Reklama

Největší výprask

Pavel (St, 4. 7. 2012 - 20:07)

Tak mám úplně stejnou zkušenost jako Andrea. Na trestání se u nás používala gumová hadička, štípala pekelně a dělala pořádná jelita.

Andrea (Po, 2. 7. 2012 - 15:07)

u nás byly výprasky odstupňovány věkem..asi do 5. třídy to bylo od maminy vařečkou tak 15 ran na holou. poté přešla na pásek, to bylo tak 20 švihanců přes holý zadek. v 9.třídě si na mě mamka pořídila gumovou hadičku, která byla šílená. ta bolest, štípání a jelita po ní..to byl mazec..ta již vydržela celou střední..ran bývalo od 25. mnohdy i 40.takže asi nemusím psát, kdy byly výprasky největší..:-)

Traper (Pá, 29. 6. 2012 - 23:06)

Rád bych našel dívku (kamarádku), která mi dá výprask na holou. Může být i pár kde ona je dominantní. Dále mám rád strap on, piss, kolíčky, ponižování, dámské prádlo. Jsem z Plzně a je mi 35 let. Jedná se pouze o výprask, případně další S/M praktiky, ne o sex.

Jiřina (Pá, 29. 6. 2012 - 11:06)

Domnívám se, že výprask před sourozenci není nic až tak hrozného. Před nikým úplně cizím jsem nikdy bita nebyla, nemohu posoudit. Ale naopak se mnohokrát stalo, že jsme byli trestáni společně, Nejdřív dostal pětadvacet na holou bratr a potom já, nebo naopak. A navíc jsme vedle sebe museli hodinu klečet. Vůbec jsme si nemohli nic vyčítat.

Jirka (Pá, 29. 6. 2012 - 10:06)

To je zajímavé, mě by kluci až tolik nevadili.
Já jsem se naopak nejvíc bál výpraku před holkama. A protože jsem měl tři sestry, tak bylo skoro jisté, že alespoň jedna u toho bude a trapné podrobnosti výprasku vyslepičí po celém okolí.

Miriam (Pá, 29. 6. 2012 - 10:06)

Soucítím s Lenkou, největším strašákem byl vždycky výprask před klukama, i to jsem si zažila. Ale ono stačilo i když se jenom o mém potrestání dozvěděli a vyptávali se, jestli jsem dostala na holou a jestli mám ještě jelita a tak.

baru (Út, 26. 6. 2012 - 17:06)

dal mi facku a já mu ji vrátila - "lištil-vlepil facku",jak jsem se s ním hádala :-( (a zjevně jsem to neměla dělat..)

? (Út, 26. 6. 2012 - 14:06)

já dostala nejvíc od taťky...Co to je "lištil"? Něco jako tření liščího ohonu o ebonitovou tyč?

baru (Út, 26. 6. 2012 - 14:06)

já dostala nejvíc od taťky v 15,když mi lištil a já mu to vrátila,pak vzal řemen a to byl mazec,už jsem se svých rodičů nikdy nedotkla(ve zlým),tak mě to poznamenalo asi v dobrým:-)

Karel (Čt, 23. 1. 2020 - 00:01)

Ja jsem dostal 250 ran a zadek vypadal po druhej svetovi to bylxstrasnej vyprask az jsem se si zebral plenu mladsiho brata a dal jsem si ji a pak to pŕislo tata dosel a na stolici zebral remen a nasekat az jsem se pocural i posral ozduda to byla velka takhle nalozit na prdel jeste ve skole se mi stalo ze jsem vyrusoval a ucka dole kalhoty slipi a prislo to nakladacka vyprask tam jsem dostal 380 ran to bylo strasni jake ponizeni i tam jsem se pocural i dosral to bylo taky cerveno modry zadek ze jsem knucel o pomoc

Rocky (Út, 26. 6. 2012 - 12:06)

prosím, já se strašně...a proč ses přes pololetí trochu víc neučila tu matiku a fyziku,teď bys tak neschytala..a tvůj otec to asi přehání,právě proto se začni šrotit,zkus si s nějakým premiantem ze třídy domluvit doučování matiky a fyziky,když ti to nejde,za další půlrok to vypiluješ,a vaši budou v klidu.

Lenka (Út, 26. 6. 2012 - 12:06)

Největší výprask si nepamatuju, ono to bití bylo vždycky tak nějak stejné. Nejstrašnější výprask jsem ale zažila v patnácti, když brácha přišel s několika kamarády právě v okamžiku, když mě mamka mydlila vařečkou. Nahatá a bitá před několika klukama, to byl hrozný zážitek.

Hubálek Slavomi (Po, 18. 6. 2012 - 23:06)

Nejvíc ran dostane Parkanová Vlasta za tu škodu. 1000 ran kabelem od PC.

David Rath (Po, 18. 6. 2012 - 22:06)

Největší výprask dostane Iveta Bartošová od doktora Bartáka až ho pustí z lochu a skončí s Ivetou v posteli.

LILI (St, 30. 5. 2012 - 15:05)

Já nějvětší výprask...A TO ZA čO

Veronika (Út, 29. 5. 2012 - 16:05)

asi týden zpátky...máti mě řezala vařechou přes holý zadek jako žito dokud ji nezlomila..:-) jenže se jí to zdálo málo a vzala šňůru od noťasu..jelita na zdku a stehnech mám ještě teď...

Karel (Po, 28. 5. 2012 - 14:05)

Já asi největší výprask dostanu teď, a navíc si ho budu muset dát sám, ale to sem asi nepatří, takže se omlouvám ... karkus.webnode.cz

jíra (St, 23. 5. 2012 - 15:05)

bylo jich docela dost.možná kdybych držel tak by mi jich nedala tolik ale já se vždycky vytrh a sednul si na zadek.utíkat se nedalo protože kratasy jsem měl až u kotníků.no a pak mě přemohla jak jsem si zase sednul na zadek tak mi chytla za nohy a dala mi je za hlavu z toho už jsem se nedostal.byla to nejhorší poloha zadek pěkně vystrčenej a nemohl jsem nic dělat jenom ječet.

Vanda (Po, 21. 5. 2012 - 20:05)

prutem na holou od mámy na...moc ran? prut jsem poznala taky..a hodnerat..des co?

jíra (Ne, 20. 5. 2012 - 21:05)

prutem na holou od mámy na chatě.měla co dělat aby mě udržela jak to štípalo.zlatá vařečka se kterou jsem dostával doma

Reklama

Přidat komentář