmu klukovi by se asi těžko dýchalo pod takovou váhou

Ellza (St, 21. 5. 2008 - 14:05)

Myslím, že desetiletý kluk by asi dospělou ženu na hrudi neudržel, alespoň ne dobrovolně. Když měl můj syn asi deset, jednou si lehl na zem a jen tak mne vyzval, ať si na něj zkusím stoupnout. Tak jsem mu jen řekla, že to zkusím jednou nohou a budu na ni přenášet postupně váhu tak dlouho, dokud to ještě vydrží. Ještě jsem mu na hrudi nestála ani zdaleka mou celou vahou, jednou nohou jsem byla ještě na podlaze, a už zoufale křičel: DOST, MAMI, ROZMAČKÁŠ MNE, BUDU PLACATÝ !!!! Takže jsem pokusu raději ihned nechala.

PH (Út, 20. 5. 2008 - 14:05)

Viděl jsem na netu obrázky jak průměrnej dospělej chlap leží na zádech a na prsou mu stojí 4 ženský,každá mohla mít tak 55kg,tak se domnívám, že 10ti letý kluk by měl unést na hrudi alespoň jednu dospělou 60ti kilovou ženskou,pokavaď bude opatrně přenášet svou váhu na jeho hruď a nešlápne nějak prudce,Jsem zvědavej,jestli sem napíše někdy nějaká žena,že stála na malym klukovi a že jí dokázal unest

Barbora (Po, 19. 5. 2008 - 14:05)

Pro takového malého kluka je i padesát kilo dost velká váha.

Bar (Po, 19. 5. 2008 - 11:05)

Také jsem něco podobného zažil, když jsem měl asi deset a náhodou na mne na okamžik stoupla moje čtrnáctiletá setřenice. Těch jejich asi padesát kilo mi tehdy připadalo jako kdyby si na mne celou vahou stoupl slon.

Petronilus (Út, 22. 4. 2008 - 08:04)

Ten zážitek TR mi něco připomněl. Když mi bylo asi okolo osmi let, byl jsem na dětském letním táboře. U velkého táboráku bylo hodně dětí a ve vzdáleosti pěti metrů od ohně za zády účastníků sedících okolo ohně bylo celkem tma. Zvláště, když někdo si odskočil od ohně, tak chvíli neviděl téměř nic, protože byl ohněm ještě chvíli oslněn. Já jsem tehdy ležel na břiše kousek od ohně, když tu slyším kroky a najednou jsem ucítil, jak mne něco strašně těžkého strašnou silou přitlačio na okamžik k zemi. Vzápětí jsem slyšel, jak se mi naše oddílová vedoucí omlouvá, že mne neviděla a že na mne nechtěně v té tmě stoupla. Jak jsem ležel na břiše, tak se mi ta asi třicetiletá žena na okamžik celou vahou postavila na spodní část zad, tedy vlastně již na zadeček. V oblasti zadku mne ještě bolelo po další dva dny, jak jsem jej měl zmáčknutý a když jsem se na druhý den díval na naši oddílovou vedoucí, nenapadlo by mne, že taková celkem obyčejná žena normální postavy může být tak strašně těžká. Dnes odhaduji, že mohla vážit něco okolo šedesáti kilo, ale pro mne to tehdy byla doslova strašná váha, ze které jsem měl potom hodně dlouho respekt.

PH (Po, 21. 4. 2008 - 19:04)

Existují nějaké internetové stránky kde by bylo vidět jak dospělá žena stojí na hrudníku malému klukovi?bylo by zajímavé to vidět

Milan (Pá, 11. 4. 2008 - 21:04)

A kde ty botky sehnala? :-) V ČR určo ne.. myky"centrum.cz

TR (Čt, 10. 4. 2008 - 05:04)

Když sem byl asi ve 4 třídě, dost sme se se ségrou rvaly. Pozvala si na mě kámošku z devítky. Pěkná porcička - min. 70kg. Po druhý facce už sem ležel a ona si na me celou vahou stoupla. Pamatuju si ten pocit do dneška. Přišpendlenej k trávníku, absolutní bezmoc, voči mi lezly z důlků a nejhorší bylo že sem se nemoh nadechnout.
Panika, myslel sem že esli ze mě nesleze tak je po mě. Když se jí zdálo že mám dost tak slezla, přidala kopanec do zadku a měl sem výchovnou lekci za sebou.
Takže žádný polámaný žebra a rozdrcený hrudníky, ale udušení pokad by to trvalo moc dlouho.

HJ (Čt, 13. 3. 2008 - 21:03)

Pro Petra: Takové pohádky můžeš vyprávět jedině tak dětem v mateřské školce, ty ti to možná uvěří.

Petr (Čt, 13. 3. 2008 - 17:03)

Jano,mě když bylo asi 9 nebo 10let tak jsem to zkoušel s mojí tetou,jí bylo mam dojem 38let a tehdy mi řekla že má 61kg.Dodnes si pamatuju jak jsem si kleknul,teta mě nejdřív obkročila a začla si na mě pomalu sedat.Přiznam se,že když na mě seděla už celou váhou, asi jsem se trochu prohnul a měl jsem s ní co dělat,ale nakonec jsem přece jenom dokázal tetu vozit na zádech.Sice jsem nevydržel moc dlouho, ale i tak byla teta s mým výkonam spokojená.Takže si myslím že bys se svou váhou klidně mohla zkusit si osedlat nějakého mladíka

Bitraack (St, 12. 3. 2008 - 00:03)

Pro Milana: Ano to f´érum je "footfetish a trampling" na mageu. Apropo,to co děláš s partnerkou,děláme také-fullweight highheel trampling. A to i veřejně na BDSM srazech,nechcete se někdy juknout a vyměnit zkušenosti? Koukni kdyžtak na www.slunecnitvrz.eu nebo na lopuch na fórum Footfetish a Trampling,tam je i kontakt na mě..

Reklama

Přidat komentář