Reklama

Největší výprask

Léňa (St, 1. 1. 2014 - 20:01)

Zítra čeká dceru 60 ran,...to jí dáváte 60 ran malou silou?

Léňa (St, 1. 1. 2014 - 20:01)

Bylo to hodinu. Nevydržela...V kolik posíláte dceru do postele?

Tak (St, 1. 1. 2014 - 20:01)

Tak dcera dnes jen klečela.tu hodinu?Zvládla držet po celou dobu tyč?

Lola (St, 1. 1. 2014 - 19:01)

Já vždycky provokovala tak, že jsem skončila s kalhotkama u kotníků a ohnutá přes koleno chůvy, která mě vyplácela rákoskou.

Anna (St, 1. 1. 2014 - 16:01)

Zhruba jednou za 14 dní, ale...No proč ne.

Léňa (St, 1. 1. 2014 - 14:01)

Jak často a čím?Zhruba jednou za 14 dní, ale někdy i častěj. Dostává proutkem a nebo vařečkou.

Léňa (St, 1. 1. 2014 - 11:01)

Podle mého názoru to bití 2x týdne bohatě stačí. Já mám jedenáctiletou dceru a je u nás výprask taky velmi často.

Legínka (St, 1. 1. 2014 - 10:01)

Já a ksindl? Chceš rozbít...Jseš idiot!

Legínka (St, 1. 1. 2014 - 10:01)

Já a ksindl? Chceš rozbít...Jseš idiot!

Anna (St, 1. 1. 2014 - 01:01)

Tak to bude příští 3x po 50. A mělo by být i to klečení. Považujete to za dostatečné?

Zuzka (Po, 27. 12. 2010 - 09:12)

pokud je takto někdo z dětí trestaný - volejte linku bezpečí 116 111, svěřte se kamarádce nebo učitelce a nenechte si to líbit!!! protože toto je týrání a nemá to s výchovou co dělat...

Petr (Ne, 19. 12. 2010 - 11:12)

Lidi jste všichni ubozí, ale já stejně tomu nevěřím co tu píšete, takové věci, já jsem nikdy nedostal, měl jsem k tomu zdravotní důvody, a jsem normální slušný chlap. To co tu píšete je hnus.

Radka (Ne, 19. 12. 2010 - 08:12)

Já jsem jako holka byla bita...Já jsem byla bita jen málo. Asi do 12 jsem dostávala od mamky naplácáno na zadek jen rukou. Ale pak mně začla řezat ramínkem a to byl mazec. Nedokážete si představit jak to tím ramínkem na holou bolelo a štípalo. Jednou to taky dopadlo počůráním. Poslední takový výprask v 17.

Světlana (Út, 14. 12. 2010 - 13:12)

Jaké týrání, prostě...Já jsem jako holka byla bita spíš občas, ale pořádně. A bylo to výchovné, obvykle jsem si to víceméně zasloužila. Mamka na mě měla tenkou asi půlcentimetrovou plastovou hadičku a to mě dokázala tak zešvihat, že jsem si nesedla. Nejvíc naposled, už v devatenácti. Bavily se o mě s přítelkyní na téma, že mi pořád smrděj nohy a je potřeba mi sehnat cvičky, abych je doma nosila a nikdo to nemusel čuchat. Mě se to dotklo, tak jsem je obě poslala někam. Hned jsem dostala facku, mamka mě odtáhla vedle musela jsem se svlíknout a tou hadičkou mě zmrskala přes záda i přes zadek. U zrcadla jsem pak napočítala víc než 40 ran. I tohle se může stát skoro dospělému člověku, ale zasloužila jsem tenkrát.

Daniela (Út, 14. 12. 2010 - 00:12)

Tvé dcery jsou klasický...Jaké týrání, prostě tvrdá a přísná výchova, to většina dnešních fakanů nezná.Já žiji sama se dvěma dcerami / 8 + 11 let/a vedu je naprosto stejně, ze školy domů, sednout k učení, já po příchodu z práce kontroluji úkoly a přípravu, jestli jsou naučené, jestli je doma uklizeno, vysypaný koš, umyté nádobí a pokud ne, tak je tanec, sundat kalhoty, ohnout přes kolena a 40 vařečkou a to obě, i když se to týká jen jedné, mají na sebe dohlížet, pokud jsou špatné známky nebo poznámka, tak je v koupelně připravená rákoska z koženého kabelu, musí se ohnout přes židli, druhá drží ruce a to je teprve hukot, řev a vřeštění, dostanou takhle tak 2x do měsíce, jsou rovněž slušné, vzorné, dělají, co jim poručím, jinak by bylo zle. I já chodím do práce, mám své povinnosti a ony se musí učit, že je mají také. Mladší dcera takhle dostala nářez na štědrý večer a byla bez dárků, protože pyskovala a odmlouvala. Místo nadílky byl prut, řev, pomočení se a šla spát, večer jsem si užívala jen s tou starší, myslím, že už to nikdy neudělá. Stromek se má ohýbat, dokud je mladý, jinak z nich vyroste to, co dnes pobíhá po ulicích, přepadává, napadá a krade.

Básník (Ne, 12. 12. 2010 - 14:12)

Tvé dcery jsou klasický...Teda tvé děti.

Básník (Ne, 12. 12. 2010 - 14:12)

I holky je potřeba občas...Tvé dcery jsou klasický případ týraných dětí. Tohle je na trestní oznámení!

Cože kokot? (Ne, 12. 12. 2010 - 08:12)

I holky je potřeba občas...Ty si kus piče u tyče :D

Milan (Ne, 12. 9. 2021 - 12:09)

I holky je třeba občas Ty jsi největší debil kterého jsem tady poznal.

Roman (Ne, 12. 12. 2010 - 02:12)

Pro kluky je to primerene,ale...I holky je potřeba občas takto tvrdě potrestat. Já mám tři děti /11,12,14/ a prut je u nás často v permanenci.Dvě starší jsou v 8letém gymnáziu - kluci, nejmladší dcera chodí do anglické školy. Doma dohlížíme na to, že po příchodu sednou k učení, šprtají, píší úkoly a já je pak zkouším, zda umí vše nazpaměť, pokud ne, šprtají třeba do noci. Holčička dost škrábe, takže o víkendu jeden celý den opisuje články, které jí přidělím. pokud zanadávají naučitele, tak jdou kalhoty dolů,břichem na postel a prut má hody. Učí se i na štědrýden od 7.00 do 17.00 kdy je zkouším a pokud něco neumí, tak mají výprask jistý hned a další dny stráví v knihách. Výprask probíhá vleže na posteli,podložené břicho, aby měli prdel zvednutou, vzájemně si drží ruce a nohy a dostávají na holý zadek tak 40 - 50 ran. třese se jim zadek, učůrávají, ječí, ale dostanou vždy svůj díl, nemáme televizi, počítač, nemají mobil, nic z toho nepotřebují, jen se učit, aby z nich něco bylo, život není peříčko a s nevzdělanými tupci se rozhodně mazlit nebude. I plánovanou operaci mandlí u všech jsme naplánovali stejně na 23.12., aby nezmeškali školu ani den, sice měli námitky, že jsou vánoce, tak šly kalhoty všech dolů a rákoska měla hody, hodinu zněl jekot a svištění prutu a je klid, vánoce budou v klidu, za dárek mají operaci, aby byli zdraví a my budeme mít klid. Tvrdá výchova a disciplina musí být!!!!!!!!!!!

Reklama

Přidat komentář