Reklama

Konopná kosmetika

Mony (Čt, 13. 9. 2007 - 12:09)

Se zeptám manžela:-)))))
Není to prvotní,a v té naší není nijak potřebný......jsi-li ze SM,tak odchází jedna...můžeš....
Ale ať neodbíháme od tématu:-)
Může se ta mast i vtírat do vlasů?Malé se dělají takové ty strupy v hlavě,a nic nezabírá...nebaví mě to furt olejovat:-(

Eli (Čt, 13. 9. 2007 - 12:09)

Andy, já už měla i bahno z mrtvého moře, a nic. Za týden letím do Turecka. Mony, Ty se máš, já bych chtěla dělat v cestovce taky, ale neumím jazyky. Ty jó ?

Andy (Čt, 13. 9. 2007 - 11:09)

Moji holku zase moře zbavilo chronického zánětu prudůšek:))

Andy (Čt, 13. 9. 2007 - 11:09)

Leni: sádla se něděs, nepřemašťuje hotový produkt, sádlo proto, že THC se rozpouští jenom v tucích a alkoholu, takže není moc na výběr. Bez toho sádla bych z listů a stonků nedostala max. účinných látek. Klidně zkus, nic na tom není a mast nebude obsahovat žádné parabeny, budeš mít čistou 100% mast! ´
Eli: s lupénkou je problém, pokud máš až takové potíže, nemáš vlastně na výběr, než vyzkoušet zázračné účinky konopí:)))

Mony (Čt, 13. 9. 2007 - 11:09)

Eli,dělám v cestovce,takové klienty bych ráda:-)))
Ale to mi říkala i známá,že moře malého dostalo z kožních problémů.Černé moře.

Eli (Čt, 13. 9. 2007 - 11:09)

Leni, já mám lupenku a nepomáhá mi na to nic, jenom moře. Zkoušela jsi jižní Chorvatsko, nebo Korčulu ? To jediné mi pomohlo, . Jinak Itálie to zhoršila, Řecko, Tunis, Španělsko taky. Kypr, Thajsko žádnej efekt.

Mony (Čt, 13. 9. 2007 - 11:09)

jůjki,jak to tak čtu,tak jsem ráda ža jsem zdravá,to jsou ale problémy Leni!!Snad se něco najde co ti pomůže!

Lenka (Čt, 13. 9. 2007 - 11:09)

Ahoj, já kupuji mast s konopí od firmy Botanico. Musela jsem přestat používat běžnou kosmetiku a přejít na přírodní, kvůli ekzému. Je fakt, že bych neměla používat ani tu mastičku, protože obsahuje parabeny, ale jako jedna z mála mi nic nedělá (tj. ekzém se nezhoršuje). Navíc se mi zmírnily kruhy pod očima, protože konopná příměs zlepšuje prokrvení pokožky. Docela bych zkusila výtvor od Andy, ale děsí mne na tom to sádlo, protože mám smíšenou pleť se sklony k akné. Bojuju tedy na dvou frontách. S ekzémem a akné. Docela problém, protože akné je třeba sušit a na ekzém nesmí přijít skoro nic, kromě borové vody. No a konopná mast nezhoršuje akné ani ekzém, je to fajn.

Andy (Čt, 13. 9. 2007 - 11:09)

Mony:) Žádné vedlejší účinky ani potíže s užíváním jsem nezaznamenala ani já, ani snad žádní vědci, co já vím:) Koukni když tak na net!

Mony (Čt, 13. 9. 2007 - 11:09)

Ale jo,chápem,a máš pravdu,taky jsem tam nakoukla,děs.
a jsou zkušenosti že třebas nesedla?

Andy (Čt, 13. 9. 2007 - 10:09)

Pardon, že jsem tam lezla, jsem úplně mimo, tento příspěvek patří do jiné diskuze! Omluvte mě! Díky:)))

Andy (Čt, 13. 9. 2007 - 10:09)

No, fuj!!! Je mi úplně šoufl a chce se mi blejt z diskuze nenávidím děti a z těch lidí, co si tam přitákavájí, jak jsou vlastní s tímto názorem normální!:((

Andy (Čt, 13. 9. 2007 - 10:09)

Tak, tak, moje řeč:))
Mony, neříkám nepomáhá, jen se nejedná o 100% produkt. Co jsem koukala, tak všechny masti obsahující ještě lékařský měsíček, pampelišky atd...Tudíž je v nich sníženo množství léčivé látky THC, aby se do nich vešly ještě účinné látky jiných bylin!

Mony (Čt, 13. 9. 2007 - 10:09)

Myslím si že vyzkoušet se má vše...jak nepomáhá to z lékarny....

Andy (Čt, 13. 9. 2007 - 10:09)

o.k. až budu mít cca. konec října-začátek listopadu, dám echo:)
ožná tu najdu další příznivce tématu "marihuana jako lék" :D

Mony (Čt, 13. 9. 2007 - 10:09)

Koupim......

Andy (Čt, 13. 9. 2007 - 10:09)

Mony: v lékárně se nejedná o 100% produkt, nýbrž o směsi různých bylin, proto nejsou svými účinky tak kvalitní! To je stejné jako s tee tree oilem. Je rozdíl, jestli je 100% či jenom jako součást příměsi v produktu.

Andy (Čt, 13. 9. 2007 - 10:09)

Eli: Na lupénku je to jediný lék, který dlouhodobě zabírá!
V rodině dávám, často přibaluju do balíčku k dárkům - vánoce, narozky, svátky:)
Jinak prodávám za 200 Kč 50ml, ale teď nemám, poslední jsem dala Soně na ránu v obličeji po autonehodě, jsem před sklizní i vařením:)

Mony (Čt, 13. 9. 2007 - 09:09)

A to prodáváš?Nebo se to dá koupit v lékarně?Já mám konopný šampon pro malou,má takové ty šupiny.......ale nějak nezabírá.

Eli (Čt, 13. 9. 2007 - 09:09)

Andy, myslíš, že to fakt pomáhá i na lupenku ?

Reklama

Přidat komentář