Reklama

Největší výprask

Návštěvník (Čt, 1. 1. 2009 - 23:01)

Jak jsem to měl asi vědět, a při výprasku mi to bylo u prdele ty rozmrdanej kunďáku.

Všechno je lež, (Ne, 30. 12. 2012 - 17:12)

mě někdy fakt příde že...já už jsem to také zjistila,že tady hodně lidí fantazíruje a lže,vždyt určité věci opravdu nejsou normální.To píše nějaký úchyl,jinak to není možné.A takové praktiky,bití dětí,i když by někdo někoho týral,tak to tu přece nebude psát.

Adina (Ne, 30. 12. 2012 - 17:12)

Mě je 14 12 let a včera jsem dostala vařečkou na holou 20 ran

Ivan (Út, 11. 12. 2012 - 19:12)

mě někdy fakt příde že je tzv. fake čili výmysl-----myslíte si že by tu někdo tahle detaelně popisoval trestní čin týrání svěřené osoby?

běž honit jinam (Út, 4. 12. 2012 - 22:12)

běž honit jinam úchyláku nadrženej.......

běž honit jinam úchyláku nadrženej.......

běž honit jinam úchyláku nadrženej.......

běž honit jinam úchyláku nadrženej.......

běž honit jinam úchyláku nadrženej.......

.... (Ne, 2. 12. 2012 - 08:12)

Když jsem byla malá,měla jsem tendenci svlékat babičce dečky, a jednou se mi podařilo svléct všechny co měla doma. Babička se naštvala vzala proutek a seřezala mě a já jí počůrala novej bílej koberec..

pan Ixík (Pá, 23. 11. 2012 - 20:11)

milá Karolíno.
tohle je...psychologu: máte pravdu, já už tyhle dikuse sluduju dloho- vyste rozumný, stejně by bylo nejlepší, kdby se tyhle děti spojili a rodičům dělali to samé co oni jim-možná řeknete šílenost ale zasloužili by rodiče stáhnout kalhoty a taky rákoskou seřezat zadek a při výprasku by se museli omlouvat dětem. Ale zas musím říct, že když někdy slyším co dělaj děti- přepadávaj důchodce a šikanují a mají radost že obět brečí ty by si ale takový výprask zasloužili, ale ne určitě za dvojky nebo neuklizený pokoj

ženská (Po, 12. 11. 2012 - 18:11)

tohle by dcera u mě...tohle nemůžete myslet vůbec vážně.Být já vaše kamarádka,tak vás tak lisknu,že se vám hlava otočí 3 krát dokola.Nebudu si kazit dobrou náladu,jste zrůda.Jaké jste nosila známky vy? Děcko s tím bude trpět celý život a vina jste pouze vy.

Karolína (Po, 12. 11. 2012 - 18:11)

tohle by dcera u mě...Jen pro příšte ty ! Megero,ty si řikas matka? Trochu asi vtip ne? ja bejt v jejich letech,tak te udam! Prostoze to je tyrani,kvuli dvojce? Jses uchylna,píča ktera se nudi,a tak si to vybiji na detech,ty se hnusna zkurvena zenska ktera mela hned pri pordou zdechnout!

Aneta (Po, 12. 11. 2012 - 18:11)

dcera je bita...Takovy píči jako si ty by meli věšet jen co se narodej,pokud to enni opet vymysl, jak muzes za takovy nesmysli mlatit deti,se divim ze ti rikaj jeste mami! ja bych ti rikala ty kurvo spíčená!! a dala bych te na policii,a věř normalne ze jsme dostala vztek ze to snad udelam!

Staňa (So, 29. 9. 2012 - 12:09)

Nejhorší nářez jsem dostala za záškoláctví a z toho vyplynoucí ředitelskou důtku Bylo to na konci základky. Mátina mi tak seřezala holou prdel řemenem až jsem se skoro počurala

terez (Po, 10. 9. 2012 - 16:09)

největší výprask..hmmm..každý,který jsem schytala..:-) a že jich bylo. mamka byla velmi svérázná,vždy vzala,co bylo po ruce a moje holá prdel měla hody.

Terka (St, 22. 8. 2012 - 06:08)

Nějak nevím co si mám o...Zdenko taky si myslím, že tento příspěvěk je jen výmysl a fantazie.

Terka (St, 22. 8. 2012 - 06:08)

Tak to máš úplnou pravdu....Jano a kolik je ti let ? Myslela jsem že v dnešní době už se výprasky moc nevychovává.

Zdenka (Út, 21. 8. 2012 - 19:08)

Je mi 16 a za každý...Nějak nevím co si mám o tomhle myslet. Pokud to není výmysl, je to týrání nebo prostě tvrdší způsob výchovy?
Poprosit o trest, poděkovat za výchovu...důtky, řemen a přivazování. Tohle mi moc normální nepřijde. Ale jak je vidět, člověk si zvykne na vše. Komu normálnímu by tohle stálo za 20min na koupališti? Jenom by mě zajímaly následky v dospělosti. Ten příspěvek je tak bez emocí až z toho mrazí...

Jana (Út, 21. 8. 2012 - 17:08)

Pokud vím, tak kluci se...Tak to máš úplnou pravdu. Taky mám bráchu a dostává daleko míň než já. Když jsem byla malá, tak mamka neměla žádný problém mi stáhnout kalhotky a nařezat na holou. A teď to je tak, že si kalhotky musím svlíknout sama a pak mi nařeže. A je fakt, že teď mi daleko víc vadí ten stud z holého zadku a buchtičky a ne tak ten výprask.

Terka (Út, 21. 8. 2012 - 11:08)

Tak jaký názor máte vy...Pokud vím, tak kluci se mají mnohem lépe než holky, na které se vždy bere (a nejenom při trestání) přísnější metr. V naší rodině se mnohokrát stalo a dodnes mě to štve, že můj o dva roky mladší bratr byl za stejné provinění potrestán méně než já. Asi od čtrnácti let už vůbec nedostával "klasické" výprasky, když něco provedl, tak schytal od otce jen pár facek. Pokud jsem ale něco podobného provedla já, tak matka přinesla tu největší prádelní vařečku, bez ohledu na můj věk jsem musela přede všemi nastavit holej zadek a dostala jsem jich nepočítaně.

Mirek (Po, 20. 8. 2012 - 18:08)

Tak jaký názor máte vy hlavně děvčata na výprask.Dostávali jste a nebo máte názor jako já že dívkám se výprasky vyhíbaly??

Michal (Čt, 26. 7. 2012 - 11:07)

Tak to je od mých 6ti let

Michal (Čt, 26. 7. 2012 - 11:07)

Je mi 16 a za každý sebemenší prohřešek jsem bit otcem i matkou důtkami a řemenem. Musím se svléknout donaha,poprosit o trest a mlátí mě systematicky přes záda,zadek a stehna, pak otočit a pak následují prsa, břicho a stehna. Jsem přivázaný a při bití prsou mám pod lopatkami polštářek. Pak musím poděkovat za výchovu a na hodinu si musím nahý kleknout v pozoru do kouta. Včera jsem dostal důtkami přes záda,protože jsem přišel o 20 minut pozdě z koupaliště. Přes zadek jsem nedostal, protože ho mám bolavý jěstě od vysvědčení.

Reklama

Přidat komentář