Reklama

Největší výprask

bicí lolitka (Po, 19. 12. 2011 - 00:12)

Neni tu žena, která by mi...ja bych te serezala ty zmrde jeden az bych chcipnul samej uchylak to tu je zapalim vas :D kundy

Blb (Ne, 18. 12. 2011 - 19:12)

Juraji, to jsem jednou skusil...Tak zavolej na linku důvěry jinde než ve svým městě. Od čeho máš internet? Ale stejně kecáš.

Jiří (Ne, 18. 12. 2011 - 06:12)

Neni tu žena, která by mi udělila výprask? je mi 21 let a jsem ze severu čech :) napiš 775688106

Milan (Út, 29. 11. 2011 - 17:11)

Milane, pokud je ti 15 a...Juraji, to jsem jednou skusil a víckrát to neudělám,otec doktor má všude známý, jak na sociálce,tak u policie. Dostal jsem potom takový nářez, musel jsem se napřed postavit ve vaně na všechny čtyři,matka mi musela udělat klistýr,abych se vyčistil a pak za otcem do pokoje. Ten mě pak zřezal důtkami že jsem měl celé tělo modro-červeno-fialové barvy od lopatek po lýtka. Na to se nedá zapomenout.

juraj (Po, 28. 11. 2011 - 14:11)

Chodíme doma nazí,taky s...Milane, pokud je ti 15 a nevíš co je a není normální, tak budeš mít v životě jedno velké peklo. Myslím, že kecáš a pokud ne, tak si najdi jakoukoliv linku důvěry a tam jim řekni, co tu píšeš. Nebot to co otec dělá, je trestný čin.

MIlan (Po, 28. 11. 2011 - 09:11)

Chodíme doma nazí,taky s rodiči na nudku,do sauny apod.Nestydíme se před sebou.Loni mi bylo 15,poprvé jsem šel na diskotéku.Po návratu domů jsem byl překvapen,když otec (lékař) mi nařídil abych se svlékl donaha a že mě zkontroluje.Když jsem okamžitě neposlechl dal mi 2 facky až se mi zatmělo před očima.(jinak jsem byl zvyklý na časté a bolestivé výprasky vždy na nahé tělo)Když jsem byl nahý,zkontroloval na mě od prstů na nahách až po krk a uši jestli nemám někde vpichy od jehly nebo nějaké jiné znamení. Také mi prohlédl šourek a několikrát přetáhl předkožku. Teď když jdu na dýzu,musím se předním onanovat a mít výstřik,aby mě prý přešly chutě na děvčata. Po dýze zase stejné procedury. Poraďte,je to normální?

Default User Image
Tomas (Ne, 17. 9. 2023 - 19:09)

Není to normální. A to se opakuje?

Pán (Út, 22. 11. 2011 - 02:11)

Hledám lehce úchylnou, submisivně založenou děvu.
Více informací naleznete na mém webu: http://www.subinka.com

* (Čt, 17. 11. 2011 - 23:11)

Nenechte se týrat od...Tydle americký manýry sem prosimtě nezaváděj. Případy, kdy děti udávaj svoje rodiče za blbosti, se množej.

* (Čt, 17. 11. 2011 - 23:11)

Ja dostal jen jeden, ale...Pěkný, Petře.

Doktor (Čt, 17. 11. 2011 - 06:11)

Nenechte se týrat od rodičů, natočte si to a pak jednejte. Jsou poškozována vaše práva a vy máte ze zákona povinnost se bránit a prokázat jejich nezákonné jednání.

PETRUSKA (St, 16. 11. 2011 - 21:11)

já utekla taky z domova v 13letech.....hledala mě policie.na zadek sem nikdy nedostala a ani kdyz sem utekla.vrátila sem se domu sama.

Tom (Ne, 13. 11. 2011 - 19:11)

Je mi 50,už je to dávno,ale...na tohle se toho moc říci nedá.........snad jen to-že bych se rodičů zeptal-jestli jim to stálo za to-jestli jsou spokojení-chápu sice že už by ti to bylo k ničemu,ale spon pro to aby se trošku zastyděli........

tAK (Ne, 13. 11. 2011 - 19:11)

Největší výprask?...tomu tátovi bych rozbil hubu být tebou tak, že by nevstal!

karel (Ne, 13. 11. 2011 - 19:11)

Řezat,řezat,řezat, tak, jako já jsem byl zmlácen každý týden za sebemenší přestupek. Musel jsem se svléci donaha a dostával řemenem,

Tonda (St, 9. 11. 2011 - 07:11)

Je mi 50,už je to dávno,ale vzpomínám na výprasky matkou a otcem. S bratrem jsme se vždy museli svléknout donaha, museli jsme se přehnout břichem přes pracovní stůl.Matka napřed mě držela za natažené ruce,bratr mě držel za lopatky. Když mi otec dal obvyklých 25-30 ran důtkami nebo řemenem,střídal bratr.Také jsem utekl z domu a když mě po dvou dnech našli VB a přivedli domů,následoval největší výprask v životě. Dostal jsem 50 ran důtkami na celé tělo,od lopatek po stehna.Matka měla co dělat,aby mě mastmi vyléčila.Už nikdy jsem se o nic podobného nepokusil.

Josef (Po, 7. 11. 2011 - 15:11)

Také jsem dostával v mládí šílený výprasky na nahé tělo. Vždy jsem se musel svléct a každou sobotu dostával přivázaný nářez. Otec měl spočítané prohřešky za celý týden. Dostával jsem řemenem, rákoskou, důtkami, které si speciálně vyrobil v továrně. Matka používala k bití nejčastěji vařečku. Měl jsem švihance a jelita od zad po stehna a styděl jsem se vysléct v tělocviku.

lenka (Ne, 2. 10. 2011 - 17:10)

Zdravim,ja dostal velkej...Tak to je dobry vejprask taky by se my to libilo

radka85 (Ne, 2. 10. 2011 - 14:10)

výprasků byl ohodně:-) mezi ty velké asi lískovkou na holou od mátiny..ran bývalo nesčetně a zadek do jelit..:-) ou ou..
můžeme pokecat: [email protected]

Martin (Pá, 30. 9. 2011 - 16:09)

Ja dostal jen jeden, ale...Ahoj jemi 16let nechceš si semnou psat o výprasku ja tě v tomhle chapu potřebuju si s někým promluvit nikdo mě nechape

Reklama

Přidat komentář