Reklama

Největší výprask

Vanda (Ne, 20. 5. 2012 - 18:05)

gumovou šňůrou na holý zadek a stehna pod ním..to jsem vyváděla, jako nikdy..:-)

Lenka (Ne, 20. 5. 2012 - 14:05)

Já nějvětší výprask...fakt??:-) to ti dala na prdel, jo?

Michal (Čt, 17. 5. 2012 - 15:05)

Já nějvětší výprask dostal když mi bylo skoro 14 od svojí 22 letý sestřenice!

filmtt (So, 5. 5. 2012 - 10:05)

Studio dokumentárních filmů připravuje sociologický dokument o roli tělesných trestů ve výchově a mezilidských vztazích.
Pro tento nekomerčni projekt hledáme lidi, kteří se nebojí podělit o své zážitky ať v roli trestaného, či trestajícího. Více informací nezávazně na: [email protected]

Rosy (St, 2. 5. 2012 - 10:05)

jdi s tou politikou na...VÁŽNĚ.NENÍ VĚTŠÍ VÝPRASK CO BY MOHLI OBČANÉ ČR OBDRŽET,NEŽ OD ZLOČINCE ČR VÁCLAVA KLAUSE A JEHO GENOCIDY PÁCHANÉ NA NÁS VŠECH.AŽ TY PRUDIČI HAF MU VŠECHNO ODEVZDÁŠ,ZDECHNEŠ PRO JEHO KURVY LETUŠKY POD MOSTEM,TAK SI NA MĚ VZPOMENEŠ AŽ NA TVÉM HROBĚ NĚKDE V LESE POROSTE MECH..............
Rosy

Karel (St, 2. 5. 2012 - 07:05)

Včera mě otec seřezal řemenem za to,že jsem drze odmlouval mamce když jsem jí měl pomoct vysávat. Byl jsem jenom ve slipech a i ty jsem si musel sundat.

Rosy (Út, 1. 5. 2012 - 11:05)

Pro mně existuje jenom jeden...JAN FIŠER SI NAKRADL KDYŽ NEBYL PREZIDENT SKORO 4 MILIARDY A Z TEBE MILANE MÁ MALÉHO JARDY,KTERÉHO OKRADE A ZABIJE.ZVOL HO HAJZLA A ÁDIÉ MORDIÉ ŠUP S TEBOU BEZDOMOVČE DO DYJE......................

Milan (Út, 1. 5. 2012 - 06:05)

HAF!!!!!!!!!!!!!!!!!
KVŮLI...Pro mně existuje jenom jeden kandidát Honza Fischer.

Rosy (Út, 1. 5. 2012 - 02:05)

už prosím doprdele s tou...HAF!!!!!!!!!!!!!!!!!
KVŮLI KAŽDÉMU KANDIDÁTOVI NA PREZIDENTA ČR NEBUDEME MÍT PLATY,MAJETKY A VŠICHNI ZEMŘEME BEZ PENĚZ KRUTOU POMALOU SMRTÍ.
STAČÍ?????????????????

Di (Po, 30. 4. 2012 - 22:04)

už prosím doprdele s tou politikou. Na to máš jiný diskuse. Tady je to stejně zajímavý jako štěkot psa.

Rosy (Po, 30. 4. 2012 - 22:04)

NEJVĚTŠÍ VÝPRASK = PRESIDENTSKÉ VOLBY
KVŮLI FINANČNÍM NÁKLADŮM NA PŘEDVOLEBNÍ KAMPANĚ PRO KAŽDÉHO RÁDOBY PRESIDENTA ROZPOČET 50 MILIONŮ CZK,ZEMŘE 1 MILION OBČANŮ ČR.

Pepík (Po, 30. 4. 2012 - 06:04)

Mně "místní"...Jednou jsem si dovolil zavolat socialku, přišla paní nic nezjistila.Všude ulizeno já najezený,žádné stopy na těle po bití. Sotva odešla dostal sem snad největší bití v životě, Nahý a zřezaný po celém těle jsem strávil den ve špinavém sklepě zavřený. Nikdy jsem si už nic podobného nedovolil.

Pepík (Ne, 29. 4. 2012 - 08:04)

Je mi 15 a ve čtvrtek jsem neudělal příjmacky na strední z matyky. Tatka přišel z práce řekl v 5 budeš na mě čekat nahý ve svém pokoji. Přesně v 5 přišel s důtkami poručil mi kleknout na zem s rukama před sebou a začal mě řezat přes záda a besměl jsem se kroutit ani uhýbat. Bil mě a pořád při tom opakoval měl ses darebáku učit. Když mi zmlátil záda od lopatek dolu musel jsem se ohnout přes stůl mamka mě držela za ruce a otec pokračoval zadkem a steknami. Pak poručil abych se šel vysprchovat a učit až se ze mě bude kouřit. Všechno mě bolelo a pálilo a mamka mi musela pomoct s umyváním a záda a zadek mi myla opatrně a pořád opakovala měls to zapotřebí. Pak jsem se učil ale nevím proč.Snad udělám opravné skoušky v náhradním čase.

Jjana (Ne, 22. 4. 2012 - 15:04)

U nás se pravidelně používalo dřevěné pravítko. vždy jsem se ohnula přes židli a dostala 25-30 ran na holou, podle toho jak jsem se cukala. obtisky po pravítku jsem měla pěkně dlouho a bolelo to dost. ale s odstupem času myslím, že jsem dostávala zaslouženě.-

Zuzanqua (St, 18. 4. 2012 - 14:04)

Největší výprask?...Ad: Jeden kluk
A jak je to dávno? Hádám, že se to nestalo ve velkém městě (ale možná špatně, abych se nedivila...). Říkám si, jestli tenkrát už existoval třeba "Bílý kruh bezpečí". Měli jste se na koho obrátit?
A jak to dneska bere maminka?

Zuzanqua (St, 18. 4. 2012 - 14:04)

Ahoj. Můj největší...Milá Andy,
docela by mne zajímalo, jak na situaci reagoval lékař - ten, který Vám určil diagnózu. Přece se musel zajímat, jak jste k takovému zranění přišla. A musela jste mít po těle stopy bití.
Přeji Vám hodně sil, aby se Vám s takovým zážitkem podařilo vyrovnat.

Alena (Út, 17. 4. 2012 - 17:04)

holý zadek jsem nastavovala sama..nejčastěji asi ohnutá u stolu nebo v kleče na pohovce..

Alena (Út, 17. 4. 2012 - 16:04)

tak čtu zajimavé historky a příběhy z mládí. podělím se i o to svoje mládí.u nás byly jasně daná pravidla a mohu říct, že to bylo fér. nikdy jsem nedostala na zadek neoprávněně. Mamka mě postupem času seznámila s pravidly a za porušení byl patřičný trest. samozřejmě formou nasekání na prdel a vždy na holou.:-) za známky to bylo jednoduché..za trojku to bylo 10 ran vařečkou, za čtyřku 15 ran rákoskou, za pětku 25 rákoskou. za lhaní bylo 35 rákoskou..za pozdní příchody domů více , jak o hodinu bylo 40 rákoskou. do hodiny 20 vařechou. nic víc nic míň..

Verča (Po, 16. 4. 2012 - 19:04)

tak mně máti řezala přes...jejda..tak to musel být mazec..moje maminka si taky po nějaké době oblíbila něco jako šňůru..spíše tenkou gumovou hadičku asi 50 cm dlouhou..to bylo křiku, slibování a slz. holý zadek mi sešviahala, tak , že jsem ho měla barevný týden..:-)

PEtra (Ne, 15. 4. 2012 - 18:04)

tak mně máti řezala přes zadek až do matury. sice ne něja moc často, ale vždy to stálo za to:-) největší výprasky byly všechny od té doby, co přestal používat vařechu přes kalhoty a začala používat kus šňůry od pc nebo rákosku na holou :-) vždy se ve stoje přehnout přes židli, nastavit holou a držet. Pak jsem jen počítala v zrdcadle šlisy a jelita:-)

Reklama

Přidat komentář