Reklama

Zasunutí prstu do zadku

Hnoj (St, 1. 2. 2012 - 16:02)

Mě končí vzrušivost za koulema. Dál už je to k ničemu.

NormalniChlap (St, 1. 2. 2012 - 15:02)

No lizání a dráždění zadečku jazykem je hodně luxusní záležitost (oboustraná). Ale je fakt že s holkou kterou znám “hodinu i s cestou“ bych do toho nešel.

xea (Pá, 23. 12. 2011 - 18:12)

Ty se nemas holku?!? To by...:D

Dobytek (St, 21. 12. 2011 - 20:12)

Perfektní článek vo strkání různejch věcí do prdele!

www.mzone.cz/clanek/chudaci-doktori-aneb-nejbizardnejsi-veci-zasekle-v-riti/

karlos (Út, 20. 12. 2011 - 13:12)

No a proč sis nejdřiv...prostě jsem na to vlítl spontálně no a bylo to.. ale což, zážitek to byl a příště si něco navlíknu nebo udělám klistýrek.

Honza (Út, 20. 12. 2011 - 10:12)

tyvole četl sem tuhle debatu...No a proč sis nejdřiv nenavlíknul gumovou rukavici nebo aspoň perverzativ?

karlos (Po, 19. 12. 2011 - 21:12)

tyvole četl sem tuhle debatu a tak mě to vyrajcovalo, že jsem zahonil a dal si palec do prdele. Cákal jsem jak nikdy, ale na prstě a za nehtem hněděl jak hovado, fuj ! nešlo mi to umýt, furt ten prst smrdí hovnem. ale zážitek neuvěřitelnej. Dráždil sem prostatu a fakt paráda !

drf (Po, 19. 12. 2011 - 14:12)

Nedávn sem si strčila prst...Jo to si...

xy (Ne, 18. 12. 2011 - 16:12)

Když jsme poprvé experimentovali se zadečkem partnerky, tak se jí to asi moc líbilo a chtěla mi dopřát podobný prožitek - naslinila si prstík a šla mi také do zadečku:
v principu mi to bylo fyzicky nepříjemné, ale vzrušovalo mě, že děláme něco trochu perverzního a že ona jde do perverzity, aby mě vzrušila

123 (Pá, 16. 12. 2011 - 12:12)

chtěla bych se zeptat jsem mlada a budu mít první sex ale mám strach že otěhotnín jak se pozná že kondom není praskli???

pallenberganita (Pá, 16. 12. 2011 - 03:12)

Já jsem prvně zkusila...Ivo - to co pises je super! muj pritel me vzdycky rad drazdil na zadku, prsty, jazykem i uplny analni sex.ja mu nejdriv zasunula do analu prst, pak ho jednou prekvapive na zadku lizala a ted zkousime dilda.ruka by ho lakala, ja jeste vaham.rozhodne je krasny sledovat jak stena.....

bomba.. (So, 3. 12. 2011 - 21:12)

Ahoj Lenko, mému příteli...jsi skvělá!!! chci tě! :-) jaký čuně?? naprtosto úžasná partnerka. až se s ním rozejdeš, napiš[email protected]ád se s Tebou seznámím...

Ivo (Ne, 18. 9. 2011 - 22:09)

Já jsem prvně zkusila...Tebe mít :-)

Iva (Ne, 18. 9. 2011 - 11:09)

Já jsem prvně zkusila strčit nejdříve prst příteli do zadnice, potom když jsem cítila, že je mu to příjemné, tak jsem mu začala lízat konečník a strkat mu tam jazyk co nejhlouběji. Hrozně sténal rozkoší a chtěl abych mu tam strčila víc prstů. Tak jsem to zkusila a dostali jsme se k tomu, že jsem po pořádném namazání a roztahování do něj zasunula celou ruku. Pak jsem rukou pohybovala sem a tam a on se udělal a měl velkou ejakulaci. Pak jsem mu řekla, aby to zkusil udělat mě. On bez váhání mi roztáhnul nohy a vrazil mi do prdele jazyk. Bylo to příjemné! Pak mi začal roztahovat díru. To jsem cítila nejdřív jako bolest, ale postupně jako rozkoš a když do mě dostal celou ruku tak jsem měla několik za sebou hrozných orgasů a teklo mi z kundy, až jsem nakonec stříkala mrdinu snad dva metry daleko.

Pepa (Pá, 12. 8. 2011 - 12:08)

Jo, je to bomba, ale jak už jsem psal, při stříkání je lepší tam ten prst nemít. Alespoň pro mě.

David (Pá, 12. 8. 2011 - 12:08)

V poslední době se mi zdá,...tuto metodu používá moj žena 2 roky.když mě ho honí zaroen mi strká prst do zadku a masíruje prostatu

p. (St, 3. 8. 2011 - 20:08)

je to perfektne bez srandy .........orgac ako hrom.

honimír (Čt, 26. 5. 2011 - 22:05)

... a pak ses probudila,...xDD

Pepa (Út, 3. 5. 2011 - 16:05)

V poslední době se mi zdá, že když mi žena strčí prst do zadku, tak se mi těžko stříká, spíš jen vyteču a taky mám slabší orgasmus. Ale před střikem během honění mít prst v zadku je fantastické.

zralé ženě zasu (Út, 26. 4. 2011 - 13:04)

Má nějaká zájem?

Reklama

Přidat komentář